Стати бійцем одного з елітних підрозділів Сил спеціальних операцій

Випробування на витривалість, спритність, стійкість – Саме це чекає на тих, хто охочий пройти кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій. Рекрутингова кампанія триває в межах продовження формування українського спецназу. Наступний етап оцінки та відбору бійців проходитиме у Хмельницькому.

Що чекає на тих, хто не злякається та все ж вирішить пройти так званий «q-курс» показано у фільмі «Гарт сталевих». Реальні, а не постановочні кадри під час відбору новобранців – спецназ для справжніх воїнів.

Про службу у Силах спецоперацій не з чуток знає співак Андрій Антоненко, він же Ріфмастер. З самого початку війни допомагав хлопцям на фронті, а згодом підписав контракт у Збройних силах. Українським «командос» співак присвятив пісню, котра стала неофіційним гімном спецназу.

Фронтмен гурту Моторола Сергій Присяжний з родини військових. Каже нині потрібно підтримувати армійців морально. Адже спецпризначенці – це рушійна сила українського війська, вони, хоча й залишаються в тіні –очі та вуха інших армійських підрозділів.

Військовослужбовці – контрактники, котрі пройдуть гартування під час кваліфікаційного курсу спецпризначенців отриають можливість проходити службу у підрозділах Сил спеціальних операцій. Підготовка вирізняється рівнем складності та потребує залізної витримки, завдання бійці виконують на межі людських можливостей. Згодом такий вишкіл стане при нагоді під час виконання бойових задач.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...