Загартовані війною: сім’я з Донеччини облаштовує життя на Хмельниччині

Пані Люба показує нову оселю, яку разом із чоловіком придбали у Мовчанах, на Красилівщині. Сюди сім*я Опанасюків перебралася з Донеччини.

Поки триває ремонт, Опанасюки мешкають по сусідству – житло тимчасово надали їм як переселенцям з Донбасу. На Хмельниччину вони приїхали у 2015-му. З власного дому їх вигнала війна.

Пані Люба – мама трьох діток: восьмирічної Ілонки, десятирічного Марка та дванадцятирічного Дані. Той момент, коли в Україні спалахнула війна вони пам*ятають – як сьогодні.

До війни чоловік пані Люби працював на шахті. Коли на Донбас вдерлися окупанти – пішов до українських збройних сил. Тоді сім*ї постійно почали погрожувати й залишатися вдома стало вкрай небезпечно.

Рідні бійця перебралися вглиб України, а він залишився боронити державу на сході. Дотепер «Шахтар» служить у війську. За його плечима – бої у найгарячіших точках на мапі Донбасу.

Нині він приїхав додому у відпустку. Проте за тиждень знову повертається на передову. Дружина – Любов – не стримує сліз.

Єдине, про що зараз мріє – аби від ворожих снарядів більше не гинули люди, а в Україну – повернувся мир.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...