Відома співачка привезе до Хмельницького фотовиставку про 7 життів Жінки

Четвер, 31 березня 2016, 14:19
Ольга Горбачова знялася в ефектній чорно-білій фотосесії.

У Хмельницькому обласному художньому музеї 3 квітня покажуть фотопроект Ольги Горбачової з одним із видатних фешн-фотографів Геннадієм Черномашенцевим «Сім життів жінки».

На хмельничан та гостей міста чекає фотовиставка про безліч ролей сучасної Жінки, приємні подарунки та відверта розповідь Ольги про те, як гармонійно поєднувати в повсякденному житті ролі Господині, Коханки, Партнера, Дружини, Матері, Музи, Творця свого життя та Божественної Душі.

На зустрічі Ольга поділиться своїми жіночими історіями, а також секретним відео, яке ще не виходило у світ. Також можна буде отримати відповіді на важливі питання: як залишитися Жінкою у швидкому потоці сучасного життя; як охопити всі сфери реалізації жінки; як знайти баланс між роботою, власним розвитком, особистими стосунками та сімейним життям; як розподіляти пріоритети та проявляти любов до себе; як бути щасливою та знайти кохання; як знайти своє призначення в житті.

Відкриття виставки 3 квітня о 14 годині в художньому музеї (вул. Проскурівська, 47). Вхід вільний для зареєстрованих на офіційному сайті gorbachevaolga.com.

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Футбол у куряві або як у Хмельницькому обладнують нові спортивні майданчики На гарячу телефонну лінію нашого телеканалу звернулися хмельничани, котрі шоковані ремонтом свого дворового майданчику. По собі будівельники залишили бетонні плити у дворі, а спортмайданчик засипали мучкою.

Ексклюзив

Тележурнал "Відродження". Випуск 14
  
09.09.2016 15:03
Програма “Зелена варта”
  ДП “Ярмолинецьке лісове господарство”. (Вишнівчицьке лісництво)...
09.09.2016 11:37
Досить. Запис прямого ефіру від 7 вересня
  Гість студії - Володимир Прядун - адвокат, голова Кваліфікаційно-дисциплінар...
08.09.2016 10:44
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 6 вересня
   Гості студії - Володимир Кальніченко - заступник голови Хмельн...
07.09.2016 11:32