У Хмельницькому частішають випадки порушення правил утримання домашніх тварин

Четвер, 25 травня 2017, 11:50
Патрульна поліція зазначає, що випадки, подібні до зображеного на фото, у місті трапляються нерідко.

Хмельницька міська рада згідно Правил утримання домашніх тварин у місті на сесії ухвалила рішення  про заборону вигулу собак в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Окрім того, патрульні повідомляють про часті випадки скарг місцевих жителей на гавкіт собак в багатоквартирних будинках з 22:00 до 08:00 год.
Фото Патрульна поліція Хмельницького.

Додатково: Заборонено вигулювати тварин в невідведених для цього місцях, купати тварин на території міських пляжів та у фонтанах, а також залишати тварин бездоглядними. Дозволяється виводити собак за межі квартири, території подвір'я, організацій, підприємств тощо, лише на повідку з прикріпленим до нашийника номерним індивідуальним знаком (жетоном), а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними, обов'язково на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

Особа, яка супроводжує тварину, має бути не молодшою 14-річного віку (якщо собака потенційно небезпечний та визнаний небезпечним - не молодше 18-річного віку) та фізично спроможною керувати твариною і обов’язково тверезою.

За подібні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 154 КУпАП (Порушення правил тримання собак і котів).
www.0382.ua

Джерело: Патрульна поліція Хмельницького
Loading...

Новина дня

Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід. 35-ро спецпризначенців мають змінити своїх колег, котрі, відслуживши 2 місяці, вже в середу повернуться додому. За традицією провести поліцейських у добру путь прийшли рідні, близькі та керівництво.

Ексклюзив

Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 29 травня
30.05.2017 10:50