Фестиваль «Зимові візерунки»

П'ятниця, 20 січня 2017, 16:49
Три дні дитячої творчості - у Хмельницькому триває фестиваль «Зимові візерунки».
Хореографічні «Зимові візерунки». У Хмельницькому відбувся 28-ий фестиваль творчості. Ідея дитячого свята належить покійному керівнику ансамблю «Подолянчик» Юрію Гурєєву. Цьогоріч до обласного центру приїхало більше ста п’ятдесяти дітей. Сере них – гості з Одещини та Закарпаття.
Схід та захід разом. На фестиваль «Зимові візерунки» до Хмельницького завітали діти з різних куточків країни. Усіх їх об’єднала любов до мистецтва.
Засновником фестивалю, що вперше відбувся в 1987 році, став керівник ансамблю «Подолянчик» Юрій Гурєєв. Хоча фестиваль не конкурсний, учасник отримують від організаторів приємні сюрпризи.
Фестиваль тривав три дні, один з яких хореографи присвятили Дню злуки. Про історичні події розповідають і гості із Закарпаття.
За час існування фестивалю більше сотні колективів побували на сцені Палацу творчості.
Loading...

Новина дня

Працівники «Електротрансу» вимагають скасування нового колективного договору, бо не хочуть отримувати менше Працівники хмельницького «Електротрансу» вимагають скасування нового колективного договору.Кажуть, його прийняли, не дотримуючись процедури. Це – по-перше. По-друге – зважаючи на положення внутрішнього документу, керівництво видало накази, відповідно до яких люди бояться, що отримуватимуть меншу заробітну плату. Із таким перебігом подій – водії, диспетчери, кондуктори та медпрацівники не згідні. Кажуть, керівник про це знає, утім, від прийнятого рішення не відступається. Більше того, незгідним погрожує звільненням.

Ексклюзив

Програма “Свят коло”
  Все минуще у цьому світі, а логос вічний.
20.01.2017 15:59
На Варті. Запис прямого ефіру від 19 лютого
  Гості студії - Марина Ланівська та Ганна Греснюк - волонтери БФ "Волонтери...
20.01.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
19.01.2017 10:47
Досить. Запис прямого ефіру від 18 січня
   Гості студії - Ігор Лисий - начальник УКЗ ГУНП у Хмельницькій області; Марія Л...
19.01.2017 09:59