Архів
Середа, 10 травня 2017
18:24
«Палац Синявських відкрито на реставрацію». У суботу 13-го травня під таким девізом розпочнеться «Ніч Музеїв» у Меджибожі. Цілий день у фортеці вируватиме етно-ярмарок та частування меджибізькими смаколиками. А ось офіційне відкриття заплановане на 18 годину.
18:09
Без копійки у кишені. Відтепер хмельничани можуть сплачувати за проїзд за допомогою QR-коду та додатку Приват-24. Запрацює нововведення, щоправда, лише в міському електротранспорті. Так намагаються популяризувати комунальні перевезення і серед молоді. Ціна на проїзд залишиться такою ж, як і паперового квитка – 2,50 грн. Таким чином Хмельницький закрив десятку перших міст в Україні , де запровадили електронний квиток.
17:49
Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.
17:28
Три години вранці та три години ввечері. У Хмельницькому завершився навчально-тренувальний збір рукопашників. Тривав НТЗ з 30-го квітня до 9-го травня. У програмі – не лише тренування у залі, а й заняття на природі та перегляд мотиваційних фільмів. Власне, так вихованці школи «Самсон-Право» готуються до чемпіонату України з рукопашного бою.
16:55
Кілограми м’язів й ні краплини жиру. У Хмельницькому змагалися бодібілдери. Другий відкритий кубок України Хмельницької федерації силових видів спорту/ Світової федерації фітнесу пройшов в обласному центрі минулими вихідними. Участь у чемпіонаті взяли представники чи не усіх регіонів країни. Основний акцент організатори поставили на юне покоління: учать брали діти віком від шести років. Так намагаються привити любов до спорту із самого дитинства.
16:24
Знову на спортивні майданчики! У Хмельницькому відбувся весняний турнір з футболу. За перемогу змагалися шість дитячих команд. Зіграли юні футболісти на Озерній біля НВО №28. Бронзу вибороли вихованці ДЮСШ №1, срібло – у «Новатора», а переможцем турніру стало «Поділля».
15:57
3 травня на спортивно-оздоровчому комплексі Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбувся Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту. Рятувальники змагались у 5-ти дисциплінах, де і визначили три команди переможців.
15:02
Гість студії - координатор руху "Чесно" у Хмельницькій області Олег Черненко
14:20
9 травня у Чорному Острові відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятника героїв Небесної Сотні. Вшанувати ветеранів Другої світової війни зібралися представники місцевої влади, громадськості, бізнесу, школярі та просто небайдужі до подій, які вирували на території України 1225 днів і ночей.
13:27
День перемоги відзначили й у Кузьмині Красилівського району. До 9 травня тут провели реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної. Покласти квіти до оновленого монументу та вшанувати пам’ять полеглих у 1941-45-му роках зібралося ледь не усе село. Люди переконані, ми не маємо права втратити жодного прізвища тих, хто віддав своє життя у боротьбі з фашизмом.
12:42
11:41
Пам*ятати, щоб перемогти. 9 травня і у Волочиську вшанували подвиг ветеранів Другої світової війни. Що таке бойові дії родина Розвод знає не лише з розповідей. Перемогу над нацистами їхній дід зустрів у Відні. А от онукові та правнукові довелося братися за зброю, та наслідуючи приклад предка боронити свою землю, за часів української незалежності.
10:51
Свято зі сльозами на очах. 9 травня Україна відзначає день Перемоги. Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Та щороку ми згадуємо тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого майбутнього. Цього дня відбулись відзначення дня Перемоги і у Хмельницькому.
09:57
Випуск від 9-го травня.
П'ятниця, 05 травня 2017
18:04
17:41
Демонтувати - не будувати. В Хмельницькому близько дев’ятої ранку комунальні служби міста почали зносити будівельний паркан. Металеві конструкції загороджували земельну ділянку, на якій проводилися роботи із будівництва. Як кажуть міські посадовці та начальники управлінь, паркан встановлений на території, яка не належить власнику.
17:16
Найкращі студенти на великій сцені. Перед травневими святами студенти музичного училища імені Володимира Заремби влаштували звітний концерт. Участь приймали найкращі, серед який були симфонічний, духовий, естрадний, камерний та народний оркестри. Музичні твори виконували як колективами, так і сольними програмами. Жанрову палітру обрали різнопланову, яка задовольнить любого слухача.
16:49
Українці та гості з Білорусі. Більше двадцяти команд спортсменів з’їхалися до Хмельницького. На два дні місто перетворилося у осередок бразильського джиу-джитсу. Тут відбулися одразу два чемпіонати. Перший – спаринги у кімоно, другий – у шортах.
16:20
У Хмельницькому патрульні та влада міста влаштували змагання між школярами. Позмагатися у знаннях правил дорожнього руху виявили бажання понад 20 шкіл. Переможців обиратимуть за результатом проходження п’яти різних дисциплін - медична допомога у надзвичайній ситуації, безпечна їзда велосипедом, візитка школи, яка дозволить представити індивідуальність кожної команди та справжній екзамен на знання правил дорожнього руху.
15:46
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
14:57
Неоціненний подвиг. Напередодні Дня Перемоги в області вшановували захисників. Зустрічі з ветеранами та учасниками відбулися навчальних закладах та в Хмельницькому госпіталі інвалідів. А концерт та святкову програму для сивочолих учасників війни підготували і в обласній раді.
13:53
З перемогами та досвідом. Хмельничани повернулися з Чемпіонату Європи з козацького двобою. Нашу область на турнірі представляли одинадцять вихованців школи «Самсон-Право». У Харкові вони вибороли 32 нагороди, серед яких 14 найвищого гатунку.
12:55
Дівчина знайомилася з чоловіками через сайт знайомств.
11:48
На два дні місто перетвориться на столицю кави.
10:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:58
Гостя студії - голова БФ "Волонтери Поділля" Ганна Греснюк
Четвер, 04 травня 2017
18:21
Грація, краса та сила волі. У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії». Участь у змаганнях взяли 16 команд з різних куточків України.
18:12
28 квітня на території Ізяславського лісового господарства відбулося масштабне навчання із ліквідації умовної лісової пожежі. У заході взяли учать керівники області та районів, лісових підприємств Хмельниччини, рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Хмельницький області та служб взаємодії.
17:43
Вінничани продовж кількох місяців живилися грішми, котрі їх жертви збирали на похорони. Молодики проникали в оселі стареньких і відбирали усі заощадження. Частенько нелюди застосовували силу – навіть тоді, коли спротиву не отримували. «Працювали» на території Вінницької та Хмельницької областей. А попались у Летичеві. За скоєне попередньо їм світить до 12 років тюрми.
17:29
На святкові вихідні на Хмельниччині сталися три пожежі. Горіла квартира у Хмельницькому, підприємство у селі Ружичанка та сіно на Красилівщині. Нещасних випадків, на щастя, не було.
17:03
від обраної локації та становить від 1100 грн. до 1690 грн. Підводка: Музей-студія фотомистецтва та внутрішній двір дитячої школи мистецтв. У Хмельницькому відгуляли ретро- та етно-весілля. Урочисті церемонії відбулися у рамках пілотного проекту «Шлюб за добу». Нагадаємо, стартував проект у Хмельницькому у кінці квітня. Тепер, аби офіційно зареєструвати шлюб, майбутні наречені не чекатимуть місяць. Одружитися можна за декілька годин.
16:45
І тепло, і електрика. У Кам’янці-Подільському зводять унікальну станцію, що на 60% зменшить споживання містом газу. Запустити у роботу агрегат тепловики міста наміряються вже в листопаді цього року – з початком нового опалювального сезону. Два гігантських твердопаливних котли економитимуть місту по 115 мільйонів гривень щороку. Проте окупиться станція не одразу – через шість років – нині її будуть за кредит від Світового банку.
16:29
Бойові набої та власна рушниця. Саме це потрібно для справжнього спортсмена на всеукраїнських змаганнях з компакт-спортингу. Такі відбулись і в селі Пархомівці 29 квітня. Спортсменів із різних областей України прийняли у новому спортивно-стрілецькому центрі національного рівня. Організатори сподіваються, відкриття нового стенду зацікавить молодь до заняття спортом та дасть можливість якісно тренуватися вже бувалим спортсменам.
16:16
Азарт, подорожі та чисте повітря. Усе це разом – змагання зі спортивного туризму, що відбулися вихідними у парку імені Шевченка. 10 команд змагалися за звання кращої – перегони зібрали і чималу кількість глядачів.
15:29
Кам’янець – активний, Кам’янець – спортивний… Місто-острів минулими вихідними розпочало туристичний сезон. Цьогоріч концепцію відкриття традиційно обрали нестандартну – фізкультурну - місто на півдні краю славитися своїми спортивними здобутками. Одинадцятеро кам’янчан брали участь в останніх Олімпійських іграх. Крім демонстрації значних досягнень місцевих спортсменів, таким чином організатори пропагують здоровий спосіб життя. А туристам доводять – у місті над Смотричем можна відпочивати не лише культурно, а й активно. Й показують як це зробити на першому Туратлоні «KANYON». А щоб відкриття тур сезону-2017 залишилося у пам’яті всієї країни, кам’янчани встановили ще один національний рекорд.
14:21
Ревіли турбіни в аеропорту. Змагання з драг-рейсингу та швидкісного спринт-слалому, а також чемпіонат України з автозвуку та тюнінгу. Так у Хмельницькому стартував новий автосезон. Офіційне відкриття Race Party 7 відбулося на території місцевого летовища. Попри вітряну та дощову погоду, до аеропорту з’їхалися сотні автомобілістів зі всієї України. Вже всьоме вони мірялися децибелами та лавіювали замість літаків.
13:29
«Доступні ліки» - доступні й хмельничанам. Минув місяць, як в Україні офіційно стартувала урядова програма з такою назвою. Запрацювала вона, щоправда, на тиждень пізніше. В комунальних аптеках громадяни, які мають недуги із серцево-судинних захворювань, діабету та астми мають можливість отримати потрібні ліки або безкоштовно, або зі знижкою. В список медичних препаратів потрапили 157 найменувань медикаментів. Але за переважну більшість з них платити людям все ж таки доведеться.
12:37
11:44
Без офіціозу, за кавою та приємним спілкуванням бізнес-спільнота міста вирішувала як розвивати наше місто. Цього тижня в обласному центрі відбувся перший форум економічного розвитку Хмельницького. Зареєструвалось близько шести сотень людей – місцеві підприємці, інвестори, закордонні гості та небайдужі містяни, які хочуть покращити економічний стан міста. Під час форуму гості з різних країн розповідали про свої історії успіху та радили, як зробити місто економічно привабливим та комфортним. Не обійшлося і без критики. Європейців вразила деяка неспроможність наших підприємців користуватись наявними ресурсами. Разом з тим, під час форуму народилось чимало цікавих ідей та пропозицій щодо покращення економічного клімату Хмельницького.
10:48
09:55
Гість студії - начальник міського управління охорони здоров'я Борис Ткач
Середа, 03 травня 2017
18:09
Вальс, танго та ча-ча-ча. У Хмельницькому відбувся «Кубок Кроку – 2017». На теренах міста - це двадцять перший танцювальний фестиваль. Традиційно, взяти участь у ньому з’їхалися сотні танцюристів зі всієї України. Це діти – від наймолодших і до 18-ти років.
17:52
: Замість тітушок – атовці: скандальне будівництво на Тернопільській намагаються відновити. Місцеві розповідають, тут знову почала працювати техніка. Нагадаємо, поруч із будинком за номером 34/1 хочуть звести 9-поверхівку. Рік тому роботи жителі сусіднього дому припинили – спершу силою, а потім юридично. Зважаючи на факти та людський спротив, міська влада скасувала містобудівні умови та обмеження. Донедавна тут була тиша та спокій. Ситуація змінилася буквально тиждень тому. Забудовник почав знову звозити техніку і працювати. Люди кажуть, цього разу заручився підтримкою атовців. На чергові збори ініціативної групи прийшли бійці 8-го полку спеціального призначення. Навіщо тут вояки і на якій підставі забудовник все ж таки відновив будівництво?
