Меджибізька фортеця запрошує на знайомство з привидами під час “Гарбузової ночі”

Понеділок, 26 жовтня 2015, 14:22
У замку 31 жовтня влаштовують свято з розвагами, конкурсами і несподіванками.

У Меджибізькій фортеці 31 жовтня вируватиме фольклорне свято “Гарбузова ніч. Організатори запрошують дорослих і дітей, обіцяють познайомити з місцевими привидами та нагодувати хелловінською вечерею. Початок дійства 0 18 годині.

“Гарбуз – одна з традиційних і найулюбленіших сільськогосподарських культур в Україні і світі. Тому і сам гарбуз бере участь у багатьох обрядах, і страви з нього є традиційними для народного столу. Комусь дівчата “гарбуза підносили”, а когось лякали “гарбузовою головою” із свічкою всередині. А в сучасному глобалізованому світі співіснують між собою і українські, і кельтські, і інші традиції. Знайомство з ними пропонується усім відвідувачам “Гарбузової ночі”, - розповідають організатори свята.

У програмі “Гарбузової ночі” розваги, історії, конкурси, таємничі несподіванки, знайомство з “привидами Меджибізької фортеці” і незвичайними стравами з гарбуза. Серед делікатесів хелловінської вечері: гарбузова каша, зварена на вогнищі у старовинному 100-річному казані, настоянка в гарбузі та ароматний глінтвейн "Світильник Джека".

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21