На шість мільйонів гривень фальсифікату та контрафакту вилучили на Хмельниччині

П'ятниця, 26 травня 2017, 13:33
В області триває акція податківців "Акциз-2017"

Оперативники фіскальної служби Хмельниччини вилучили з протиправного обігу підакцизних товарів на 6 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

З початку року в рамках операції "Акциз-2017", з ринку реалізації вилучили різного роду фальсифікату та контрафакту на 6 мільйонів 194 тисячі гривень.

"Припинили діяльність незаконного виробництва з виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв "замаскованих" під брендові підакцизні товари. Конфіскували підакцизних товарів за судовими рішеннями на суму 1 мільйон 295 тисяч гривень," - кажуть податківці.

За даними податковї міліції Хмельниччини, порушили 8 кримінальних проваджень за ст.204 ККУ.

Як зазначають фіскали, протидія обігу тіньової фальсифікованої продукції не лише запобігає втратам бюджету, але й упереджує імовірну шкоду, яку може завдати життю та здоров‘ю громадян вживання різного роду шкідливого сурогату.

Водночас податківці просять громадян повідомляти про випадки тіньової реалізації фальсифікату. Адже очищення ринку від тіньової продукції працює на захист вітчизняного виробника та створення здорової конкуренції у бізнес-середовищі.

Нагадаємо, цього травня в Кам‘янці-Подільському прикрили тіньову заправку. На АЗС кам'янчанин реалізовував дизпаливо без будь-яких документів.

Loading...

Новина дня

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» - мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради. Чому обранці зациклились саме на ньому знає міський голова і наші журналісти, котрі також були присутніми на черговій сесії.

Ексклюзив

Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
30.05.2017 13:45
Підсумковий випуск новин від 28 травня
  Замість слідчих – детективи, в честь героїв – димові шашки та як громада впливає...
30.05.2017 12:56
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 29 травня
  Гість студії - ортопед-травматолог ХМП №1 Віталій Теслюк...
30.05.2017 11:58