Старт ЗНО

Вівторок, 23 травня 2017, 16:29
Перший - надважливий. Обов’язковим для всіх тестом з української мови та літератури розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. За результатами кількох тестів і буде вирішуватися доля випускників. Для вступу у вищі навчальні заклади школярам потрібно набрати мінімум 124 бали. Що вищий показник - відповідно вищий рівень в рейтингу обраного вузу.
Кілька сотень школярів з десятої години ранку вишикувалися під стінами одного із міських навчальних закладів аби здати тест із зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідальні за тестування кажуть, зроблять все, щоб іспит пройшов згідно всіх освітніх норм.
Переживання видно чи не в кожного старшокласника. Навіть на вулиці школярі повторюють вивчений матеріал. Адже саме з їхнього результату буде відомо, чи зможе абітурієнт подати документи до бажаного навчального закладу. До прикладу, одинадцятикласник Євгеній для себе вже обрав майбутню професію та заклад.
Учасникам тестування, аби пройти та, зрештою, мати змогу скласти іспит, при собі потрібно мати певні документи. Та й сісти за парту просто так не можна, все має бути за правилами.
Маргарита - студентка Хмельницького музичного училищу ім. Владислава Заремби. Дівчина планує вступати у консерваторію, навчання в котрій також потребує складання іспиту. До самого ЗНО дівчина готувалася ретельно, тому займалася з репетитором. Каже, вартувало недорого.
Вже 25 травня на школярів чекатиме тестування із іноземних мов.
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58