Співпраця з роботодавцями як пріоритет діяльності. З робочим візитом до Хмельницького завітав заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко

Співпраця з роботодавцями – у пріоритеті діяльності. Принаймні так зазначає Сергій Кравченко. Днями заступник голови Державної служби зайнятості з робочим візитом завітав до Хмельницького.

Спочатку Сергій Кравченко відвідав найбільші підприємства міста, як ось килимовий «Карат». Потім, аби обговорити проблеми ринку праці Хмельниччини, за круглим столом зустрівся з працедавцями краю.

Пані Людмила – представник державного підприємства «Новатор». Каже, хоч і багато людей воліють працювати, та біда у тому, що не на робітничих професіях. І це при тому, що такі підприємства як «Новатор» кадровий голод у таких фахівцях відчувають давно, а зараз – особливо гостро.

Звісно, каже кадровик, на підприємстві діє система перенавчання, втім подекуди і того недостатньо. А ось пані Наталія проблему бачить значно раніше – починаючи зі студентської парти.

А далі законодавство – безсиле. Тому, вважає пані Наталія, цю проблему потрібно вирішувати комплексно. А саме – від таких робочих зустрічей до конкретних дій. Щоправда, співпрацювати повинні усі компоненти – державна служба зайнятості, працедавці, освітянська нива та, власне, самі робітники. І тільки так, спільними зусиллями, можна навести лад на ринку праці не лише Хмельницького та області, а й всієї країни.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Новоушицький ЦНАП за якістю послуг не поступається хмельницькому

Просторі та світлі приміщення, кваліфікований персонал, зручне розташування. Сервісний центр Новоушицької громади відкрив свої двері ...