У Хмельницькому презентували альтернативні спортивні модулі для уроків фізичного виховання

Спорт завжди в моді. Корисні звички і любов до нього дітлахам розвивають зі шкільних років. Та не всі можуть похизуватися у володінні футбольним чи баскетбольним м’ячем. Тому волонтерський рух «Junior Z» пропонує доступні та цікаві спортивні напрямки, які можна викладати на уроках фізичного виховання.

Однією із фізичних дисциплін, яку  презентували, є флорбол. Це командна гра, яка підходить для хлопців і дівчат. Починати тренування можна з першого класу. Вона схожа на хокей, от тільки грають її у звичайному спортивному залі.

Так виглядає чирлідинг в США. В нас така дисципліна тільки починає набирати обертів. Танцювати корисно і весело – переконані представники цього виду спорту. Якщо його таки впровадять – наші футбольні і баскетбольні команди розважатимуть групи підтримки.

Петанк – вид спорту для всіх. Його можна грати на шкільних сходах, подвір’ї чи в спортивному залі. Ніяких обмежень в дрес-коді та фізичних можливостях дітей.

А ще бадмінтон, фрісбі та самбо. Все це може стати реальністю для наших школярів. І перші кроки до втілення  мрії про спортивну молодь вже зроблені. На рівні Міністерства освіти України розроблено 33 модулі, які можна викладати в школах. В Хмельницькому був підписаний перший меморандум про співпрацю з рухом  «Junior Z».

Для введення цих дисциплін на уроках фізичного виховання потрібна згода батьків та бажання вчителів. І міський бюджет стане в поміч тільки тим школам, які захочуть розвиватися. Влада обіцяє ще й фінансово мотивувати вчителів фізичного виховання.

Після презентації та навчальних тренінгів вчителі почали міркувати, що було б актуальним в їхній школі.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...