Головою Хмельницької ОДА Михайлом Загородним досягнуто домовленості з компанією «Мрія»

П'ятниця, 03 липня 2015, 17:16
Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний зустрівся з керівництвом агрохолдингу «Мрія», що обробляє землю на теренах Хмельниччини.
Не завжаючи на важкий час, новий менеджмент стабілізував ситуацію в компанії, проведина посівна та йде підготовка до збору урожаю. Гарантовано на всіх землях буде виплачено паї, окрім того діє соціальна програма — 100 грн на гектар, — зазначив у свому виступі Генеральний директор агрохолдингу «Мрія».
«Ми продовжуємо нашу співпрацю і хочу, щоб вона була ефективною. «Мрія», в свою чергу, хоче підтримати Хмельницьку область у соціальному напрямку. — сказав Михайло Загородний.
Агрохолдинг «Мрія» планує виділити кошти на утримання соціальної сфери, зокрема, понад 1 мільйон гривень на ремонт доріг.
На зустріч були запрошені голови райдержадміністрацій для того, щоб вони могли визначитися з найважливішими ділянками доріг, яку потрібно відремонтувати.
За результатами спілкування із Генеральним директором компанії Саймоном Чернявським досягнуто домовленості щодо соціального партнерства в 11 районах області.
Саймон Чернявський подякував Михайлу Загородному за зустріч і можливість безпосереднього обговорення конкретних питань із кожним керівником району для конструктивної співпраці.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21