Нідерландські танцюристи вчитимуть “Гопак” разом із “Козаками Поділля”

П'ятниця, 17 березня 2017, 17:01
В Україні зніматимуть документальний телевізійний проект “Танець у всьому світі 2017”

Із 20 березня нідерландська національна громадська телекомпанія розпочинає в Україні зйомки документального телевізійного проекту “Танець у всьому світі 2017”. На сайті Хмельницької ОДА пишуть, що герої програми разом з Академічний ансамбль пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії вивчать “Гопак”.

“Два відомі нідерландські танцюристи подорожують світом та вивчають місцевий традиційний танець і досліджують історію, національні традиції та культуру країни. Проект складається з шести програм по 45 хвилин. Кожна частина зніматиметься в різних країнах. Цьогоріч Україна потрапила до шістки країн, де відбуватимуться зйомки. Танцюристи з Нідерландів мають намір вивчити історію нашого національного танцю “Гопак”, його техніку та основні елементи”, - йдеться у повідомленні Хмельницької ОДА.

Зйомки відбуватимуться в Національному заповіднику “Хортиця” – місці зародження українського козацтва, а також у Хмельницькому.“Гопак”. представлять під час фінального концерту, який відбудеться в обласній філармонії.
Сайт новин "Є"
Loading...

Новина дня

Вітчизняні кінологи переймали європейський досвід Чотирилапі митники демонструють свій хист. У Хмельницькому завершився навчальний семінар для кінологів та прикордонників. Його учасники мали можливість ознайомитися з новітніми практиками закордонних колег. А у практичній частині собаки довели – для контрабандистів при перетині кордону немає жодних шансів.

Ексклюзив

Тележурнал ”Відродження ”. Випуск № 55
  
17.03.2017 14:29
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 16 березня
  Гість студії - Володимир Гончарук - заступник Хмельницького м...
17.03.2017 09:59
Досить. Запис прямого ефіру від 15 березня
  Гість студії - Олександр Чорнієвич - директор Департаменту архітектури, мі...
16.03.2017 09:54
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
15.03.2017 14:34