Дві сцени, фудкорти і наметове містечко… Що підготував Хмельницький для фестивальників «Rock&Buh»?

Перший млинець – не глевкий, тож до другого додадуть цукру. У Хмельницькому презентували концепцію другого  «Rock&Buh». Основна зміна – замість єдиної сцени цьогоріч працюватиме дві: головна і мала.

Традиційно до організації залучили відомі хмельницькі гурти: STANZA, Мотор’роллу та Чумацький шлях. Всі вони зіграють для краян. А ще музиканти шукали нові обличчя рок-музики – проводили спеціальний відбір молодих рокерів для виступу на головній сцені. Претендентів було аж 154, відібрали лише п’ятьох.

Участь хмельничан на фестивалі – обов’язкова, переконаний міський голова Олександр Симчишин. Популяризація «свого» – одна із цілей проведення «Rock&Buh».

Замість двох минулорічних фестднів цьогоріч «Rock&Buh» триватиме три дні. Чекають на гостей звідусіль: для них організовують наметове містечко. Їжею теж забезпечать – будуть фудкорти із харчами на будь-який смак і гаманець. Алкоголь продаватимуть, щоправда не підакцизний. Зможуть пофестивалити і люди на візках – у  парку вже розмістили пандус. Саму ж головну сцену від початку пляжу змістили углиб  – до бетонних блоків.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...