30 богданівців повернулися додому з АТО

Четвер, 01 червня 2017, 17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сході, виконуючи завдання із охорони публічного порядку на звільнених територіях Донеччини. Незважаючи на те, що приїхали спозаранку, зустріти спецпризначенців зібралися рідні, друзі, колеги і керівництво Нацполіції краю.
Два місяці небезпечної служби і нарешті вдома. Хмельницькі богданівці повернулися з Донеччини. З 29 березня 30-ро спецпризначенців виконували поставлені завдання у зоні АТО.
Незважаючи на ранню годину, зустріти спецпризначенців прийшли і керівництво, і колеги, і, звісно рідні та близькі. Пані Леоніда не приховує радості – син повернувся – живим та неушкодженим.
 
Син пані Леоніди Руслан зізнається, на Схід їде не вперше, втім, саме ця ротація далась йому важко – не через службу, а через розлуку із маленькою донечкою та сином.
Служба в АТО стала звичною і для богданівця Дениса. Ось ця ротація стала далеко не першою, утім, дай Бог, останньою.
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58