У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи

Вівторок, 16 травня 2017, 16:08
У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи. Суть його полягає у спрощенні роботи слідчих. Відтепер вони працюватимуть без вказівок. Для цього їх об’єднали із кримінальною поліцією. Її працівники відтепер – також в лавах слідчих.
Хмельниччина – одна із семи областей, котра вчергове стала учасником поліцейського експерименту. З 10 квітня року поточно до 30 березня 2018-го замість слідчих тут працюватимуть детективи.
Експеримент проводять від сьогодні – на базі Хмельницького відділу поліції. Там уже працює 3 підрозділи, котрі формували за важкістю злочинів. Перший займатиметься важкими, другий – середніми, третій, відповідно, - легкими. Головний поліціянт краю каже, розподіл поліцейських у кожен підрозділ проводили відповідно до знань та досвіду.
Микола Семенишин додає, завдяки такому переформатуванню – із слідчих у детективи, якість роботи поліцейських покращиться. А це і є – головна мета реформування правоохоронної системи.
 
Loading...

Новина дня

Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід. 35-ро спецпризначенців мають змінити своїх колег, котрі, відслуживши 2 місяці, вже в середу повернуться додому. За традицією провести поліцейських у добру путь прийшли рідні, близькі та керівництво.

Ексклюзив

Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 29 травня
30.05.2017 10:50