Українська душа на хмельницькій сцені – у філармонії відбудеться концерт дуету «Козачка»

Десятилітня творча діяльність на співочій ниві. Дует «Козачка» вже відомий подільському глядачу. Солістки «Козаків Поділля» Олена та Марина співають  разом вже давно, тож поєднати свої сильні голоси було не важко.

Дует «Козачка» зародився з української пісні на слова Тараса Шевченка. Відтоді  національний колорит – візитівка співочих дівчат. Саме завдяки йому дует став лауреатом престижного конкурсу.

За час свого творчого шляху співачки ні на мить не переставали експериментувати –  у репертуарі з’являлися джазові обробки та естрадні номери.

Сотні концертів та виступів змусили артисток до нового етапу свого творчого життя – сольного концерту. Допомагатиме  у виступі живий оркестр та балет, тож учасниці дуету обіцяють максимум емоцій глядачам. Родзинка програми – українські композиції  на слова подільських поетів.  Серед улюблених пісень – та, з якої все починалось.

Тож шанувальників  сильних голосів та щирих емоцій запрошує хмельницька філармонія. Концерт відбудеться у п’ятницю, третього листопада.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

«Окрасою» Хмельницького стане сучасний туалет

Чиновники обіцяють – сучасний. Кажуть, на цьому місці з’явиться не просто туалет, а модульна громадська ...