Хмельницьких науковців привітали із професійним святом

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їм людство в своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів у всесвіт. Наука не стоїть на місці, розвиваючись, вона приносить в наше життя все нові і нові технології, що слугують на благо людству. Незважаючи на складність професії, це нелегка, але цікава робота. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, в третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки.

Окрім привітань, подільські науковці отримали винагороду за свою роботу та участь у 13-му обласному конкурсі науково-дослідних робіт. Керівництво області відзначило – саме натхненна робота подільських науковців є запорукою духовно-економічного зростання краю.

На Хмельниччині функціонує 9 наукових організацій і установ, 12 вищих навчальних закладів, де трудяться півтори сотні докторів і більше півтори тисячі кандидатів наук. Найкращі та найзавзятіші нині отримали привітання, грамоти та грошові подарунки. Пані Ельвіра – одна з переможниць конкурсу. Каже, сьогоднішнє визнання не сприймає, як своє особисте, адже працювала із командою колег. За її словами, таке визнання безумовно, приємне, та найкраще – коли твоїми розробками користуються люди.

Наукова діяльність – це творчість найвищого ґатунку. Адже наука не лише наближає нас до кращого, комфортнішого та безпечнішого майбутнього, наука творить майбутнє.  А всесвітній день науки  – це ще один привід звернути увагу на проблеми та задачі, що стоять перед науковцями.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Дев’ять добровольців АТО стали учасниками бойових дій офіційно

Анатолій Борисович на фронт потрапив в кінці  2014-го. Тоді пішов боронити Україну в складі «Правого ...