Отримав по заслузі. У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки № 46

У фейсбуці це відео зібрало не одну тисячу переглядів та й не один десяток коментарів. Днями водій маршрутки № 46, до слова, з пасажирами у салоні, утнув на дорозі. Чоловік перетнув дві суцільні та виїхав на смугу зустрічного руху.

Власне, той інший водій і залив відео у соцмережу. А у той момент зайняв принципову позицію – що б там не було, по зустрічній смузі перевізника не пропустити. Постоявши кілька хвилин лоб у лоб, водій дав задню.

У такий спосіб кермувальник вирішив обігнати інші автомобілі, адже, за його словами, дуже поспішав. Втім, мабуть, не зметикував, причина така – не привід для порушення, а коли вже порушив – то отримуй по заслузі.

Свою провину водій визнає, кається і обіцяє – порушувати більше не буде.

Як там складеться – життя покаже, а ось сплатити 425 гривень штрафу водію таки прийдеться. І це, до слова, завдяки свідомій позиції одного з водіїв. Була б така у більшості – можливо, і порушень було би менше. І все ж, якщо ви стали свідком нахабства на дорозі та зафіксували його – повідомляйте патрульних. Ті обіцяють – порушники будуть покарані.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...