Або «Лідер», або люди: жителі Тернопільської вкотре бунтують проти будівництва

Навіть півроку не минуло з тих пір, відколи люди через суд скасували усю наявну містобудівну документацію компанії-забудовнику. Кажуть, Феміда стала на їхню сторону, бо там було порушення на порушенні.

Незважаючи на це, в березні дізналися: ПМП «Лідер» отримало чергові містобудівні. Додають, цього разу компанія-забудовник почала ретельно готувати підгрунтя для старту будівництва. Нещодавно на адресу мешканців будинку надійшов ось такий лист щастя.

Відповідно до цього так би мовити документу компанія-забудовник покладе на рахунок міської ради мільйон і почне будуватися. Раптом щось піде не так – гроші використають на потреби мешканців.

Місцеві кажуть, не дозволять будуватися ні «Лідеру», ні будь-кому іншому, бо самі залишаться без житла. Переконують їх будинок стоїть на плавунах і вже почав сипатись.

Це – оселя Юлії Броніславівни. Жінка – багатодітна мати, у неї четверо дітей. Каже, раптом що із будинком, подітись її родині буде нікуди, бо держава не надто дбає про матерів-героїнь. Квартира – єдине житло, на яке вона спромоглась заробити. Цей будинок – все її життя. Пригадує, бачила як його будували. І добре знає що можуть наробити так звані плавуни.

Так само під землю може піти і будинок, каже Юлія Броніславівна. Додає, і без будівництва під боком, він вже почав «повзти». Її позицію розділяє й сусідка – Раїса Петрівна.

Люди кажуть, найпоказовішим доводом того, що будинок «їде» є їхній підвал.

Люди не розуміють – як і чому ПМП «Лідер» знову із містобудівними. Заступник міського голови пояснює, проігнорувати звернення компанії-забудовника не могли – закон не дозволяє. Якщо раніше мали до нього питання стосовно оренди землі – їх знято – ПМП «Лідер» виграв Вищий господарський суд. Тому підстав не дати основоположний документ не було. Разом із тим наголошує, він – не підстава для паніки та старту будівництва.

Люди кажуть, як і раніше, звертатимуться скрізь. Але почати будівництво під своїми вікнами не дадуть. Адже певні, рано чи пізно воно таки призведе до трагедії. Тому шляху назад не бачать.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...