«Веснянка йде пташок із вирію веде»

Понеділок, 22 травня 2017, 16:51
У селі Ружичанка провели обласне фольклорне свято. Участь у ньому взяли понад 600 учасників з різних куточків Хмельниччини. Присвятили традиційний захід збереженню українських традицій та, навіть, навколишнього середовища.
Аматорський колектив «Чисте джерело» із села Ружичанка існує 6 років. За цей час із народними піснями об’їздили чи не усю область. Учасники зізнаються пісня – додає наснаги до життя, а тому незважаючи на буденні проблеми постійно збираються на чергові репетиції.
Ініціатором обласного фольклорного свята «Веснянка йде, пташок з вирію веде» є обласний науково-методичний центр культури та мистецтв. Проводять його більше 5 років, проте в такому форматі - вперше. Адже цього року театралізоване дійство присвятили весні, екології та дню Європи.
Окрім театралізованого дійства, присутні мали змогу оцінити роботи обласних умільців. На загальний розсуд учасники представили малюнки, випічку та вироби з дерева, вишивки та багато іншого. Загалом участь у фольклорному фесті взяли понад 600 учасників. Організатори наголошують, подібні свята не лише продовжуватимуть а й розвиватимуть.
Допомогли з проведенням заходу керівництво району, області. Долучились також і меценати.
Свято й справді вдалось на славу. Особливо раділа малеча. Солодощі, морозиво, кульки та атракціони. А що ще потрібно для дитячих посмішок.
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58