17:34
Спочатку - Кам’янець-Подільський, а тепер і Хмельницький. У місті стартував пілотний проект «Шлюб за добу». Для реєстрації обрали чотири локації: міська рада, художня школа, Музей-студія фотомистецтва та школа мистецтв. Відповідно, відгуляти експрес-весілля можна у класичному або європейському форматах, ретро- або етно-стилях.
17:16
1 травня у Хмельницькому відбувся благодійний вечір «Молитва за Україну». Організували концерт представниці обласного осередку Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина». Це об’єднання 2 роки тому створили небайдужі жінки Хмельниччини. Вони допомагають воїнам на передовій, дітям-сиротам, людям літнього віку, матерям-одиначкам. Ведуть постійну просвітницьку патріотичну роботу. На благодійний вечір завітало керівництво міста та області, воїни-АТОвці та лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.
16:54
Кольчуги, шоломи й мечі… «Форпост» - фестиваль середньовічної культури вшосте відбувся у Кам’янці-Подільському.Тривав фест традиційно три дні з 29-го квітня по 1-ше травня. Понад дві сотні учасників-реконструкторів зібралися у Новому замку,аби кілька днів пожити, як у справжньому Середньовіччі.
16:23
Історичними стежками міста. У Хмельницькому запрацював перший екскурсійний автобус. Організатори приурочили подію до відкриття літнього турсезону. За півторагодинну подорож вулицями обласного центру пасажири зможуть дізнатися багато цікавого.
15:37
Трагедія в навчальному закладі. Другого травня в спортивному залі Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького курсант першого курсу скоїв суїцид. Як повідомляють у прес-службі навчального закладу, раніше за хлопцем не спостерігалося жодних намірів заподіяти собі шкоду. Розслідуванням зайнялися слідчі військової прокуратури. Вони вже порушили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального Кодексу України.
14:42
13:49
Бізнес-спільнота у Хмельницькому, Туристичний сезон у Кам'янці-Подільському та гонки в аеропорту. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів
12:44
11:56
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:49
Трикотажна фабрика "ASLAN Текстиль".
09:54
Випуск від 1-го травня
П'ятниця, 28 квітня 2017
18:52
Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.
18:08
Оптимізація, чітке обгрунтування регіонального замовлення і передача майна профтехзакладів в комунальну власність. Це – основне із того, що хоче отримати керівництво обласного центру від училищ. Якщо ті підуть назустріч, обіцяють і далі фінансувати ПТУ. Інакше – без варіантів.
17:26
Нове життя українських доріг за сучасними європейськими технологіями. Дорога М 12 є трасою міжнародного значення. Важливості цього автосполучення додає той факт, що вона є таким собі чумацьким шляхом, тому як знаходиться між двома морськими торговельними портами між Одесою та Гданськом. Тільки в цьому році на цю трасу було виділено близько 50-ти мільйонів гривень. Цих грошей вистачить на майже п’ять кілометрів нового сучасного автополотна.
16:42
Гуморина до дня народження. Студентський театр естрадних мініатюр «Юмодес» відзначає ювілей від дати заснування. Створений театр при Хмельницькому національному університеті 40 років тому. Нині «Юмодес» не просто успішно функціонує, а й налічує сотні випускників. Чимало з них імениті не лише на Хмельниччині, а й у всій Україні.
15:59
«Старосинявська весна» - свято поезії, яке існує вже більше 20-ти років. Кожного року у травні в читальній залі центральної районної книгозбірні збираються поети-літератори району та гості Старосинявщини. Це свято об’єднує людей, яким не байдужі рідне слово, теперішнє і майбутнє української літератури та мови.
15:06
Для цього у місті зібралися велоактивісти, бізнесовці й представники різних управлінь міськради. А проблем, зрозуміло, чимало: від елементарних – пішоходів на велордоріжках, до глобальних – застарілих законодавчих норм будівництва шляхів для двоколісних.
14:09
Спільна боротьба з раком. У Хмельницькому відбувся благодійний концерт на підтримку Сергій Швеця із міста Старокостянтинова. Молодому юнаку нещодавно поставили невтішний діагноз - остеосаркома гомілкової кістки четвертої стадії. Усі вилучені кошти від концерту передали батькам хлопчика на лікування. Організаторами такого заходу стали ГО мистецька сотня «Гайдамаки» та Артем Харченко. Для останнього минулого року також подібним чином збирали гроші на лікування.
13:17
Сума штрафу від 340 до 1360 гривень.
12:29
Працюють над підготовкою до наступного сезону.
11:37
10:48
Незабаром розпочинається гаряча пора для крадіїв.
09:53
Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний фонд "Вікторія"; Андрій Журба - волонтер БО "Хмельницький обласний фонд "Вікторія"; Дмитро Хоптинець - волонтер БО "Хмельницький обласний фонд "Вікторія"
Четвер, 27 квітня 2017
17:42
У Хмельницькому НВК № 2 потруїлись діти. 113-ть учнів 1 та 2 класів не прийшли на навчання з однієї причини: від вчора – блюють та температурять. 4-ро з них – уже на стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні. Лікарі констатують – у всіх госпіталізованих стан – середньої важкості. Що стало причиною отруєння поки говорити не беруться, попередньо, кажуть, погане самопочуття малечі ймовірно спричинила ротовірусна інфекція. Додають, заразитись нею можна по-різному. В основному – через недотримання правил гігієни та їжу. Батьки дітей наполягають на останньому варіанті, адже, переконують, погано дітям стало саме після шкільного сніданку.
17:15
26 квітня у Хмельницькому в багатоповерхівці сталася пожежа. 6 людей, з яких четверо – діти опинились у пастці.
16:59
5 кілометрів землею й водою. У Кам’янці-Подільському пройшов перший ТУРатлон «KANYON». Присвятили його відкриттю туристичного сезону, який, нагадаю, цьогоріч відбувався у стилі спортивному. Півсотні охочих позмагалися за звання найкращих туратлоністів та чималий призовий фонд.
16:05
Хмельницькі підприємці, інвестори, представники влади та бізнесмени з-за кордону зібрались в обласному центрі на першому форумі економічного розвитку Хмельницького. Близько шести сотень людей вирішували яким чином покращити економічний стан міста. Представники влади запропонувала підприємцям свої інвестиційні проекти, які на їхню думку дадуть той необхідний поштовх, аби наша область вийшла на новий рівень.
15:08
На 7 зменшилася минулого року кількість соціальних центрів в області - все через децентралізацію. Реформа галузі передбачає збільшення переліку пропонованих послуг. Та їх якість, навпаки, знижується, кажуть фахівці.
14:15
«Феміда» проти «ХНУ», а «Новатор» проти «Метеора». У Хмельницькому тривають півфінальні матчі кубку Дроздова. Першу гру зіграли «Феміда» та «ХНУ». Приймала поєдинок команда Хмельницького університету управління та права. Другу гру першого півфіналу «Феміда» проведе, так би мовити, на виїзді. Наступного тижня господарями спортивного майданчика будуть гравці «ХНУ».
13:28
Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"
12:37
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
11:48
Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області
10:49
26 квітня в Україні відзначили 31 річницю Чорнобильської катастрофи. Минули десятиліття, але боротьба з невидимим ворогом закарбувалась у пам’яті і нестерпним болем ще довго нагадуватиме про себе майбутнім поколінням.
09:54
Тіло виявили рятувальники під час ліквідації пожежі.
Середа, 26 квітня 2017
17:39
Нині там навчається більше чотирьох сотень дітей. Усі – цілеспрямовані, творчі особистості, котрі прагнуть пов*язати своє життя з мистецтвом. З нагоди ювілею вони улаштували особливий концерт, на який, до слова, завітало чимало гостей.
16:47
Мертве місто посеред квітучої країни. У Хмельницькому торгівельно – економічному коледжі до дня вшанування пам’яті чорнобильської катастрофи провели захід. Головною метою вечора пам’яті стало поширення історії катастрофи та вшанування героїв та жертв Чорнобильської АЕС.
15:59
Закінчення опалювального сезону та нові борги. Комунальники підбивають підсумки діяльності у зимовий період та готуються до наступного. А ще - закликають споживачів вчасно платити та утеплювати будинки.
15:05
Навчать і працевлаштують: у Хмельницькому відкрили перший навчально-практичний центр швейних технологій та дизайну. Він працюватиме на базі одного із місцевих ПТУ. Від інших профтехзакладів, кажуть вчителі, центр відрізнятиметься тим, що тут не лише займатимуться первинною професійною підготовкою, а й підвищуватимуть кваліфікацію та перевчатимуть незайняте населення. Робитимуть це за допомогою дуальної системи.
14:08
Школа успіху, навчання фандрайзингу, міська книга волонтера та лекції успішних людей. Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» прозвітувала за 100 днів діяльності. Активісти Ліги справедливості, так себе називають, розповіли про здобутки та поділилися планами на майбутнє.
13:19
Із шкільних парт у військові окопи. В Хмельницькому в перше відбудеться патріотичний вишкіл школярів випускних класів навчальних закладів обласного центру. Проходитимуть навчання підлітки у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. Загалом у зборах візьмуть участь понад сім сотень юнаків та дівчат.
12:29
26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався вибух та подальше руйнування четвертого енергоблоку. Спочатку страшна подія замовчувалася, нині ж це – найбільша за всю історію катастрофа ядерної енергетики. Десятки загиблих відразу та сотні – згодом. До 31-ї річниці трагедії в Україні, у тому числі і Хмельницькому, вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів.
11:36
Митні кінологи з Хмельницького дбатимуть про безпеку "Євробачення-2017"
10:47
Графік прийому громадян дещо змінився.
09:59
Потрібно встановити особу винуватця.
Вівторок, 25 квітня 2017
19:29
Об’єднати підприємців та інвесторів у баченні спільного майбутнього міста. Донести до бізнес-спільноти міста інформацію про нові доступні можливості, що покращать бізнес - клімат міста. Надихнути інноваційно та покращити підприємницький дух. Це основні цілі форуму економічного розвитку Хмельницького, який відбудеться 27 квітня. У Форумі візьмуть участь підприємці та громадські активісти міста й області, представники іноземного бізнесу, міжнародних організацій, мери міст-побратимів Хмельницького, посли іноземних країн в Україні, а також усі, хто зацікавлений у кращому майбутньому міста.
18:52
Аби врятувати життя 16-річного юнака популярні артисти зберуться на одній сцені. Сергій Швець зі Старокостянтинова має важку недугу – остеосаркому, рак кіски. На лікування хлопця потрібні великі кошти, яких у родини немає. Гроші сподіваються зібрати на благодійному концерті, котрий відбудеться 26 квітня в обласному центрі.
18:17
Між перинатальним центром та дитячою лікарнею з’явився новий міні - парк із дерев та декоративних кущів. Символічно до «Дня землі», що відзначають 22 квітня, влада разом із організаторами втілювали у реальність проект «1000 дерев м. Хмельницькому». Реалізація проекту стала можлива завдяки небайдужим школярам та їх батьків, які протягом тривалого часу приносили макулатуру. І на вилучені кошти вдалося закупити понад 600 дерев.
17:32
402 метри по прямій та, майже, 2 кілометри кільце. У Хмельницькому відбулися змагання з драг-рейсингу та спринт-слалому. Літали автомобілі на території місцевого аеропорту.
17:13
Хто любить пострибати? У Кам’янці-Подільському встановили новий рекорд України. На стадіоні імені Григорія Тонкочеєва зібралася найбільша кількість людей зі скакалками. Півтори тисячі кам’янчан протягом однієї хвилини стрибали, аби вкотре внести назву свого міста до Книги рекордів України. Нагадаю, Кам’янець-Подільський вже не один раз ставав рекордсменом. Серед найновішого: найбільший магніт і кавова турка.
