Хмельницька облрада підписала меморандум з е-врядування

П'ятниця, 19 травня 2017, 10:56
Михайло Загородний уклав меморандум з фондом "Східна Європа"

Спікер Хмельницької облради Михайло Загородний уклав меморандум з фондом "Східна Європа" з впровадження електронного врядування на теренах регіону, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради.

За словами Президента фонда "Східна Європа" Віктора Ляха, електронна демократія – це певна перебудова стандартів в громадській взаємодії і це повинна бути, перш за все, ініціатива від людей, яка буде повністю підтримана проектом "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" і органами влади.

Водночас, Михайло Загородний впевнений, що реалізація програми дуже своєчасна і для України, і для Хмельниччини. Адже е-врядування сприятиме поліпшенню якості послуг, що отримуватимуть краяни від влади.

Відтак, у хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування навчатимуть тренерів з усіх районів області, які вже згодом поділяться цимим знаннями з іншими – працівникам райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та сільським старостам.

У Хмельницькому університеті управління та права курс електронного врядування викладатимуть для студентів факультету управління та економіки та юридичного факультету. Загалом даною дисципліною буде охоплено близько двох тисяч студентів університету.

Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58