Земля у «MASLO». Сергій Панасенко презентував нову інсталяцію у хмельницькому арт-центрі

Скульптура, поезія, живопис… Кілька видів мистецтва і всі змінені до непізнаваності. Новою виставкою «Pro:Act» митець Сергій Панасенко вирішив вразити хмельничан. Перше, що вражало відвідувачів – кількатонна купа землі посеред арт центру. Із неї нібито виростають дерева, а чорнозем всипаний зерном.

А ось тут, мабуть, найяскравіше прослідковується символізм розмитості меж між живим і мертвим. Усе в цій виставці побувало на контрастах і відсиланнях до попередніх мистецьких досвідів художників ХХ сторіччя. І так само кожен глядач у інсталяції здатен побачити щось своє, залежно від власного досвіду.

Крім того, інсталяція містить кілька десятків людських фігурок із тирси та ебонітової смоли. Вони – рухомі. Кожен відвідувач може взаємодіяти із цими скульптурами. Це – ще одна особливість виставки.

І, коли у арт-просторі хмельничан привчають до сучасної мистецької культури, то на горі, усіх відвідувачів арт-центру привчали до культури споживання грильованої їжі. Тут розмістили цілу презентаційну зону, де кожен міг приготувати собі їжу до смаку.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Багато боротьби, втім без жодного голу. У Хмельницькому «Поділля» приймало «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки

Ще минулоріч «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки грала в аматорській лізі, а цього року вже дебютує ...