16:51
Якісна освіта для потужних громад. Цьогоріч в Україні стартує проект «Підтримка децентралізації в Україні», який фінансує Королівство Швеція. В рамках програми підтримки заплановане відкриття освітньої онлайн-платформи. Закордонна делегація відвідала обласний центр.
16:35
Віряни та духовенство костелу Святого Войцеха села Гвардійське Хмельницького району відзначили храмове свято. Цього року, один із найстарших костелів відзначив 226 річницю з дня освячення. Зараз ця католицька парафія, до якої і відноситься храм, налічує більше двох тисяч прихожан.
15:42
З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.
14:59
Якщо хочеться нестандартного…. У Хмельницькому з’явився клуб авторського та незалежного кіно. Першою ластівкою кіноклубу став фільм італійського режисера Маттео Гарроне «Казка казок». Кінокартина не нова – 2015-го року, втім на увагу глядачів заслуговує, переконані організатори клубу у Хмельницькому.
14:08
Кінематографісти взялися за створення картин про тих, хто відстоює українську незалежність. Кажуть, намагаються показувати борню, як у зоні конфлікту, так і у свідомості людей. За головних критиків запросили тих, хто не з новин знає, що таке гарматні постріли та автоматні черги. Свої кінороботи презентували у одній із військових частин Хмельницького.
13:19
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня
12:27
Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відкрили туристичний сезон. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
11:39
Музейний куточок Проскурова, пОказ німого кіно та найбільша живопИсна картина міста. Наступного тижня у Хмельницькому стартує туристичний сезон. 28-го квітня - тоді відбудеться офіційне відкриття, хмельничани та гості міста зможуть подивитися на Хмельницький у світлинах, сфотографуватися з живими скульптурами та покататися на туристичному автобусі. А ось Кам’янець-Подільський туристичний сезон вже розпочав. Цьогорічна концепція відкриття присвячена спорту. 2 рекорди – зі стрибання на скакалці та одночасного заняття йогою, перший туратлон та напівмарафон довели туристам, що не лише історією однією багате місто. Стартував туристичний сезон і у стародавньому Меджибожі.
10:48
Студентам – лекції, бізнесовцям – тренінги, школярам – вікторини. Цього тижня Хмельниччину із триденним візитом відвідало Представництво Європейського Союзу в Україні. Два дні заходи інформаційно-просвітницької кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбувалися у Хмельницькому, ще один – у Кам’янці-Подільському. Так намагаються пояснити українцям важливість Угоди про асоціацію між нашою державою та ЄС і поширювати європейські цінності. Тому місцевих бізнесовців вчили експортувати свій товар до західних країн. Громадському сектору окреслили основні вимоги до отримання грантових коштів від європейців. А усіх перехожих, здебільшого – школярів, залучили до вікторини «Впізнай миттєвості твоє Європи».
09:57
Хмельниччині належить третє місце в Україні після Тернопільської та Львівської областей за кількістю збережених пам’яток фортифікаційного будівництва. Втім, наш край багатий не лише на витвори архітектурні, а й на природні дива. Каньйони, Товтри та Дністер – місцини, які туристичного сезону точно не відкриватимуть, однак побувати там однозначно варто. Що ще треба побачити подільському туристу, не подорожуючи далеко, підсумкам тижня розповіла головний спеціаліст управління культури ОДА Валентина Лукашук.
Понеділок, 24 квітня 2017
18:04
З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».
17:51
Замість Офісу реформ – Центр розвитку місцевого самоврядування. В обласному центрі запрацювала нова структура для підтримки створених громад. Це стало можливим завдяки втіленню в Україні програми «U–LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом.
17:37
Служба – небезпечна і складна: правоохоронців краю навчали як вберегтися від соціально небезпечних хвороб та як правильно спілкуватися із хворими. В Головному управлінні Нацполіції відбувся інформаційно-освітній тренінг з проблематики дотримання прав людини, профілактики ВІЛу та інших небезпечних інфекцій, захисту працівників поліції від інфікування на робочому місці. Навчання наразі пройшло близько 50-и правоохоронців. В подальшому вже вони навчатимуть колег тому, що дізналися.
17:05
Рятувальники разом із піротехніками продовжили роз’яснювальні роботи у рамках тижня безпеки. Традиційно показували, як працює пожежна машина, які залишилися вибухівки із часів другої світової війни та як захистити легені під час можливої пожежі. Також десенесівці влаштували евакуацію, аби побачити готовність школярів до можливої пожежі.
16:41
Кам’янець – активний, Кам’янець – спортивний… Місто-острів цими вихідними розпочало туристичний сезон. Цьогоріч концепцію відкриття традиційно обрали нестандартну – фізкультурну - місто на півдні краю славитися своїми спортивними здобутками. Крім демонстрації значних досягнень місцевих спортсменів, таким чином пропагують здоровий спосіб життя серед кам’янчан. А туристам доводять – у місті над Смотричем можна відпочивати не лише культурно, а й активно.
16:27
У Хмельницьку галерею «Масло» завітав гість із Канади аби розповісти про електрону музику. Із бажаючими він ділився власним досвідом та історією жанру. До міста Джейкоб приїхав вдруге із власним експериментальним звучанням. Розповідав та показував, як поєднується картинка із різними звуками.
15:59
Безліч кубків, нагород та грамот. У Хмельницькому відзначили переможців та призерів відкритого чемпіонату міста з футзалу. Четвертий за ліком турнір зібрав рекордну кількість команд – більше вісімдесяти. Організатори традиційно нагородили не лише призерів, але й кращих гравців, та навіть тих, хто здобув так звані «дерев’яні» медалі.
15:21
Змагання з драг-рейсингу та швидкісного спринт-слалому, а також чемпіонат України з автозвуку та тюнінгу. У Хмельницькому стартував новий автосезон. Офіційне відкриття Race Party 7 відбулося на території місцевого летовища. Попри вітряну та дощову погоду, до аеропорту з’їхалися сотні автомобілістів зі всієї України. Вже всьоме вони мірялися децибелами та лавіювали замість літаків.
14:36
13:43
У програмі - забіги на різні дистанції.
12:48
Відбувся перший тур чемпіонату України з регбі-7 серед команд Суперліги.
11:50
10:51
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:58
Великодні дзвони.
П'ятниця, 21 квітня 2017
18:19
Великдень - єднання неба і землі
18:07
Врятувати побратима. В Хмельницькому на навчальному центрі Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулися масштабні навчання із тактичної медицини. Аби навчити курсантів-випускників до закладу навідалися волонтери, які в свій час мали змогу пройти курс підготовки в Канаді за стандартами НАТО.
17:59
Віднедавна вигравати гранти Європейського союзу можуть не лише неприбуткові організації, а й ОСББ та об’єднані територіальні громади. Для донорів головне ідея. Якщо ж вона гарна – її ще треба вміти грамотно викласти на папері.
17:48
Жовто-чорна стрічка та місце злочину. Молода письменниця із Рівного привезла до нашого міста свій новий детективний роман. Рукопис чекав на полиці понад п’ять років, аби зараз вийти в друкованому вигляді. У допомозі став письменний конкурс «Коронація слова», на який Ксенія відправила твір. ЇЇ особисто було відзначено премією «Золотий пістоль». Філолог за освітою та любителька детективів, у своїй книзі відтворила класику жанру яка залюбки полоскоче нерви любителям чтива.
17:39
Твори Штрауса на сцені Хмельницької філармонії. Вже з наступного тижня на головній сцені обласного центру гратимуть оперету відомого на весь світ композитора Йоганна Штарауса «Летюча миша». Режисером постановки є наша землячка Богданна Латчук. Окрім місцевих акторів, деякі ролі виконуватимуть гості із Львова.
17:27
Діти з багатодітних родин показували свої таланти. У Хмельницькому відбувся фестиваль дитячої творчості. Учасники показували свої вміння у хореографії, вокалі та навіть демонстрували дизайнерські колекції.
17:09
Сергій Швець зі Старокостянтинова має важку недугу – остеосаркому, рак кістки. На лікування хлопця потрібні великі кошти, яких у родини немає. Подільські благодійники небайдужі до чужої біди, беруться разом врятувати життя.
16:58
У Хмельницькому 21 квітня розпочалися триденні змагання на двоколісних. Цьогоріч до нашого міста також завітають велосипедисти із Рівного, Вінниці та Тернополя. Усіх учасників розподілять на три вікові групи. Змагання відбудуться на місцевому аеропорті. Перед самим початком змагань наші спортсмени влаштували показові заїзди на велосипедах.
16:41
Знову у спортивні мандри. Футбольна естафета «Новатор об’єднує друзів» завітала у НВК № 7. Цього разу участь у змаганнях взяли наймолодші школярі.
16:27
У Стуфчинцях, Хмельницького району розпочато відкриті змагання, під час яких учнівська юнь спробує свої сили в орієнтуванні на місцевості. Такі заходи проходять вже третій рік поспіль – у 2017 змагатиметься 4 команди з Іванковець, Стуфчинець, Аркадійовець та Пархомовець. Всього нарахували 50 учасників.
16:06
Близько тридцяти країн та понад 7 тисяч бійців. У ОАЕ триває чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу. У турнірі беруть участь усі – змалку і до пенсії, навіть параолімпійці. Власне, тим і пояснюється така чисельність спортсменів. Честь України захищали три десятки бійців, у тому числі хмельничанка Аміна Гончар.
15:59
Леон-герой: патрульні відзначили дресирувальника собаки, котра допомогла віднайти труп. Нагадаємо, 12 квітня під час спільного патрулювання поліцейських із нацгвардійцями у парку імені Івана Франка в приміщенні закинутого туалету службовий пес знайшов тіло чоловіка 1962 року народження. За попередніми даними, воно пролежало там кілька місяців. І, якби не Леон, невідомо скільки б ще там знаходилось.
15:36
Громадська рада при Хмельницькій обласній державній адміністрації провела форум для громадськості області. Активісти хочуть покращення комунікацій із іншими інститутами громадського суспільства та визначення конкретних шляхів в роботі громадських рад.
15:11
Гра найкращих знавців правил дорожнього руху. У Хмельницькому завершився міський етап КВН ЮІР. Переможцями стали юні інспектори руху з гімназії № 2. Далі команда «Крутий підйом» представлятиме місто на обласному етапі.
14:47
«Будуймо Європу в Україні». Під такою назвою у Хмельницькому триває інформаційно-просвітницька кампанія Представництва Європейського Союзу. Так намагаються пояснити українцям важливість Угоди про асоціацію між нашою державою та ЄС й поширювати європейські цінності. У рамках кампанії у Хмельницькому місцевих бізнесовців вчили експортувати до західних країн.
14:21
Спершу Кам’янець-Подільський, тепер Хмельницький. Вже за тиждень в обласному центрі стартує відкриття туристичного сезону. Разом з ним поряд розпочнеться проект «Шлюб за добу». Молодим парам пропонують узаконити свої стосунки за нетривалий період часу. Провести церемонію можна буде за кількома локаціями.
13:41
Книжкова весна на Хмельниччині. Обласний центр приймав 9-ий регіональний форум письменників та видавців. Захід зібрав не лише книголюбів, а краєзнавців краю, адже чимало друкованих одиниць з фондів обласної бібліотеки становлять саме етнографічні дослідження науковців краю.
13:05
«В стилі Елвіса», «Фотограф» та «Віденський вальс». Ансамбль бального танцю «Успіх» відзначає подвійний ювілей. У 2017-му виповнюється 30 років від дня створення та 25-ть років, як колективу присвоїли звання «народний аматорський». Цю знакову подію «Успіх» відсвяткував гучним концертом.
12:33
«Поділля, якого ви не знали». Юрій Даценко розповів хмельничанам про маловідому історію міста та області. Усі цікаві факти мандрівник шукає разом з дружиною, з нею і подорожує Україною вже понад два роки. Напередодні розповідав про Роксолану та жахливе поховання закатованих людей під ЦУМом.
