Khmelnytskyi OPEN Jiu-Jitsu Championship

Цими вихідними у Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат області з бразильського джиу-джитсу. Тривав турнір два дні. У перший джитсери зі всієї країни боролися у кімоно, у другий – без.

Цьогорічний восьмий турнір порівняно з першим, каже Ростислав Рибак, істотно відрізняється. І справа не лише у масштабності самих змагань, а й у професійному рості спортсменів.

Семимильними кроками розвивається бразильське джиу-джитсу у Кам’янці-Подільському. Тамтешні спортсмени наполегливо тренуються та підкорюють різноманітні чемпіонати. Не оминули і Хмельницький ОРЕN.

Виграти цьогорічний ОРЕN вдалося Мишку Смолінському. Хлопчик – вихованець хмельницької школи бразильського джиу-джитсу. Зізнається, перемагає завдяки коронним прийомам у поєдинку.

Бути фізично підготовленим та навіть мати гарні навики – замало, переконаний Ігор Ярославський. З Івано-Франківська він привіз понад півсотні бійців. Для них, каже, головне – налаштуватися на бій.

Для хмельничан цьогорічний OPEN це – ще й етап підготовки до чемпіонату України. Мовляв, не на тренуваннях, а на турнірах краще видно сильні та слабкі сторони бійців.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...