Одеситка Валентина Опольська презентувала хмельничанам «Світ жіночого портрета»

Одеситка Валентина Опольська привезла до Хмельницького фотовиставку «Світ жіночого портрету». Її роботи отримали визнання на міжнародному рівні. За двадцять років існування даного фотопроекту світлини виставлялися на різноманітних виставках понад 150 разів. Частина робіт отримала чималу кількість дипломів та медалей.

Через жіночі обличчя авторка розповідає історію краси та неповторності. Працює фотохудожниця у різноманітних жанрах – від пейзажу до спорту. Та найбільше любить знімати жанр психологічного портрету.  До його створення підходить виважено. Для майбутніх моделей, яких зустрічає випадково, проводить співбесіду. Після неї остаточно визначається із образом.

Головний акцент кожної світлини – емоції. Кожна жінка чи дівчина розповідає свою історію. Аби влучно це підкреслити, Валентина Опольська власноруч створює декорації та підбирає світло. Розповідає, якісний результат світлини залежить не від клацання кнопки, а від художньої декорації.

Переглянути «Світ жіночого портрету» можна до сьомого квітня.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...