11:55
В Укргідрометцентрі попереджають про пориви вітру та сніг. На Хмельниччині оголосили штормове попередження.
10:48
Жінка закликає міську владу вирішити цю проблему.
09:53
Зібрані кошти підуть на допомогу 15-річному ліцеїсту.
Четвер, 20 квітня 2017
14:58
Двоколісні знову на дорозі. Минулими вихідними хмельничани розпочали велосезон. Ровери для прогулянки – жіночі, чоловічі та дитячі, а також двоколісні для екстриму – різноманітні байки на різний смак. Більш як три сотні велосипедистів проїхалися вулицями Хмельницького вело парадом. Щоправда, аби безпечно кататися у сезон, мати ровера замало, потрібно знати як правильно його облаштувати та який одяг необхідний для їзди. До того ж, велосипедист повинен дотримуватися правил дорожнього руху.
14:07
Усі - особливі, усі - рівні. Цього тижня до нашого краю завітала «перша леді» країни Марина Порошенко. В обласному центрі дружина Президента вручила сертифікати ста двадцятьом психолого-медико-педагогічним консультантам. Таким чином Хмельниччина стала четвертою після Запоріжжя, Дніпропетровщини й Житомирщини, в країні, де інклюзивне освітнє середовище розвиватиметься стрімкими темпами. Цього вже нині потребують 35 тисяч подолян віком до вісімнадцяти років, з них п’ять тисяч мають інвалідність. І лише двісті тридцять троє таких дітей здобувають освіту в інклюзивних класах. Закладів, котрі мають умови для навчання особливих дітей у типових умовах на території краю не так багато. У одному із таких – Хмельницькій середній загальноосвітній школі №8 побували Підсумки тижня.
13:15
А для тих, хто на дороги міста виїжджати і досі боїться – існує школа велосипедистів. Її заснували у Хмельницькому минулого року. За сезон встигли так би мовити випустити два курси професійних роверистів. З наступного вівторка охочих до навчання премудростям двоколісним запрошують до участі.
12:29
Христос Воскрес! Воістину воскрес! Так сьогодні вітаються усі християни, адже нині Великдень і у православних, і у католиків. Святкування Воскресіння Господнього в Україні має чимало традицій. Одна із них - освячення Паски й Великоднього кошика. Та спершу цей кошик потрібно зібрати, а з кожним роком продукти, які потрібно в нього покласти, дорожчають. Високі ціни та довжелезні черги – ось характерна риса перед великодніх днів.
11:38
Безпритульні тварини давно розділили хмельничан на два табори. І кожен має свою правду. В загальному ж ситуація з чотирилапими безхатьками рік у рік залишається стабільною. Стабільно незадовільною. Собаки після холодної і важкої зими посилено розмножуються, притулку, аби вмістити всіх тварин, немає, діяльність служб з відлову тварин зв’язана Законом про жорстоке поводження з тваринами, собакозахисники вимагають лишити псів в спокої. А між тим, тільки з початку року від укусів собак – безхатьків постраждав 41 хмельничанин. Ситуація погіршиться з настанням теплої погоди, кажуть у міській раді. Саме в цей час бездомні собаки з навколишніх сіл приходять до міста в пошуках кращого життя.
10:49
Чого чекати від тарифів? Національна комісія у сфері енергетики та комунальних послуг формує ціни на комуналку в Україні. Цього тижня голова держрегулятора – Дмитро Вовк – повідомив - увесь склад НКРЕ КП, згідно з указом Президента Порошенка, йде у відставку. Таке рішення підтримали і депутати, і громадськість. Нових членів команди, що формуватиме тарифи, тепер мають обрати представники Президента, Уряду та Парламенту. Верховна Рада обирала своїх кандидатів до конкурсної комісії цього тижня. Утім голосування депутати «з тріском» провалили.
09:57
Гості студії: Роман Мартинюк - речник Управління патрульної поліції у Хмельницькому; Олег Роо - т. в. о. заступника начальника Управління патрульної поліції у Хмельницькому
Середа, 19 квітня 2017
17:54
Я тебе породив, я тебе і вб’ю: на Хмельниччині через ревнощі чоловік мало не спалив власну дитину. Жахливий випадок трапився у селі Малашівці. 32-річний Олександр спершу побив свою співмешканку, а потім влаштував пожежу в будинку, де знаходився його 11-місячний син. На щастя, від підпалу ніхто не постраждав – всі залишились живі та здорові. А, от, палію загрожує тюрма.
16:59
Пожежна машина та півсотні дітлахів. 19 квітня до дитячого садочка №43 міста Хмельницького завітали рятувальники. Вони провели роз’яснювальні роботи з безпеки поводження з вогнем та показали інструменти, якими баряться з вогнем, надзвичайними ситуаціями на воді та автошляхах. У рамках тижня безпеки такі заходи планують провести по всій області.
16:31
Споконвічні традиції на сучасний лад. У Хмельницькому завершився фестиваль писанок «Великодній дивосвіт». Офіційне закриття відбулося 18-го квітня. Навпроти кінотеатру Шевченка діти водили хороводи, співали гаївки та демонстрували весняну колекцію одягу.
15:52
Вони пильнують порядок та закон у Збройних силах. У сферу відповідальності армійців зонального відділу військової служби правопорядку, що розташовується в обласному центрі, входять підрозділи ЗСУ Хмельницької та Чернівецької областей. Роботи вистачає і на Донбасі.
15:06
Врятувати товариша, пройти туристичну смугу перешкод та ще ціла купа випробувань чекала на студентів обласних навчальних закладів. Такий захід Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді проводить вдруге, але він вже здобув популярність. Цього року більше двадцяти команд-учасників прийняли участь у військово-спортивному квесті.
14:08
«Записки божевільного», «Я-клоун!» та «Сало в шоколаді». З 17-го до 21-го квітня у Хмельницькому триває Міжнародний фестиваль моновистав «Відлуння». Участь у театралізованих показах беруть актори-одинаки з Німеччини, Хорватії, Білорусі та Молдови. Україну представляють львів’янин Микола Козак та хмельничанин Володимир Смотритель.
13:19
Майдан убрався у рожеве. Хоч за вікном плюс вісім, а японські вишні у Хмельницькому зацвіли. Чотири сакури на головній площі обласного центру вже кілька років, як стали центром міського селфі-паломництва. Сюди батьки приводять дітей, та й дорослі не відмовляють собі у задоволенні сфотографуватися на фоні всеосяжного рожевого буяння.
12:27
Чого чекати від тарифів, кого вчитимуть у школі для велосипедистів і у скільки влетів Великодній кошик хмельничанам. Те чим жила Україна й Хмельниччина останні сім днів.
11:39
10:48
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:57
Гість студії - Андрій Мартинюк - голова ГО "Екоклуб", м. Рівне
Вівторок, 18 квітня 2017
18:19
Загиблі під час Революції Гідності іноземці зможуть отримати звання «Героя України» посмертно. Відповідні зміни до «Закону про державні нагороди» напередодні ухвалили у Верховній Раді. Вони стосуються лише учасників Майдану. У решті випадків законодавством не передбачено надання особам без українського громадянства статусу Героя.
17:27
Правильний діалог зі ЗМІ навчала налагоджувати журналістка із Києва, організатор різних заходів. Хмельницький для неї рідне місто, оскільки своє дитинство провела саме тут. Тому хоче, аби про нього почули туристи в Україні та приїздили на наші фестивалі. Нині ж обговорювалися конкретні поради для правильної організації і контактування із засобами масової інформації.
16:53
Зі щитом і з мечем. Кам’янець-Подільський готується до VI «Форпосту». Цьогоріч фестиваль середньовічної культури триватиме три дні з 29-го квітня по 1-ше травня. Умовно, організатори розділяють дійство на три частини: середньовічні турніри, фольк-рок-фест та байкерський зліт. Розташування «Форпосту» дещо змістили, тепер він проходитиме «на валах». Ця локація дозволяє фесту не припинятися навіть уночі.
16:17
Собор Різдва Пресвятої Богородиці, Реальне училище та Клуб промислової кооперації. З початком туристичного сезону пам’ятки культури у Хмельницькому кодуватимуть. Таблички з написом «Історична спадщина міста» та QR-кодом встановлять на 15-ти об’єктах, згодом – ще на сотні.
15:24
На зв’язку – влада. В обласній адміністрації відповіли на запитання подолян. Жителів краю цікавила заготівельна ціна на молоко та програма «Доступні ліки». На її впровадження з державного бюджету виділили більше 16 мільйонів гривень.
14:32
Благодійний фонд «Карітас» продовжує курс лекцій «Ліцензія на шлюб».
13:28
Власники залів за допомогою комп‘ютерів, обладнаних спеціальними програмами, влаштовували для постійних клієнтів азартні ігри на гроші.
12:36
Концерт колективів відбудеться у театрі імені Старицького.
11:42
Крадіжка сталася на території Хмельницького аеропорту
10:49
Щоб мешканці міста змогли без проблем дістатися до кладовищ та відвідати могили рідних і близьких, у місті організують рух додаткових одиниць транспорту.
09:54
Музейний мистецький фестиваль відбудеться у місті уже вп`яте.
П'ятниця, 14 квітня 2017
18:31
"Сила прощення і доброта Учителя"
18:25
18:22
Плюс золота медаль для Хмельницького. Міський голова Олександр Симчишин нагородив дворазового чемпіона Європи з важкої атлетики Олександра Пелешенка. Минулого року хмельничанин виграв Євро-2016, 6-го квітня цього року у хорватському Спліті відстояв звання. Окрім того, український важкоатлет встановив одразу чотири рекорди.
18:09
Тихо, мирно і спокійно: аби Паска вдалася, правопорядок в краї охоронятиме 700 правоохоронців. Незважаючи на те, що під час свят криміногенна ситуація знижується, таку кількість поліцейських виведуть на вулиці сіл, селищ та міст Хмельниччини до Великодня. Традиційно вони нестимуть службу поблизу культових споруд. Слідкуватимуть за тим, аби вірянам святкувалося без пригод.
17:28
Уже декілька років поспіль профільні медичні заклади міста Хмельницького проводять безкоштовний огляд усіх бажаючих. Загалом у цей день лікарі дерматологи оглянули близько сотні подолян.
16:49
Паска, крашанки та хрін. Священники напередодні Великодніх свят закликають вірян не обтяжувати кошик лишніми продуктами. Для освячення потрібно взяти мінімум найменувань, адже важлива не вага їжі, а віра.
16:06
Так у центральній районній лікарні нещодавно розпочали практикувати безцементне ендопротезування. Дбають і про комфорт пацієнтів, щороку удосконалюючи матеріально технічну базу.
15:31
Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня. Напередодні професійного свята у хмельницьких рятувальників відбулось урочисте зібрання. Вогнеборці, ветерани, пенсіонери пожежної охорони вітали один одного та розповідали про професію, яка їх об’єднала та для більшості стала сенсом життя.
14:35
Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане зі скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням ними відкритого вогню, зокрема свічок. З метою попередження надзвичайних подій під час богослужінь на Великдень, рятувальники проводять роз’яснювальну роботу.
13:36
Військові прокурори підозрюють посадовців НАДПСУ у махінаціях на державних торгах із закупівлі газу та харчів
12:33
Водночас поліцейські сподіваються на толерантність містян.
11:37
У КП "Хмельницькводоканал" запрацював власний багатоканальний call-центр.
10:48
Про це повідомляють у міськраді.
09:56
Гостя студії - Марина Українець - співачка, волонтер
Четвер, 13 квітня 2017
17:45
За енки з школи вигнали б, а з облради – можна? «Чесно» вперше показали обласних обранців-прогульників. Восьмеро депутатів за результатами 2016-го взагалі потрапили у список потенційних відкликанців, тобто за законом, їх можна позбавити депутатського мандату. Всього ж до списку прогульників потрапили тридцять троє обласних обранців із вісімдесяти чотирьох.
