Світлини невідомої Венеції покажуть у хмельницькому музеї фотомистецтва

Понеділок, 15 травня 2017, 12:52
Автор експозиції - Сергій Чех.

У четвер, 18 травня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбудеться відкриття виставки фотографій Сергія Чеха «Венеціанський альбом». У прес-службі міськради повідомляють, що світлини розповідають про невідому, нетеристичну Венецію.

««Венеціанський альбом» – це виставка світлин, що розповідають про невідому, нетуристичну Венецію, яка є абсолютно унікальним місцем на Землі. Роботи автора неквапно ведуть нас від околиць міста через вузькі канали, кав’ярні, вітрини магазинів до найбільш відомої у Венеції площі – Сан-Марко. Витончені контури і ажурні фасади будівель зачаровують. Милуючись містом, зображеним на світлинах, можна почути його голос, відчути його душу», - йдеться також у повідомлені.

«Венеціанський альбом» покажуть 18 травня о 16.00 годині, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Адреса: вулиця Проскурівська, 56.

Виставка відбудеться в рамках міжмузейного проекту «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час», який цьогоріч присвячений Міжнародному дню музеїв та Дню Європи.

Довідково: Сергій Чех – фотограф, художник, член Національної спілки фотохудожників України, експерт історичних методів фотографії, учасник понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, член творчих об’єднань «Ікс+» та «Станкова фотографія ХХІ».

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід. 35-ро спецпризначенців мають змінити своїх колег, котрі, відслуживши 2 місяці, вже в середу повернуться додому. За традицією провести поліцейських у добру путь прийшли рідні, близькі та керівництво.

Ексклюзив

Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 29 травня
30.05.2017 10:50