Обіцянками ситі!

Вівторок, 14 липня 2015, 18:29
Бійці стрілецької роти не можуть отримати свої посвідчення учасника АТО.
Шукають правди та справедливості. Бійці другого взводу стрілецької роти сьомого Батальйону територіальної оборони - рік без ротацій. Та ще й без зарплатні. Тепер же демобілізовані намагаються отримати хоча б статус учасника АТО. Двадцять дев’ятого травня бійці повернулися додому – без документів. Командир роти запевняє: папери хлопці отримають. Та самі бійці б’ють на сполох. Після марнослівних обіцянок від керівництва воїни перейшли до радикальних методів.
 
Після повернення зі Сходу ці бійці не можуть зібрати документи для отримання посвідчення учасника АТО. За словами хлопців – винне керівництво. Зокрема командир батальйону.
Знаючи, що хлопці збираються перекривати дорогу, «комбат» відмовився приїхати до них. Близько двох годин бійці перекривали виїзд з міста. Роз’яснити ситуацію бійцям спробував заступник обласного воєнкома.
Та йому це не вдалося.
На місце страйку прибув командир батальйону і поспілкувався з бійцями. Пообіцяв, що за десять днів вони зустрінуться та вирішать усі питання.
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21