Поліції в поміч: в Головному управлінні привітали нових членів Хмельницького об’єднання молодих і активних

240 діток з усього краю поповнили лави Хмельницького об’єднання молодих та активних. Молодіжну організацію створили у 2016-му правоохоронці. Її основна мета – виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму. Тому, випадкових людей сюди не беруть.

Юнаки та юнки, котрі від сьогодні офіційно – члени поліцейського молодіжного руху, на місцях є лідерами, кажуть вчителі. Усі гарно навчаються і беруть активну участь у шкільному житті.

8-класниця Вероніка із Чемеровець у своєму навчальному закладі – президент учнівського самоврядування. Каже, разом із такими ж активними як і сама школярами, роблять чимало добрих справ. Наприклад, займаються благодійністю і навіть мають власну благодійну організацію.

А, от, Андрій Прищепа, хоче не лише своє сьогодення, а й майбуття присвятити людям. Хлопець мріє стати поліцейським як батько. Тому сьогодні  – у ХОМІ. Хоче переконати й інших – аби змінити країну на краще – починати потрібно з самого себе.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...