Пив та працював. У Хмельницькій дитячій лікарні лаборант-рентгенолог напідпитку приймав пацієнтів

У Хмельницькій дитячій лікарні лаборант-рентгенолог приймав малих пацієнтів напідпитку. Те, що медик перекинув чарчину, запідозрила мати одного з них. Своє чадо жінка привела на рентген, а ось зробити знімок хмільний ескулап відмовився.

Не приховують свого невдоволення і інші батьки, мовляв у голові не вкладається, аби лікар на роботі був хмільним.

Довго не вагаючись, мати одного з пацієнтів викликала екіпаж патрульної поліції. Тутешні копи медика упізнали, адже з робочого місця його п’яного забирали не вперше, а вчетверте.

Цього разу рівень алкоголю у крові хмільного лікаря склав 3,8 проміле. Це тому, каже сам медик, що лікується від грипу та вживає мікстури.

За таке собі лікування рентгенологу світить максимум 85 гривень штрафу, щоправда службову перевірку ніхто не відмінював.

Свого колегу медики Хмельницької дитячої лікарні не виправдовують, щоправда шкодують. Мовляв, людина він – хороша та й професіонал неабиякий.

Та тим не менше, пити на роботі – зась, а коли ти працюєш з дітьми – поготів. Тепер, окрім адміністративної відповідальності, на хмільного рентгенолога чекає звільнення з роботи.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Баскетбол у кожну школу! У Хмельницькому відбувся семінар для викладачів фізичної культури,тренерів з баскетболу та суддів-початківців

На тренерській ниві Анна Шликова працює вже п’ять років, втім, це тільки офіційно, насправді, каже ...