Дві сцени, фудкорти і наметове містечко… Що підготував Хмельницький для фестивальників «Rock&Buh»?

Перший млинець – не глевкий, тож до другого додадуть цукру. У Хмельницькому презентували концепцію другого  «Rock&Buh». Основна зміна – замість єдиної сцени цьогоріч працюватиме дві: головна і мала.

Традиційно до організації залучили відомі хмельницькі гурти: STANZA, Мотор’роллу та Чумацький шлях. Всі вони зіграють для краян. А ще музиканти шукали нові обличчя рок-музики – проводили спеціальний відбір молодих рокерів для виступу на головній сцені. Претендентів було аж 154, відібрали лише п’ятьох.

Участь хмельничан на фестивалі – обов’язкова, переконаний міський голова Олександр Симчишин. Популяризація «свого» – одна із цілей проведення «Rock&Buh».

Замість двох минулорічних фестднів цьогоріч «Rock&Buh» триватиме три дні. Чекають на гостей звідусіль: для них організовують наметове містечко. Їжею теж забезпечать – будуть фудкорти із харчами на будь-який смак і гаманець. Алкоголь продаватимуть, щоправда не підакцизний. Зможуть пофестивалити і люди на візках – у  парку вже розмістили пандус. Саму ж головну сцену від початку пляжу змістили углиб  – до бетонних блоків.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...