17:31
Бродячі собаки на вулицях міста поступово стають його корінними жителями, при чому доволі небезпечними. З початку року до лікарні з травмами від укусів звернулось більше 40 хмельничан. Проблема з кожним роком стає все глобальнішою. Жителі Хмельницького навіть написали вже дві петиції до міської влади із проханням якось вирішити проблему із бродячими тваринами. Поки для собак-безхатьків будують притулок, вони продовжують гуляти містом і поводять себе не завжди доброзичливо.
17:03
Енергоефективне місто: хмельничанам і не тільки пропонують 1000 євро. Усе, що треба для їх отримання – написати проект і виграти грант. Кошти Євросоюз дає для того, аби навчити українців економити ресурси. Зважаючи на останні дані, в Україні їх використовують втричі більше, аніж в країнах ЄС. Роблять це – не тому, що багаті, а тому, що – не думаючі. Власне, для того, аби навчити нас рахувати – енергію, тепло, воду і створили проект «Cleen».
16:36
Рибний день у Хмельницькому. Міський голова випустив дві тонни товстолобиків просто у Південний Буг. Таким чином намагаються зарибнити головне водосховище міста. Востаннє, силами влади мальків випускали у річку ще кілька десятиліть тому. Останнім часом риболовлею й вирощуванням риби займалися самі риболови: збирали гроші, купували дрібноту й випускали її у водойму. За екологічними показниками, зрозуміло, не слідкували. А це важливо.
16:09
Гаряча пара та ароматний віник – профілактика багатьох недуг. У Чистий Четвер хмельничани масово відвідують лазні, аби привести своє тіло до ладу. Для багатьох любителів таких водних процедур - це багаторічна традиція.
15:22
Конкурс краси та грації. У Хмельницькому торговельно-економічному коледжі обрали найкрасивішу студентку. Змагалися дівчата у декількох конкурсах. Привітальне дефіле було у національному одязі, потім – візитка та ділова жінка, іспит на інтелект, коронний номер та дефіле у вечірній сукні.
14:29
Війна, кохання і птахи… Своїх «Тамплієрів» до Хмельницького привіз Сергій Жадан. Презентував поетичну збірку хмельничанам поет лише зараз, хоч видав її ще минулого року. У книзі, за словами автора, 39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.
13:37
На виставці також будуть представлені й інші стародавні технології.
12:38
11:47
Особу мертвого чоловіка вже встановили.
10:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:57
Гості студії - Інна Глега - начальник сектору комунікації ГУНП у Хмельницькій області; Олександр Новосядлий - начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП у Хмельницькій області
Середа, 12 квітня 2017
17:43
Хмельничани найбільш охочі до армійської служби за контрактом в Україні. Бажаючих взяти до рук зброю не бракує – підписують договори як з військовими частинами в області, так і за її межами. Військові комісари кажуть – ажіотаж пов*язаний, із обіцяним привабливим грошовим забезпеченням, та й патріотизму нашим хлопцям та дівчатам не бракує.
17:29
«Книга миру» й інклюзивна освіта на Хмельниччині. Марина Порошенко здійснила робочий візит до нашої області. Так у Старокостянтинові дружина Президента разом із учнями НВК «Спеціалізованої школи I ступеня, гімназії» імені Героя України Сергія Бондарчука продовжила заповнювати сторінки «Книги миру». А в обласному центрі вручила сертифікати психолого-медико-педагогічним консультантам. Таким чином Хмельниччина стала четвертою областю в країні, в котрій інклюзивне освітнє середовище розвиватиметься стрімкими темпами.
17:11
Одна проблема здолали, настала черга іншої. 28 березня НКРЄ впровадила абонентську плату для населення за користування газотранспортною мережею. Ця новина неабияк сколихнула суспільство та окремі політичні сили. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з перших днів впровадження інновації почала вести рішучу боротьбу у судах усіх рівнів, та зрештою довела справу до кінця - плату відтерміновано. Днями лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціювала підготовку до всеукраїнського референдуму щодо продажу українського чорнозему.
16:49
Прикордонники спільно з самсонівцями. Збірна Хмельниччини повернулася з Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих. Проходив турнір у Києві та об’єднав понад дві сотні спортсменів з 15-ти областей країни.
16:01
Шахраї переконують, що збирають кошти на допомогу дітям.
15:09
Нетверезі товариші по чарці посварилися і побилися. Для одного з них це була остання в житті бійка.
14:18
Посадовець «здирав» гроші з громадян за видачу їм нових паспортів.
13:25
На концерт запрошують усіх шанувальників українського народного мистецтва.
12:38
Прокуратура області спільно з СБУ та поліцією провели операцію з ліквідації підпільного грального закладу в Хмельницькому.
11:49
Про це повідомляють у міськраді.
10:56
Квитки на них вже є у продажу.
09:54
Гості студії: Олег Олексієнко - радник Хмельницького міського голови з питань велоіндустрії; Сергій Петрович - голова ГО "Критична маса"; Роман Мартинюк - т. в. о. речника Управління патрульної поліції у місті Хмельницькому
Вівторок, 11 квітня 2017
18:21
Робочі руки не зайві. У Південно-Західному мікрорайоні Хмельницького реконструюють стадіон. Занедбане поле давно та й, мабуть, у такому стані було би ще не один рік. За відновлення взялися тренери, керівництво та батьки вихованців спортивного клубу «Новатор».
18:02
«Великодній дивосвіт». В обласному центрі розпочався фестиваль писанок. Подібні святкування неодноразово проводилися у Львові або Києві, у Хмельницькому – вперше. Офіційне відкриття запланували на п’ятницю 7-е квітня. Тоді, навпроти кінотеатру Шевченка встановили 10 метрових гіпсополімерних писанок та двометрову світлодіодну красуню. Через погодні умови свято перенесли на понеділок 10-е квітня. Втім, презентувати довелося на одну писанку менше.
17:45
Здай зброю – спи спокійно! Хмельничани не надто активно, утім, роззброюються. З 1 квітня в Україні стартував традиційний місячник добровільної здачі зброї. За 10 днів операції хмельничани вже встигли здати 14 одиниць. Травмати, газові пістолети та мисливська гладкоствольна – хтось позбувається зброї назавжди, а хтось, реєструє офіційно для того, аби в подальшому на законних підставах користуватися. Власне, таких наразі – 7 чоловік. Усі вони, відповідно до правил місячника, не несуть кримінальної відповідальності.
17:24
Пробудження природи, оновлення світу і звільнення людини. Все це символізує Песах - найдавніше іудейське свято. Воно пов'язане з подією, яка вважається початком історії єврейського народу - виходом іудеїв з Єгипту та звільненням їх від рабства, що тривало близько 4 століть. На честь цього Песах святкується 7 днів. Його початок щорічно визначається особливостями єврейського літочислення. Але завжди припадає на середину місяця нісан, який відповідає березню та квітню григоріанського календаря.
17:03
Безпечно, надійно та затишно. Саме так тепер стало у під’їздах кількох багатоквартирних будинків селища Богданівці Хмельницького району. В рамках програми розпочатої ще минулого року, встановлені декілька десятків років тому двері, за підтримки народного депутата України Сергія Лабазюка, замінили на нові - металеві.
16:39
Як не втратитися у інформаційних потоках? Перед хмельничанами розгорнули «Виміри мислення». Таку назву носить інсталяція київського архітектора Ореста Яремчука. З металевої арматури й кольорових ниток молодий митець створив метафоричну модель людської свідомості. І спробував показати, як інформація не тільки доповнює людський розум, а через інформаційний бум руйнує його.
16:14
“Парк єдності” висадили у Ярмолинцях.
15:32
Гість студії - Андрій Кланца - головний лікар Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру , заслужений лікар України
14:29
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
13:35
12:28
На Ярмолинеччині розрили сховище Сатани. Сталось це у Вихилівці. Близько двох тижнів тому селяни помітили, що у полі, неподалік від їхніх осель невідомі особи проводять земляні роботи. Коли прийшли на місце, були шоковані – у око впала розрита ракетна шахта – законсервоване 20 років тому сховище ракети типу «Сатана». Місцеві одразу почали бити на сполох, адже, переконані, такі земельні роботи можуть призвести до екологічної катастрофи.
11:39
Захисники тварин прийшли під стіни міської ради. Представники громадських організації не задоволені роботою директора комунального підприємства «Надія». Кажуть, волонтери і працівники трудяться там в поганих умовах. Так само незадовільно там тримають і собак. В управлінні комунального господарства пояснили – конфлікт в середовищі захисників тварин – хтось підтримує Олександра Бойченка, хтось проти нього. Останні прийшли під міську раду із вимогою звільнити керівника «Надії». Звільнити – не звільнили, зате директор прочуханки отримав.
10:48
Гроші українців під загрозою. Минулого тижня всіх платників комунальних послуг ошелешило рішення НКРЄ. Відповідно до нього, кожному хто користується газовим обладнанням - плитою чи котлом для обігріву доведеться платити абонентське стягнення за транспортування блакитного палива. Таке нововведення мало запрацювати з першого квітня. Але рішення комісії спершу розкритикували українці, а згодом і прем’єр, і Президент. Після слів останнього абонплату відтермінували.
09:59
Депресія? Поговорімо! Під таким гаслом цього року пройшов всесвітній День здоров'я. Депресія - поширена у всьому світі і від неї страждають більше як триста мільйонів людей. В Україні ж таких – понад шість відсотків населення, проте це лише офіційна статистика - багато хто не визнає, що хворий і не звертається за лікуванням. А ще частина взагалі не визнає депресію хворобою. Лілія Брухнова - головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру – спростовує цю думку.
Понеділок, 10 квітня 2017
17:32
Хмельничани побутовими умовами задоволені, та містом своїм не гордяться. Міський голова нині представив рейтинг обласних центрів. У щорічному звіті, створеному на основі соціологічного опитування, Хмельницький розділив четверте місце із Маріуполем та Івано-Франківськом. Фактично позиція нашого обласного центру за рік не змінилася. Втім, за кількома показниками рейтинг впав, за іншими – зріс.
17:17
Не плюс, а мінус: мистецька спільнота краю стурбована майбутньою освітньою реформою. На їхню думку, прийнятий нещодавно у першому читанні законопроект «Про освіту», по-перше, нівелює саме призначення мистецьких шкіл, по-друге, зводить до мінімуму класичні канони та традиції викладання. Директори навчальних закладів певні, зміни потрібні, утім, не настільки радикальні. Для того, аби донести свою позицію «на верх», днями вони зібралися на засідання круглого столу.
17:06
В Хмельницькій області бракує архітекторів. 10 квітня в торгово-промисловій палаті відкрилася виставка робіт молодих дизайнерів краю. Тут представлені різнопланові твори. Одні в якості картин, інші - дизайнерські рішення в помешканнях. Як переконують організатори, захід спрямований на популяризацію цієї спеціальності.
16:54
Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав посівну кампанію на Поділлі. Через потепління та сприятливі погодні умови посівна розпочалася раніше запланованих термінів. Цього року фермери розпочинають роботу із новими методами та технічними іноваціями. Кажуть, всі нововведення допоможуть зробити роботу аграріїв легшою та ефективнішою.
16:41
Ровери для прогулянки та двоколісні для екстриму. У Хмельницькому розпочався велосезон – 2017. Офіційний старт відкрили масовим велопробігом. Вулицями міста проїхалися близько двох сотень роверистів.
16:19
Традиційно до Великодніх свят у Волочиську відбувся святковий ярмарок. Вже кілька років його проводить група компаній VITAGRO спільно з народний депутатом України Сергієм Лабазюком. Ціни приємно здивували людей і менш ніж за дві години продукція була розпродана. Такі заходи відбуваються систематично в межах області та спрямованні на соціальну підтримку населення.
