Вишиваний тризуб у Хмельницькому

Четвер, 18 травня 2017, 17:07
Замах на рекорд. У Хмельницькому понад тисяча студентів та школярів утворили вишиваний тризуб. Дев’ятсот спудеїв Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та триста учнів Хмельницької спеціалізованої школи №30 одягнули вишивані сорочки й утворили живий тризуб на стадіоні коледжу.
Нитки, бісер, муліне…. На різний колір на будь який смак, та все ж наша – автентична українська вишиванка. Нині її одягнули усі учасники тисячного флеш-мобу. Софія й Настуся з такого приводу вперше вбралися у вишиті мамами костюми.
Дівчатка вишивати самотужки ще не беруться, а от Юлія полюбляє створювати красу голкою на полотні.
У справжній сімейній реліквії на флеш-моб прийшла Анастасія.
Одяглися у традиційне українське вбрання і студенти, і школярі не спонтанно – так долучаються до святкування Дня вишиванки. Його щороку проводять у третій четвер травня.
Цьогоріч свято особливе – організатори замахнулися на національний рекорд – зібрати найбільшу кількість студентів і школярів у вишиванках.
Одна тисяча сто сімдесят шість учасників - таку кількість нарахували організатори рекордного флеш-мобу. Тепер слово за представниками Національного реєстру рекордів, яким передадуть зняте відео, і вже вони визначать чи стали хмельничани рекордсменами.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54