Земля у власності, але не в тих руках

Жителі сіл Новоушицького та Кам’янець-Подільського районів не вперше знаходяться в стінах обласної адміністрації. Цього разу люди прийшли, аби почути відповіді на запитання –  хто та яким чином привласнив земельні ділянки, які мали належати мешканцям села. З невідомих причин чорнозем, який раніше належав радгоспу, роздали чужинцям. Останні взагалі не мають відношення до Гораївка. Більше того – вони не проживають у Хмельницькій області.

На колегії селян таки не почули – думку людей вислуховував  антирейдерський штаб.

Після багатьох звернень земельним резонансом почало займатися головне управління поліції краю. Тут кажуть, справа на контролі, бо ведеться розслідування, зараз вилучаються та готуються до експертиз документи.

Люди ж  переконують, справу затягують навмисно, а тим часом їхні землі вже перепродають третім особам. За інформацією місцевих жителів, десятками гектарів землі володіють тільки дві невідомих людини.

Чиновники та правоохоронці пообіцяли кинути всі сили та розібратися у земельній справі. Натомість люди переконані – це не останній їхній візит у кабінети високопосадовців.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому узгоджували проект обласного бюджету

Усі галузі отримали хоч не значне, але збільшення коштів. Найбільше отримала соціальна сфера. Відповідно головна ...