15:28
З абонплатою на газ погарячкували, сховище Сатани розрили, проти керівника притулку для тварин протестували. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
14:36
З однієї сторони – сільськогосподарський ярмарок, з іншої – на старт, увага, руш. На Прибузькій прикордонники влаштували масовий забіг. Дистанцію у 1 або 3 кілометри долали і офіцери, і курсанти. Власним прикладом охоронці кордону пропагують здоровий спосіб життя. Окрім того, для курсантів крос ще й підсумкова оцінка за семестр.
13:42
Вихідними у Хмельницькому обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України провели обласний фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім'я".
12:50
7 квітня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у парку ім. М. Чекмана провів легкоатлетичний крос в рамках Всеукраїнської акції «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.
11:49
Інформація про замінування надійшла в поліцію телефоном.
10:55
Обом злочинцям інкримінують одразу по три статті, що може потягнути за собою довічне ув'язнення.
09:52
Тварина померла.
П'ятниця, 07 квітня 2017
17:41
17:31
"Повір! І ти зрозумієш, і ти пізнаєш!"
17:16
Подоляни без «Доступних ліків». Старт урядового проекту з реімбурсації ліків знову відклали. Зробити безкоштовними, або з малою доплатою, ліки з трьох нозологій планували з січня 2017-го. Потім дату старту проекту змістили на перше квітня. Втім, вже тиждень квітня минув, а «Доступних ліків» в області і досі немає. Нині медиків та фармацевтів краю зібрали у Департаменті охорони здоров’я, аби пояснити як працюватиме програма.
16:55
На Хмельниччині відкриють магазини для малозабезпечених людей. Товари першої необхідності тут надаватимуться безкоштовно. Ініціатором такого проекту став благодійний фонд «Карітас» із смт.Чемерівці. Завдяки тісній співпраці з голландськими партнерами майже уся продукція постачатиметься із закордону. Також іноземні колеги вирішили взяти під патронат медичні заклади краю.
16:02
«Місто, як на долоні». Під такою назвою відкрилася персональна виставка фотохудожника Олександра Савенка. На світлинах зображено життя міста, його події та непересічні люди. Для глядача представлено 50 фотознімків. Понад 40 років пан Олександр займається фотографією. Спочатку був початківцем, а вже із роками став професіоналом. І, нарешті, підготував для містян свою першу добірку фотографій.
15:25
Проспект Миру, Озерна, Ракове, а тепер і Південно-Західний мікрорайон міста. Футбольна естафета «Новатор об’єднує друзів» завітала у школу № 24. Попередньо змагання проводилися між учнями 6-го та 7-го класів, цього разу – учасники значно молодші.
14:21
Рідні та близькі Віталія просять допомогти чоловікові перебороти важку недугу.
13:29
Народні обранці на позачерговій сесії прийняли звернення до керівництва держави.
12:38
Роботи цікаві саме через містичну особистість їх творця.
11:46
Вчергове гору непотребу висипали на околицях Смотрича.
10:48
Чоловік у реанімації.
09:55
Гості студії - волонтери Олександр Попов, Артем Харченко та Катерина Аргунова
Четвер, 06 квітня 2017
17:11
«Позивний Зеніт». У Хмельницькому розпочався фестиваль військово-патріотичного кіно. Національна стрічка містить п’ять фільмів. Кожен з них – про життя та побут вояків на сході. 6-го квітня у кінотеатрі Шевченка відбувся прем’єрний показ. Його глядачі – школярі міста та, власне, самі воїни.
17:03
Пекарі та фрезерувальники – за рахунок місцевих бюджетів. В минулому році з міської казни на фінансування закладів профтехосвіти було витрачено майже 60 мільйонів гривень. Проте таке фінансування у міській раді називають тягарем для міського бюджету. Тому до підтримки студентів запрошують і обласну раду. У департаменті освіти бачать лише один вихід з проблеми – круглий стіл та вивчення ринку праці.
16:50
Послуги з доставкою. Хмельницький мобільний сервісний центр МВС здійснив перший виїзд. Скористатися послугами емеесівського ЦНАПу на колесах змогли жителі Нетішина. Нагадаю, презентували мобільний сервісний центр минулого тижня під час відкриття нового терцентру в Старокостянтинові. Виїздитиме автомобіль у найвіддаленіші куточки краю, де стаціонарних установ не передбачено.
16:07
5 квітня у Хмельницькому сталася пожежа у п’ятиповерховому будинку на вулиці Зарічанській. До служби порятунку звернулись випадкові свідки, які помітили, що з балкону на 4-му поверсі йде дим.
15:14
28 березня на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, було прийнято рішення про введення абонентської плати за користування газовою мережею. З першого квітня українці, окрім платіжок за використане паливо, мали б платити ще й близько однієї сотні гривень абонплати. Таке рішення, на думку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщини», є знущанням над українським народом.
14:24
Повернути до державної власності підприємства електро- та газопостачання та відправити Дмитра Вовка у відставку. З такими вимогами звернулися у тексті звернення до Президента та Прем’єра депутати міської ради на позачерговій сесії.
13:37
Майже на два мільйони гривень занизили вартість двох гектарів землі в Шепетівці - місті обласного значення
12:38
Дім для безпритульних тварин збудують на вулиці Заводській.
11:38
Родина просить про допомогу у пошуку.
10:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:52
Гість студії - Максим Моргун - голова ГО "Інформаційно-аналітичний центр "Акцент"
Середа, 05 квітня 2017
18:05
Пожежу від вибуху на ДП «Новатор» ліквідовували хмельницькі вогнеборці. Саме за такою легендою проходило показове комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту підприємства. Хмельницькі рятувальники перевірили готовність працівників «Новатора» до надзвичайних ситуацій та їхню взаємодію зі службами оперативного реагування. Долучились до навчань і предсавники ДСНС Волинської, Житомирської, Київської та Рівненської областей.
17:53
Єдність сили та духу. На центральній площі Хмельницького відбувся спільний молебень. Священнослужителі різних конфесій та декілька сотень містян молилися за перемогу над агресором. Також віряни просили у Бога встановлення справедливого миру та визволення полонених.
17:38
«Ні – хімічній отруті»: громада Ярмолинець виступила проти функціонування сміттєпереробного підприємства.Люди зібралися, аби донести свою позицію – і владі, і власнику, не хочуть травитися викидами від переробки небезпечних відходів. І не дадуть заводу працювати. Власне «ні» у селищі закріпили офіційно – протоколом громадських слухань, одноголосно постановивши – підприємству не бути.
17:11
Бажане стало явним. З першого квітня кожен українець, котрий газом, мав би платити за двома платіжками - за використане паливо та за користуванні газовою мережею. Чи то політичний тиск на Національну комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, чи то людське обурення вплинуло, але абонентську плату за користування мережею відтермінували. У «Хмельницькгазі» незадоволені, кажуть - за ці кошти могли оновити застаріле обладнання.
16:38
У Волочиську знову збирали найнеобхідніше для воїнів АТО. До традиційної передпасхальної поїздки долучилися бізнесмени, підприємства краю, Волочиська районна рада та народний депутат України Сергій Лабазюк.
16:03
«Щастя дитини у ваших руках». У Хмельницькому розпочалася акція-виклик «У кожної дитини має бути родина». У області нараховується понад 20 спеціалізованих закладів різного типу. 92 відсотки дітей мають свої домівки, та через складну ситуацію перебувають у школах-інтернатах. Кожен не байдужий може долучитися до естафети - виготовити паперову долоньку та переказати кошти для благодійного фонду «Милосердя».
15:36
Міська дитяча лікарня - досі без головного лікаря. Звісно, є тимчасово виконуючий обов’язки, та все ж, пусте лікарське крісло не дає спокою громадськості. Учора, 4-го квітня громадська рада збиралася позачергово. Хмельницькі активісти вислухали претендентів та більшістю голосів підтримали Івана Гуцула. Саме його кандидатуру рекомендуватимуть на посаду головного лікаря міському голові.
14:40
Без права на власну землю
13:42
8 квітня о 8:00 по вулиці Прибузькій Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочнеться передпасхальний сільськогосподарський ярмарок.
12:37
Потрібні продукти, техніка і медикаменти.
11:49
4 квітня депутати Верховної Ради проголосували за зміну правил проїзду перехресть, де існує круговий рух. Тепер, головна дорога перебуває у колі.
10:49
Фото розмістять у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії.
09:58
Гості студії: Володимир Огойко - голова ГО "ХАЛК"; Микола Двужилов - учасник ГО "ХАЛК"
Вівторок, 04 квітня 2017
17:18
Асфальт зійшов разом зі снігом… На Хмельниччині почали ремонтувати дороги. Щоправда зараз виконують аварійні роботи з усунення ямковості. По всій області щоденно працює близько трьох десятків бригад. Вони намагаються привести, зруйноване за зиму, асфальтове покриття, до більш-менш придатного для їзди, стану.
17:09
Працівники апаратів судів Хмельницького вчилися ставати найдосвідченішими помічниками та найталановитішими прес-секретарями. На Хмельниччині провели семінар для працівників Феміди.
16:59
Любов до дітей та бажання їм допомогти. У Хмельницькому відбувся благодійний аукціон – другий на рахунку організаторів. Кошти від попереднього перепали воїнам АТО, цього разу - збирали для онкохворих діток. Усі гроші віддали у обласний диспансер, втім, аби купити необхідне обладнання, потрібна втричі більша сума.
16:22
Ні – податковому свавіллю. На сесії обласної ради 23 березня місцеві депутати проголосували за звернення до Верховної ради щодо зменшення тиску на бізнес. Через збільшення мінімалки дрібні підприємці тепер змушені робити значні відрахування до державної казни. Тому за круглим столом зібралися і фіскальними, і представники бізнесу, щоб обговорити шляхи розвитку економіки в області.
15:39
«Слово, а не зброя»: у хмельницькій поліції створили групи перемовників. Відтепер люди не у формі, але при званні контролюватимуть масові громадські заходи. Вирізнити з натовпу їх можна буде за спеціальними жилетами та кепками. А ще – за бажанням поспілкуватись. Адже, краща зброя поліцейських-переговорників – ввічливість і вміння переконувати.
14:41
Без вікон і дверей… У Старокостянтинові відкрили Територіальний сервісний центр МВС нового типу. У відремонтованому приміщенні - прозорий офіс та електронні черги. Така установа на території краю запрацювала вперше. До кінця року планують переобладнати під сучасні стандарти усі терцентри краю: у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Дунаївцях та Шепетівці. А тим містам і селам, де стаціонарних установ не передбачено, теж далеко їхати не доведеться: у краї з’явився мобільний сервісний центр МВС. Це – автомобіль, оснащений усім необхідним приладдям, аби одразу на місці видати посвідчення водія, чи перереєструвати автомобіль. Обійшовся такий мікроавтобус у майже мільйон гривень.
13:49
600 доларів за керівне крісло. І вас - не чіпатимуть. Щонайменше – ви не повірите - громадські активісти. У Хмельницькому двох таких представників від народу затримали за вимагання хабаря. Правоохоронці на гарячому піймали заступника голови Ради Майдану Анатолія Кравця та очільника псевдо територіальної громади Хмельницького Григорія Дерев’янчука. Обоє чоловіків наразі перебувають під вартою. Поліцейські проводять слідчі дії. А громадські активісти Хмельниччини, котрі на волі, розділилися на два табори. Одні «колег» підтримують, а інші засуджують.
12:56
«Новатор», «Феміда», школярі та студенти. У Хмельницькому завершився Кубок міського голови. Подібний турнір на теренах міста вже проводився. Цього року формат змагань дещо змінили. До традиційних «Новатора» та «Феміди» організатори додали новачків – «Збірну школярів» та «Збірну студентів». Команди дуже різні, як у плані професійної майстерності, так і набутого досвіду. Втім, за перемогу боролися і одні, і інші.
11:50
Шанс для сіл стати сильнішими. За два роки впровадження децентралізаційної реформи наша область стала найкращою за темпами об’єднання в країні. Тут утворилися 26 тергромад, для частини з них об’єднання стало екзаменом на ефективність. Адже тут важливо не лише використовувати кошти, а й вчитися їх заробляти. Цього тижня у Волочиському та Хмельницькому районах побували експерти з децентралізації. Фахівці відповіли на запитання представників громад та тих сільрад, які і досі вагаються.
