У конкурсі має бути представлено 10 робіт, кожна з яких несе в собі певний зміст. Кожен проект має номер, ніяких імен немає, автори вирішили залишитись анонімними, - розповідає адміністратор школи Жанна Дроздова.
Поки у художній школі можна побачити зразки лише 8 скульптур.
- Взагалі, для участі у конкурсі подали заявку 10 учасників, - каже один із членів журі Захар. - Термін, коли автори мали подати вже повністю готові роботи, вичерпано. Тому, бігати і просити ніхто нікого не збирається.
Окрім макету, кожен учасник до власного творчого проекту мав підготувати пояснювальну записку, де повинен пояснити зміст свої ідеї, виразити те, що хотів передати у своїй роботі. Також, обов’язковою умовою конкурсу є створення макету і плану проекції пам’ятника.
Образ ангел як борця за свободу і незалежність, який веде за собою Небесну Сотню
Ідеї скульптур різноманітні – це образ чоловіка з мечем як борця за свободу, лелеки, що відлітають у вічність, свічка, на якій викарбувані імена героїв Сотні.
Свічка із викарбуваними іменами Героїв Сотні. Краплини воску, що стікають по ній, символізують сльози
-Виставка діє з 13 жовтня, - каже адміністратор. - Відвідувачів за цей час було не так багато, як хотілося б. Спершу конкурсні роботи показували в міські раді, а зараз організували у нас. Маємо навіть книгу відгуків, де кожен може залишити там свої враження від побаченого.
Роботи будуть представлені до 24 жовтня, після чого на спеціальному засіданні журі визначить найкращий проект.
Лелеки як прототип Небесної Сотні, що відлітають у Вічність
Дерево,що символізує життя
Чоловік як образ усього українського народу, який ніколи не здається
Жінка, яка навколішки молиться за загиблих Героїв
На пам'ятнику викарбувані портрети Героїв Сотні
Образ людини, яка рветься у небо
Образ жінки-берегині
Образ знесиленого чоловіка як уособлення незламного борців за долю свого народу