Попереду лише Італія. Хмельницькі спортсмени вибороли срібло на футбольному кубку Каталонії

Це хмельничани відзначилися у Іспанії. На ювілейному, тридцять п’ятому кубку Каталонії з футболу наші спортсмени зупинилися за крок до чемпіонства. Попереду юні гравці пропустили тільки Італійську академію. Та попри поразку, каже тренер Сергій Туз, виклалися на всі сто відсотків.

А загалом участь у цьогорічному кубку взяли кілька десятків країн та майже сотня команд. Дитячі поєдинки точилися аж у десяти вікових категоріях. Україну ж представляли тільки хмельничани – дві команди юнаків 2007 року народження.

Цьогоріч у Каталонії хмельничани заявили про себе втретє. На першому чемпіонаті юні футболісти були восьмими, минулоріч – шостими, а цього року подолали кілька сходинок угору – стали четвертими та другими.

Цього ж року, окрім другого місця, хмельничани привезли ще одну важливу нагороду. Воротар команди Єгор Клименко став кращим у турнірі.

А тому, кажуть футболісти, результат, якого досягли, – це робота усієї команди – воротаря, польових гравців та, у першу чергу, тренера. Наразі – у всієї команди заслужений відпочинок, а потім знову до тренувань, аби наступного року за крок до нагород не зупинитися.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...