Хмельницький відзначить День Незалежності святковим концертом, ярмарком та фестивалем вуличної їжі

Понеділок, 10 серпня 2015, 13:41
Організатори заходу закликають хмельничан та гостей міста одягнути 24 серпня вишиванку та прийти на патріотичне свято.

На 24 річницю Незалежності України у Хмельницькому відбудеться низка різноманітних святкових заходів, серед яких майстер-класи, конкурси та концерт.

Розпочнуться урочистості о 15.00 на майданчику біля кінотеатру Шевченка, де проходитиме виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва. За годину почнуться розваги для молодших хмельничан: малюнки на асфальті, конкурси для дітей, майстер-класи, боді-арт, тестування на рівень знання української мови. А о 18.00 відбудеться концерт україномовних рок-гуртів та виконавців міста "Панацея", "Чумацький Шлях", "Marina Krut Project" та інші.

“На День Незалежності місцеві велосипедисти організують велопробіг у вишиванках. Також цікавим буде фестиваль вуличної їжі, - розповідає один з організаторів святкового заходу Сергій Щербанюк. - Багато розваг будуть проводитися для діток. На завершення свята відбудеться яскраве фаєр-шоу від хмельницьких виконавців”.

Святковий захід відбудеться на майданчику біля кінотеатру Шевченка

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21