Знаменитий київський велотрек знову приймає спортсменів

Четвер, 25 травня 2017, 17:32
Київ сьогодні - лідер серед українських міст щодо реалізації інфраструктурних проектів, досвід яких переймають згодом і інші українські міста. Напередодні дня міста столична влада порадували киян відразу декількома новими об'єктами. А в те, що знаменитий київський велотрек буде відновлений, ще пару років тому мало хто вірив.
В кінці травня у Києві чекали на справжню сенсацію: знаменитий київський велотрек знову приймає спортсменів. Стадіон був побудований ще у 1913 році і є одним з найстаріших у Європі. Багато років міські активісти боролися із забудовниками, які збиралися знищити знаковий об'єкт. Мер Києва Віталій Кличко виконав свою передвиборну обіцянку - велотрек знову у власності громади і повністю оновлений.
Реконструкція коштувала 82 мільйони гривень. Крім велотреку облаштували прилеглий сквер, який об'єднали в єдиний публічний простір з велотреком. Звели паркінг, кафе, відремонтували адміністративне приміщення. Працюватиме тут і дитяча спортивна школа. Покриття віражу треку переробляли декілька разів - домагалися ідеального результату.
Напередодні відкриття Євробачення на столичному Подолі завершили реконструкцію пішохідної зони Поштової площі. Її проект повністю відповідає концепції відкритих публічних просторів. А скульптурна композиція з дітьми, які пускають у Дніпро паперові човники стоячи на карті Києва, відразу стала міською пам'яткою. Перш за все - у дітлахів.
На день Києва у столичному районі Оболонь відкриють ще один парк - Наталка. Як пообіцяв мер Кличко, це буде найкращий, справді європейський, парк - одна з візитівок столиці. До речі, як і велотрек, минула влада віддала цю територію під забудову, і місту довелося повертати її через суд.
І особливо радіють кияни та гості столиці відродженню київських фонтанів. На Майдані вони сильно постраждали під час Революції Гідності. Сьогодні ж щовечора на киян і гостей міста очікує захоплююче світло-музичне шоу. До речі, музику, під яку танцюють фонтани, вибирали люди голосуванням на сайті міської влади.
Це далеко не всі інфраструктурні проекти, які реалізують у Києві. Справжнім проривом у благоустрої обіцяє стати нова технологія - підземні сміттєві баки, які почали встановлювати в столиці. Цей досвід Кличко привіз з одного зі своїх закордонних відряджень. Також Київ залишається лідером серед українських міст у ремонті доріг. Якщо у минулому році 200 кілометрів столичних доріг отримали нове покриття і капітальний ремонт, цього року стоїть нове амбітне завдання - відновити 300 кілометрів шляхів та проїздів.
Loading...

Новина дня

Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід Хмельницькі правоохоронці вчергове відправились на Схід. 35-ро спецпризначенців мають змінити своїх колег, котрі, відслуживши 2 місяці, вже в середу повернуться додому. За традицією провести поліцейських у добру путь прийшли рідні, близькі та керівництво.

Ексклюзив

Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 29 травня
30.05.2017 10:50