Ярмарок волонтерів відбувся у хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як День добровольця. Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів, що допомагають на безоплатній основі всім людям, які цього потребують. Напередодні свята в хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов ярмарок волонтерів.

В ході ярмарку волонтерів відбувся круглий стіл, де учасники розповіли про свою діяльність, проекти, які вдалось здійснити та загалом поділились досвідом благодійності. Анастасія Площинська починала свою юридичну діяльність на волонтерських засадах, нині дівчина очолює хмельницькій офіс мережі правового розвитку. Один з проектів, який запровадила у співпраці із обласною універсальною науковою бібліотекою це надання безоплатної правової допомоги жителям віддалених районів та сіл Хмельницької області. Консультування відбувається за допомогою Скайпу.

Ешлі Олет – волонтерка корпусу миру США, у Хмельницькому навчає бажаючих англійській мові, а також працює зі школярами – розповідає їм, як вести здоровий спосіб життя.

Серед учасників круглого столу були волонтери, які працюють з АТОвцями, які допомагають переселенцям зі сходу адаптуватись у нас на Хмельниччині, і багато інших. Усіх цих людей об’єднує спільна мета – допомагати тим, хто цього потребує. Адже волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. За плідну співпрацю та на честь свята адміністрація бібліотеки відзначила волонтерів подяками та символічними подарунками.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

В Хмельницькому узгоджували проект обласного бюджету

Усі галузі отримали хоч не значне, але збільшення коштів. Найбільше отримала соціальна сфера. Відповідно головна ...