Батьки задушеної вагітної дівчини бояться, аби вбивця не уник відповідальності

Задушив вагітну дружину. Наджахливе вбивство, котре трапилося наприкінці минулого місяця, сколихнуло Хмельницький. 30 травня у власній квартирі знайшли тіло 27-річної Анни. Колеги, знаючи, що жінка при надії, вирішили її навідати, адже одного дня та не вийшла на роботу і перестала відповідати на телефонні дзвінки. Коли зайшли в оселю – ледь не знепритомніли. Остання лежала на підлозі із зашморгом. Не зволікаючи друзі викликали поліцію. У вчиненні вбивства останні запідозрили її цивільного чоловіка. Той мав проблеми із наркотиками і час від часу нападав на свою співмешканку.

На чоловіка одразу направили орієнтування. Шукати його правоохоронцям довго не довелось. За дві години копи затримали підозрюваного. Кажуть, останній намагався тікати.

У тому, що цивільний чоловік вбив Анну не сумнівається ніхто з її близького оточення.

Мати покійної також переконана, її цивільний зять – вбивця. Каже, чоловік ніколи не кохав доньку, їхнє спільне життя було звичайним розрахунком.

Знайомі Анни розповідають, аби задовольнити потреби чоловіка, жінка навіть взяла кредит. Гроші були постійною причиною конфліктів, це підтверджують і сусіди.

Чи стали гроші причиною вбивства має встановити слідство. Якщо обвинувачення доведе вину цивільного чоловіка Анни, йому загрожує чималий строк за гратами.

Мати вбитої переймається, аби винний належне покарання таки поніс. Хоча в тому, що так і станеться сьогодні уже не певна.

Незважаючи на старання захисту, родичі загиблої сподіваються на справедливий вирок. Адже певна, Феміду в оману не ввести.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...