У Хмельницькому 144 студента прикордонної академії отримали довгоочікувані дипломи.

96 бакалаврів і 49 спеціалістів. 24 червня у Національній академії Держприкордонслужби України ім. Богдана Хмельницького вітали випускників.  Вже третій рік поспіль академія випускає цивільне населення. Починаючи з 2010 року між військовими мають можливість навчатися і цивільні, за такими спеціальностями: правоохоронна діяльність, правознавство, філологія, автомобільний транспорт та переклад.

 

Автор: 24 червня понад 100 випускників отримали дипломи. Нині навчання продовжує, ще 500 студентів. Вони вивчають правоохоронну діяльність, філологію, правознавство і переклад. Більшість з тих хто отримав диплом бакалавра, вже за місяць складатимуть вступні іспити. Із усіх бажаючих продовжити навчання зможе лише 25 чоловік.

Впродовж чотирьох років студенти здобували різноманітні знання та навички. І по завершенню навчання довгоочікувана радість – диплом. Нині, вже колишніх студентів ,переповнюють відчуття вдячності до педагогів за отримані знання.

У батьків на обличчі  радість за досягнення своїх дітей. Звісно залишається і сум, оскільки, ще зовсім маленькі починають вже доросле життя.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.