10:48
09:59
Гостя студії - Лілія Синчишена-Бондар - начальник державного паталогоанатомічного центру України
Понеділок, 03 квітня 2017
18:16
Випадкове загоряння чи спроба підпалу. У Давидківцях Хмельницького району не на жарт іде війна за місцевий ставок. Люди бунтують проти приватних орендарів, які кожного року, кажуть селяни, наживаються з водойми. Напередодні тут відбувся схід села. А вже вночі одному тутешньому жителю побили вікна, іншому підпалили магазин.
18:07
16 команд, 2 дивізіони та атмосфера спортивного свята. У Хмельницькому відбувся турнір з любительського футболу. Усі, без виключення, гравці, - професіонали, щоправда не у футболі, а у своїй справі. Та все ж об’єднав їх футбол. Участю у турнірі більше сотні чоловіків показали – для спорту ні вік, ні рід занять – не завада.
17:48
Спочатку – Хмельницький, потім – Кам’янець-Подільський, а тепер і Старокостянтинів. Цими вихідними у місті вперше грали у американський футбол. Щоправда, вболівати довелося за хмельницьких «Гладіаторів» або кам’янець-подільських «Титанів». Місцевої команди старокостянтинівці поки що не мають. Втім, сподіваються організатори, після показового матчу така з’явиться.
17:14
3 квітня у стінах облдержадміністрації була підписана територіальна угода між представниками влади, профспілок та підприємцями. Вона дасть можливість усім рівноправно контролювати вважливі процеси для суспільства. Цьогоріч кількість зобов’язань та домовленостей зменшилася до 234 пунктів. Усі вони будуть працювати на розвиток Хмельницької області та гарантують соціально-економічне зростання.
16:26
Новий поштовх для розвитку легкої атлетики в області. Вихідними до Кам’янця-Подільського завітали представники Міністерства молоді та спорту. Фахівці поговорили про підтримку фізичної культури в регіоні та реконструкцію стадіонів.
15:37
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
14:36
600 доларів за невтручання, унікальний для області сервісний центр та кубок мера з баскетболу. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
13:48
Гість студії - народний депутат України Сергій Лабазюк
12:52
Петро Порошенко своїми розпорядженнями призначив керівників Шепетівської та Полонської РДА.
11:47
В Україні стартувала стартує операція «Нерест 2017».
10:48
Вперше цьогоріч досліджуватимуть саме містечко.
09:59
Усіх охочих запрошують познайомитись з основними поняттями у світі фінансів.
П'ятниця, 31 березня 2017
18:44
Великий піст - благодатний час покаяння.
18:28
18:15
Казка для дітей та дорослих. У Хмельницькому показали виставу «Холодне серце». Більше тридцяти акторів, ростові костюми та вогняне шоу зробили незабутнім вечір не лише дітям, а й дорослим.
17:52
Нове дихання старого спортзалу. 31 березня 2017 року у Волочиську відбулася важлива подія - урочисте відкриття спортзалу після капітального ремонту. Для важкоатлетів така подія довгоочікувана, оскільки довгий час їм доводилося займатися із старим обладнанням та в пошарпаному залі. Нині секцію відвідує 17 дітей, трьох вікових категорій. І оновлений зал надасть більше сил на нові подвиги у змаганнях. За виділенні кошти на ремонт завдячують благодійному фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».
17:25
Теплі погодні умови сприяють відпочинку на природі, більшість громадян їдуть до лісу. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки, спричиняючи пожежі. Щорічно в державі реєструються, в залежності від гідрометеорологічних умов, у середньому від 2,5 до 7,5 тисяч лісових пожеж, які завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству. Поведінка людей, які відпочивають на природі, викликає серйозне занепокоєння. Тому з настанням пожежонебезпечного періоду хмельницькі рятувальники проводять із подолянами профілактичні бесіди та нагадують їм правила поведінки під час відпочинку.
17:07
Одні поїхали - інші приїхали. Напередодні до Хмельницького повернулися бійці спецпідрозділу поліції «Богдан». На сході країни чоловіки несли службу два місяці, аби громадяни тамтешніх районів були в безпеці. Для більшості із правоохоронців це далеко не перша ротація.
16:46
Подільська писанка. В Хмельницькому відбувся дитячий обласний свято-конкурс із писанкарства. Показати свою майстерність та подивитися на роботи інших школярів приїхали представники майже зі всіх районів та міст краю.
16:23
Це – автомобіль, оснащений усім необхідним приладдям, аби одразу на місці видати посвідчення водія, чи інші потрібні довідки. Коштує такий мікроавтобус майже мільйон гривень, втім, він стане у нагоді жителям найвіддаленіших населених пунктів області.
15:46
Непередбачуваний фінал та очікувана перемога. У Хмельницькому завершився Кубок міського голови. У боротьбі за чемпіонство зустрілися «Збірна школярів» та «Новатор». Попередньо, у півфіналі школярі переграли «Ірбіс», а «Новатор» - збірну Хмельницького національного університету.
14:43
Спочатку – воїнам АТО, тепер – для дітей з онкологічними захворюваннями. У суботу, 1-го квітня у Хмельницькому відбудеться благодійний аукціон. Усі зібрані кошти добротворці передають на лікування онкохворих дітей у обласний диспансер.
13:41
Порушення караються штрафом.
12:27
Опалювальний сезон в обласному центрі завершується.
11:39
Поліцейський обіцяв не направляти до суду матеріали.
10:48
Для участі необхідно зареєструватися на сайті 30dob.com.
09:56
Гості студії: Степан Кушнір - голова Хмельницького молодіжного клубу розвитку, представник ASTAR; Василь Міракін - приватний підприємець, представник ASTAR
Четвер, 30 березня 2017
18:15
Без вікон і дверей… У Старокостянтинові відкрили Територіальний сервісний центр МВС нового типу. У новенькому приміщенні - прозорий офіс та електронні черги. Така установа на території краю запрацювала вперше. До кінця року планують переобладнати під сучасні стандарти усі Сервісні центри краю.
17:21
«Кам’янець – активний, Кам’янець – спортивний»: за три тижні у місті над Смотричем стартує турсезон. Цьогорічна концепція відкриття присвячена спорту. 2 рекорди – зі стрибання на скакалці та йоги, туратлон та напівмарафон покликані довести туристам, що не лише історією однією багатий Кам’янець.
16:37
На заміну паперовим держтендерам - закупівлі через електронну систему. У Хмельницькому відбувся навчальний семінар для підприємців. Основна мета - підвищення компетенцій учасників у проведенні публічних закупівель через систему ProZorro.
15:42
Смачні змагання. У Хмельницькому торговельно-економічному коледжі відбувся кулінарний батл між сімома навчальними закладами. Своїх учасників на турнір відрядили Вінниця та Тернопіль. Студенти мали приготувати не лише смачні страви, а й продемонструвати сучасні технології обробки продуктів.
14:49
Замість однієї платіжки за газ краяни отримають дві. В області з першого квітня зміниться дизайн платіжок за спожитий природний газ. Окрім звичних для краян колонок про використаний об'єм та поточні покази лічильника, громадяни матимуть змогу ознайомитися із калорійністю газу. Крім того, обсяги спожитого палива будуть розраховані у трьох одиницях виміру. Як запевняють у «Хмельницькгазі», це дасть змогу споживачам оцінити можливість використання електроенергії та твердого палива.
13:57
«Чемпіони» стали чемпіонами. У Хмельницькому завершився турнір з футболу «Подільська весна». Тривали змагання три дні та приурочувалися до річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
12:56
Профілактично-роз’яснювальна робота, спрямована на запобігання виникнення надзвичайних подій через порушення правил пожежної безпеки, проводиться фахівцями ДСНС України постійно. Аби донести до школярів та дошкільнят важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності рятувальники постійно відвідують навчальні заклади, а також запрошують дітей на екскурсії до пожежно-рятувальних частин. Цього тижня хмельницькі надзвичайники завітали до одного з дитячих будинків.
11:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:48
Гості студії: Іван Остапішин - начальник сектору безпеки дорожнього руху; Віталій Гурський - заступник начальника Управління ЖКГ виконкому ХМР; Ігор Маньків - інспектор роти №4 батальйону УПП у місті Хмельницькому.
09:59
Наркотичні засоби знищили поліцейські.
Середа, 29 березня 2017
18:01
З темних квартир – на дорогу. Півсотні хмельничан перекрили рух на Проспекті миру у вівторок ввечері. Люди вийшли на пішохідний перехід поблизу костелу, незадоволені тим, що двом будинкам на вулиці Перемоги відключили електропостачання. Міську владу протестувальники про зібрання не повідомили, тож з’ясовувати причину зупинки руху приїхали патрульні.
17:52
Будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні визнали пріоритетним на 2017-19 роки. Таке рішення ухвалили депутати на 11-ій сесії облради. Хмельницька обласна дитяча лікарня має консультативну поліклініку, яка розрахована на 110 відвідувань за зміну. Матеріальна база її давно застаріла, не відповідає санітарно- гігієнічним та будівельним нормам та правилам. Саме тому обласній державній адміністрації доручено максимально враховувати кошти на будівництво обласної дитячої лікарні при формуванні бюджету на наступні роки.
17:41
Вчимося економити та заробляти. Територіальні громади після реформи підбивають перші підсумки, а успішні – ще й діляться досвідом. До таких належать і Волочиська ОТГ. Тож саме у її адміністративному центрі пройшов круглий стіл з питань впровадження децентралізаційної реформи.
17:33
І в навчанні, і у спортзалі. У Києві завершився Чемпіонат України серед школярів з рукопашного бою. Вперше подібний турнір відбувся під егідою Міністерства освіти і науки України. Честь Хмельниччини на чемпіонаті захищали півтора десятка рукопашників зі Старокостянтинова та, власне, самого Хмельницького.
17:24
12 тисяч робочих місць створено, 10 тисяч ліквідовано. В порівнянні з минулим роком в області спостерігається збільшення суми заробітної плати. Так, на лютий 2017-го середня зарплатня краю становить трохи більше ніж п’ять тисяч гривень. Це на сімсот гривень більше, ніж в минулому. Окрім цього, за словами посадовців, зросли і пенсійні виплати.
17:18
Військово-патріотичне виховання змалечку. В Хмельницькому відбувся обласний семінар-практикум з провадження в систему освіти військово-патріотичної гри Сокіл «Джура». До міста з’їхалися близько сотні представників зі шкіл області. Головною метою заходу є навчити педагогів правильній подачі патріотизму учням.
17:06
Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський та Чемерівці. У Хмельницькому змагалися кращі тхеквондисти краю. Далі переможці чемпіонату області представлятимуть Хмельниччину на всеукраїнському рівні.
16:45
«На місячній доріжці зустрілись дві душі…» У Хмельницькому знімають частину кінопроекту «Слава Україні-Героям Слава». Під цією назвою криються шість короткометражних фільмів про нинішніх героїв України. Один із епізодів присвятили хмельницькому кіборгові Івану Зубкову, котрий загинув під час захисту Донецького аеропорту. Актором, котрий виконав його роль у фільмі, теж став відомий хмельничанин, який пройшов і Майдан, і АТО, - Олександр Абаєв.
16:01
Громада і порядок, або Про наслідки децентралізації. Наркевицька об’єднана територіальна громада – перша в краї, котра віднедавна обзавелася власними – дільничним та громадським формуванням. Таким чином тут намагаються самотужки убезпечити жителів 16 сіл, належних до ОТГ. Своїх правоохоронців громаді тут презентували цього тижня – в оновленій спортзалі. Це – іще одне надбання, котре, на глибоке переконання керівництва села, також позитивно вплине на життя жителів усіх населених пунктів. Діти будуть займатися спортом, а правоохоронна структура на чолі з дільничним, слідкуватиме за порядком.
