Намалюй свою безпеку

П'ятниця, 02 червня 2017, 16:46
Поліцейський пріус, злочинець у в’язниці, українка та русалка. Віднедавна шматок парку Чекмана убрався у різнокольорові картинки. Мальовану акцію до Дня Захисту дітей організували патрульні міста. Крейдою на асфальті маленькі хмельничани малювали свою безпеку. За власні творіння, до слова, отримали подарунки від правоохоронців.
Світлофор, синьо-жовте серце та мирна планета. Такі малюнки приміряв асфальт у парку Чекмана. Мальовану акцію до Міжнародного дня Захисту дітей організували патрульні міста.
До слова, намалювати власну безпеку або ж безпечне дитинство і було основним завданням. Щоправда, маленькі хмельничани творили що заманеться. Як-то кажуть, безпека у кожного своя.
Творіння юних художників усіляко заохочувалися. За свою русалочку хмельничанка Ліза отримала цікаву книжку. До слова, малюнок дівчинка скопіювала зі стіни навпроти. Каже, майже, вийшло.
Колоритні картинки і у інших юних художників. Одні малювали мирну планету, інші – двоколірне серце, втім тема України не оминула жодне дитяче творіння.
Малювати можна вдосталь. Тим більше, коли розпочалися літні канікули. Для дітей, звісно, - відпочинок, а ось батькам патрульні нагадують – за власними чадами потрібно пильно слідкувати.
Loading...

Новина дня

«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній вигляд МАФів. Після кількатижневого голосування за місця розміщення тимчасових споруд, нині у Хмельницькій міській раді презентували результати міні-референдуму. Понад сім сотень містян виявили свою позицію, до якої дослухаються посадовці, переміщуючи торгові ятки. А от якими їм бути – вирішуватимуть хмельничани до кінця червня.

Останні новини

17:28
День захисту дітей у Хмельницькому Свято дитинства та посмішок. У Хмельницькому до Дня захисту дітей влаштували святкову ... 
17:11
«Публічні консультації»: раунд другий «Публічні консультації»: раунд другий. Тепер хмельничани обиратимуть зовнішній ... 
11:59
На святкові вихідні гарячу воду хмельничанам подаватимуть за зміненим графіком На ... 
10:49
Громаді Хмельницького повернули землі водного фонду На зазначених землях уже розпочали будівництво бази... 
09:52
Два тижні на унікальний проект: у Хмельницькому стартував конкурс для митців П’ять на... 
17:42
В одній з хмельницьких шкіл незаконно діяла столярна майстерня Питання вирішували через суд.... 
17:40
30 богданівців повернулися додому з АТО 30 богданівців повернулися додому з АТО. З 29 березня вони несли службу на Сход... 
11:53
Хмельницькі депутати погодилися надати фінансову допомогу Герою України Гроші на лікува... 

Ексклюзив

Тележурнал “Відродження”
  Випуск №61. Свято дитинства в Летичівському районі.
02.06.2017 17:51
Тележурнал “Відродження”
  Випуск №60. Фестиваль "Зорепад" у Старокостянтинові.
02.06.2017 17:42
Програма “Свят коло”
  Співоча Віньковеччина
02.06.2017 17:38
Момент Істини. Ефір від 30 травня
  Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
31.05.2017 09:58