На Озерній з’явився спортивний майданчик вартістю більше мільйона гривень

Четвер, 25 травня 2017, 12:49
Займатися на ньому можуть всі охочі.

Перший у Хмельницькому багатофункціональний спортивний майданчик відкрили на вулиці Старокостянтинівське шосе, 2/1. І міському бюджету, разом з обладнанням, він обійшовся в 1’210’000 гривень.

«Минулого року ми відкривали майданчик для мініфутболу біля НВК №28, кілька днів тому – в Гречанах, біля НВК №7. Але такий багатофункціональний майданчик сьогодні ми відкриваємо вперше», – розповів міський голова Олександр Симчишин .

У своєму складі цей майданчик має поле з синтетичним покриттям для гри у міні-футбол, волейбол і баскетбол, а також майданчик з тренажерами для розвитку різних груп м’язів.

Його передали на баланс Міського центру по роботі з дітьми та підлітками для організації фізкультурно-оздоровчих занять за місцем проживання дітей, молоді та мешканців мікрорайону «Озерна». І займатися вуличним волейболом, баскетбором і футболом тут зможуть не лише вихованці спортшкіл, а й мешканці прилеглих будинків.

 

Перший у місті багатофункціональний спортивний майданчик з’явився на Озерній.Фото: khm.gov.ua

Олександр Симчишин також зазначив, що такий же майданчик незабаром з’явиться й біля ЗОШ №9.

Поруч із полем розмістили й антивандальні тренажери. Фото: khm.gov.ua

«В цьому році заплановане ще будівництво майданчиків для мініфутболу на вулиці Спортивній, 17. Також будуватимемо міждворовий футбольний майданчик на Тернопільській, 34. І маємо на меті завершити ремонт стадіону "Локомотив" для великого футболу» – додав міський голова.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58