Бізнесмени Хмельниччини перерахували до бюджету 1 мільйон гривень за порушення готівкових операцій

П'ятниця, 08 липня 2016, 14:13
Працівники фіскальної служби склали більше 30 протоколів про адміністративне правопорушення.

Упродовж шести місяців фіскальники перевірили більше сотні суб’єктів господарювання на дотримання законодавства в сфері готівкового обігу. За результатами таких перевірок донараховано понад 1,2 мільйона гривень, з яких до бюджету надійшло близько 1 мільйона гривень.

“Найбільше правопорушень у сфері готівкового обігу виявили у торгівлі підакцизними товарами та реалізації паливно-мастильних матеріалів. Під час перевірки однієї із АЗС у місті Хмельницькому виявили реалізацію дизпалива та бензину на 8 мільйонів гривень, яка не включена до загальної бази оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу”, - повідомляють фіскальники  

Перевіряючи порядок здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій на виробництво та реалізацію підакцизних товарів, фіскальники санкціювали понад 400 тисяч гривень.

Загалом під час перевірок готівкових операцій працівники фіскальної служби склали більше 30 протоколів про адміністративне правопорушення за статтями 155 (порушення правил торгівлі, громадського харчування та сфери послуг та громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю) та 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України  «Про адміністративні правопорушення».

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Купатись на хмельницькому пляжі небезпечно! Санлікарі рекомендують хмельничанам не купатися на центральному пляжі.

Ексклюзив

Програма “Зелена варта”
  День депутата в ДП "Ярмолинецьке лісове господарство"
08.07.2016 16:41
Тележурнал "Відродження". Випуск 9
  
07.07.2016 16:16
Тележурнал "Відродження". Випуск 8
  
06.07.2016 14:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
05.07.2016 16:34