Ремонт відділення в дитячій лікарні

П'ятниця, 02 червня 2017, 14:53
Понад мільйон гривень виділили з обласного бюджету на капітальний ремонт кардіоревматологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні. На теренах області воно єдине. Щороку лікування тут проходять більше трьох тисяч маленьких пацієнтів. Відкриття оновленого відділення приурочили до Дня захисту дітей.
У коридорах лікарні ще досі відчутний запах фарби. Нові ліжка, сучасні меблі, ванні кімнати та їдальня. Ремонт у кардіоревматологічному відділенні тривав більше, ніж півроку. За цей час, майже, аварійні стіни перетворились у маленький сучасний медичний центр європейського зразка. Кардіоревматологічне відділення у Хмельницькій області єдине. І хоча розраховане на 40 ліжок, переповнене завжди. Адже щороку сюди звертаються більше трьох тисяч дітей з найважчими патологіями.
Крім капітального ремонту, також закупили медичне обладнання. На це з обласного бюджету додатково було виділено більше трьохсот тисяч гривень.
Далі за планом реанімаційне та гематологічне відділення. Згідно з кошторисом на це потрібно більше 3 мільйонів. Гроші уже є. Якщо таке фінансування буде й надалі, то уже незабаром відремонтують весь корпус.
Наразі вирішують питання із будівництвом ще одного корпусу. Аби розширити відділення та зробити сучасну та функціональну поліклініку.
Кошти на будівництво потрібні чималі. Це більше трьохсот мільйонів гривень. Крім того, зведення нового корпусу затягнеться на роки. Відтак влада шукає інші можливі варіанти вирішення даної проблеми
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58