День з життя Хмельницької школи №30

Вівторок, 23 травня 2017, 16:04
Звичайний день у стінах 30 школи. Тут на повну кипить навчальний процес. Це урок із розвитку мовлення у четвертому класі. Учні працюють у групах, потім у парах. Кожна дитина активна й бере безпосередню участь в занятті.
Нині учні багато розмірковують про роль навчання у їхньому житті. Адже вони випускники і вже невдовзі попрощаються з молодшою школою.
Учителька – Катерина Антонюк – своїми учнями пишається. У старшу школу відпускає їх з «легким серцем». Каже, діти вивчили усе, що потрібно для подальшого навчання. Для цього під час занять застосовувала найрізноманітніші освітні методи. Замість «сухої» теорії, додає, більше інтерактиву.
А це вже навчаються другокласники. Нині у них бінарний, тобто об'єднаний урок. За допомогою інноваційних методів та креативних підходів педагоги викладають різні предмети на спільному занятті. Приміром нині учні опановують англійську мову у тандемі з рідною українською.
Всебічному розвитку дитини у 30 школі приділяють чималу увагу. Діти беруть участь не лише в освітніх олімпіадах, а й в мистецьких конкурсах, готують творчі номери. Зараз дають міні-концерт з нагоди Дня матері. Співають пісень для найрідніших.
Тим часом на вулиці інші школярі прикрашають інсталяцію і вигляді національного українського одягу. Роблять це з нагоди Дня вишиванки. Народні традиції тут люблять й шанують.
Освітній процес тут триває від ранку до вечора. Після відвідування основних занять учні розходяться по гурткам. А їх у 30 школі – широкий спектр. Це позакласні уроки навчального, художньо-естетичного, спортивного та навіть технічного спрямування. Кожна дитина займається тим, чим забажає. Приміром цим дівчатам до душі танці. Саме зараз готуються до конкурсу «Кришталевий черевичок», що невдовзі відбудеться у стінах навчального закладу.
Мистецтву танцю їх навчає викладачка – Тетяна Козак. Вона активний учасник різноманітних конкурсів, що проводяться по всій Україні. Набутим досвідом ділиться з маленькими вихованцями.
Шкільний графік досить насичений, - кажуть педагоги. Аби дітям вистачало сил й енергії тут дбають про якісне, здорове харчування.
Є у школі усе й для дитячого дозвілля. На території закладу облаштований ігровий майданчик й повноцінне футбольне поле. Словом усе необхідне для якісного навчання і приємного відпочинку. Батьки, з якими ми встигли поспілкуватися, освітнім закладом більше ніж задоволені. Кажуть, успіхи дітей очевидні.
Нині в освітньому закладі навчається майже 640 учнів. Це двадцять повноцінних класів. Директор 30 школи – Інна Мудра – розповідає, що до кожного учня тут шукають особистий підхід. Методи навчання постійно удосконалюють й рухаються у «ногу з часом».
Як наслідок – високий інтелектуальний рівень тутешніх учнів. Вони із легкістю перемагають у конкурсах та олімпіадах і прославляють не лише місто й область, а й Україну.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54