15:09
Інвестиції, реформи медицини, освіти й «Автодору». У столиці пройшла п’ята Рада регіонального розвитку. Під головуванням Президента й Прем’єр-міністра України понад тисяча представників місцевого самоврядування змогли почути від представників найвищого ешелону влади про зміни, які чекають на регіони вже незабаром. Так децентралізація зачепить «Укравтодор», тарифоутворення та медичну й освітню царини.
14:18
Лебідь, щука та рак…. Одразу три мітинги пройшли під стінами будинку Рад у Хмельницькому. Наприкінці тижня обласна рада зібралася на чергову сесію. В четвер з десятої години ранку на майдан разом із обласними обранцями почали сходитися представники трьох різних протестних таборів. Коли депутати прийшли ділити гроші, роздавати земельні ділянки та інше, то мітингувальники відстоювати свої позиції, але кожен свої. З правого боку від адміністрації стояли свободівці з вимогою припинити політичні переслідування депутата облради Віктора Бурлика. Зліва- працівники дослідного господарства «Пасічна» вимагали від влади залишити їхнє господарство в спокої. Був і третій мітинг. Там стояли за зменшення тарифів та підняття пенсій. Пікетний настрій з вулиці перенісся і до зали засідань.
13:24
12:35
Електронним деклараціям активістів – бути. 23 березня парламентарі внесли зміни до президентського законопроекту «Про запобігання корупції». Внаслідок внесених правок до тексту закону не подаватимуть є- звіти про доходи більшість із військових, редактори та засновники засобів масової інформації. Натомість оприлюднювати на сайт НАЗК свої статки зобов’язали представників громадських організацій. У профільному комітеті вже сказали – закон у новому вигляді можуть і не підписати, через можливі спекуляції.
11:40
Одразу три мітинги у Хмельницькому, перший дільничний з’явився в тергромаді та громадські активісти покажуть свої доходи. Те чим жила Україна й Хмельниччина останні сім днів.
10:49
Гість студії - Володимир Шрубковський - координатор Хмельницького центру надання допомоги учасникам АТО
09:59
600 доларів за керівне крісло. Прокуратура, СБУ та поліція спіймали на вимаганні громадських активістів. Члена ГО «Хмельницький майдан» та очільника псевдо територіальної громади «Опір» взяли на гарячому.
Вівторок, 28 березня 2017
18:58
Дітям про безпеку. Патрульні міста спільно з театралами навчали малюків правилам безпеки на дорозі. Про пішохід та світлофор розповідали не люди, а кіт, собака, ворона та курча. Таку театралізовану форму навчання діти сприймають краще, аніж суху теорію.
18:23
Тернистий шлях чи крок до заможного життя – у Хмельницькому районі пройшов круглий стіл з питань децентралізації.
18:01
Прийшла весна, землероби вийшли в поле. Наразі аграрії області почали роботу із підживлення врожаю, готують грунт та вже проводять посівну кампанію ярих зернових культур. За словами заступника Департаменту агропромислового розвитку області, у 2017 році зі всіх площ планується зібрати близько трьох мільйонів тон зернових.
17:53
Весняні канікули в розпалі, не за горами і літні. Тільки діти пішли на тижневий відпочинок - обласні чиновники почали готуватися до їх літнього оздоровлення. Так, за планом Хмельницької обласної державної адміністрації та, зокрема, Департаменту освіти і науки області цьогоріч близько 37 тисяч дітей шкільного віку матимуть змогу відпочити. Для цього в області задіють 161 заклад відпочинку та десять лікувально-оздоровчих таборів.
17:41
28 березня відбувся брифінг на тему «Підтримки вітчизняного підприємництва». Захід відбувався за підтримки керівників різних організації, які переймаються щодо змін податкового законодавства. Як результат бізнес став під загрозу тіньового ринку та можливість отримати чималі штрафи. У місті влада підтримує підприємців, а вони в свою чергу намагаються внести зміни до Податкового кодексу України.
17:23
У Хмельницькому триває Кубок міського голови. У першому півфіналі зіграють «Збірна школярів» та «Ірбіс». За право виходу у другий півфінал змагалися «Новатор» та «Феміда». Ще одного півфіналіста визначить кубкове протистояння між «ХНУ» та «Мохіто».
17:03
Дороги з голочки… В обласному центрі стартував сезон дорожнього ремонту. Так нині вулицю Кармелюка, що на Озерній, повністю перебудовують. Проїзну частину розширюють майже вдвічі, плюс створюватимуть заїзні кишені для громадського транспорту.
16:42
Вони допомогли майже п*ятьом тисячам армійців та їхнім рідним. У Хмельницькому з кінця 2015 року працює центр надання підтримки учасникам АТО. Звертаються сюди за сприянням в оформленні документів. Адже, часто, через бюрократію атовцям важко віднайти правду у владних кабінетах.
16:19
Для бізнесу – інвестиції, для міста – можливості. У Хмельницькому наприкінці квітня відбудеться Форум економічного розвитку. Такий захід міжнародного формату у місті відбудеться вперше. Про готовність завітати на нього вже виявили підприємці обласного центру. А от щоб розповісти про нові можливості та гостей форуму, у міській раді влаштували прес-конференцію.
15:48
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
15:03
14:09
З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин з 1 квітня по 15 червня встановлюється «період тиші». Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області.
13:19
Організатори традиційно готують безліч сюрпризів на відкриття туристичного сезону в Кам'янці-Подільському.
12:23
Обставини з’ясовує поліція.
11:37
Гостя студії - Лариса Притуляк - керівник Хмельницького обласного перинатального центру
10:44
09:52
В обласному центрі проект стартує рівно за місяць.
Понеділок, 27 березня 2017
17:31
Кілометраж той самий, а ціни за проїзд - різні. Відстань із села Райківці Хмельницького району до обласного центру трохи більше тридцяти кілометрів. Аби доїхати з одного пункту призначення до іншого люди в своєму розпорядженні мають кілька автобусних маршрутів та два приватних перевізники. Але, в кожного - ціна своя. Якщо з цінами одного люди погоджуються, то з вартістю проїзду іншого категорично не згодні.
17:27
Патрульні та комунальники завершили обстеження хмельницьких доріг. Після зими, як виявилось, проблем із ними побільшало. Ями, розмітка, люки і знаки - основні недоліки, виявлені спільними зусиллями, уже задокументували і відправили міській владі із вимогами щодо усунення. На все про все дали ледь більше місяця.
17:19
Який регіон найдемократичніший? У Хмельницькому представили індекс демократичного розвитку областей України. У цьому рейтингу Хмельниччина розмістилася на третій позиції, після Івано-Франківщини та Тернопільщини. Загальний індекс сформували на основі десяти різних критеріїв, про ставлення до яких запитали експертів у різних областях.
17:01
«Фантастична книжка». Під такою назвою маленькі театрали презентували пантоміму. Актори зі сцени показували емоції людей, коли вони читають книги. Хтось плаче чи сміється, а інші - просто засинають. Також читали байки та вірші величного Кобзаря. Захід приурочений до міжнародного дня театру, який святкують 27 березня. Цей день став справжнім святом для акторів сцени та глядачів.
16:49
Театр буває різним. До міжнародного дня театру долучились і аматори. В неділю на Проскурівській артисти народного аматорського театру «Дзеркало» продемонстрували перехожим своє бачення театралізованого дійства.
16:28
приурочили до річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Підводка: Хмельницький, Вінниця, Тернопіль та Хмільник. У місті розпочався турнір з футболу «Подільська весна». За три дні змагань пофутболять сім дитячих команд. Щоправда, кажуть організатори, у «Подільській весні» мали би грати на три команди більше. Втім, якщо із сусідніх областей діти приїхали, то місцеві прийти не спромоглися.
15:56
«Новатор», «Феміда» та школярі. У Хмельницькому стартував Кубок міського голови з баскетболу. Участь у змаганнях взяли вісім команд. З першої четвірки у півфіналі гратимуть школярі та «Ірбіс». Ще двох півфіналістів визначать сьогодні-завтра.
15:22
Дерева мрій, дитячі малюнки з грифами «земля не продається» та оголошення про початок збору підписів на захист української землі – так у столиці 24 березня проходив Земельний форум, ініційований Аграрною партією.
14:38
Лави хмельницьких рятувальників поповнились новою місцевою пожежною командою. Вона охоронятиме від вогню жителів смт. Понінка. Поява пожежної команди дозволить пришвидшити надання допомоги місцевому населенню в разі необхідності.
13:40
Трагедія сталася у Волочиському районі.
12:46
Хлопець – круглий сирота і перебував під опікою бабці.
11:55
Більше десятка кущів троянд щезли з клумб площі Героїв Майдану.
10:53
У місті відзначатимуть Рік Японії.
09:59
Відбулась відкрита дискусія «Якісна освіта. Де її шукати?».
П'ятниця, 24 березня 2017
17:42
Наркевицька об’єднана територіальна громада – перша в краї, котра віднедавна обзавелася власними – дільничним та громадським формуванням. У рамках програми «Громада і порядок», на яку цьогоріч виділили аж 80 тисяч гривень, таким чином тут намагаються самотужки убезпечити жителів 16 сіл, належних до ОТГ. Своїх правоохоронців громаді тут презентували у середу – в оновленому спортзалі. Це – іще одне надбання, котре, на глибоке переконання керівництва села, також позитивно вплине на жителів усіх населених пунктів.
17:30
Понад три дні музиканти у різних напрямках змагаються у майстерності виконання відомих музичних композиції. Такі заходи традиційні, адже проходять п’ятнадцятий рік поспіль. Кілька сотень учнів різних музичних шкіл області, приїхали до Хмельницького музичного училища Владислава Заремби, аби позмагатися. А особливо обмінятися корисним досвідом із конкурентами та в майбутньому вступити до навчального закладу.
17:13
В Хмельницькому з’являться нові водограї. Таке рішення прийняла Хмельницька міська рада. Деякі будуть будуватися з нуля, на іншу частину чекатиме повне оновлення. Всього за планом міського управління житлового господарства їх буде чотири.
16:40
23 березня у Хмельницькому, Асоціація благодійників України нагороджувала людей за волонтерську діяльність. Нагороди такого рівня у місті отримували вперше, та організатори планують зробити такий захід традиційним. Понад 60 номінантів та 8 переможців, отримали «бурштинового ангела», ексклюзивно виготовленого та запатентованого.
16:07
73 роки тому відлунали постріли гармат. У Волочиському та Хмельницькому районах запанував мир. Нещодавно тут відзначили чергову дату з дня закінчення бойових дій на цих територіях.
15:24
Церква - це місце спілкування з Богом.
14:38
Народні звичаї та обрядові пісні. У Хмельницькому відбувся фестиваль фольклорних колективів «За сонячним колесом». Участь у ньому взяла талановита молодь з усієї області. Близько чотирьох сотень школярів змагались у знанні народних обрядів.
13:47
«Живи. Світи. Бережи.». На стадіоні Хмельницького національного університету студенти запалили «живу» лампочку. За допомогою телефонів та фонариків відтворили чималий ліхтар. Аби був ефект мерехтіння, вмикалися поетапно.
12:46
У місті розробили програму боротьби зі сказом на 2017 рік.
11:53
Рідні люди не поділили між собою пляшку оковитої.
10:57
У крадія вилучили і награбоване, і "реманент".
09:57
В області знову стартує місячник добровільної здачі зброї.
Четвер, 23 березня 2017
18:29
Обери безпеку – підтримай патрульного. Громадськість Хмельницького вийшла на вулиці, аби зібрати підписи та підтримати звільненого з лав поліції міста Ярослава Болюха. Хлопця «позбулися» на центральному рівні через нашумівший випадок, котрий трапився в обласному центрі нещодавно. Ярослав – один із тих копів, котрим при затриманні психічно хворого чоловіка довелося застосувати зброю. Нагадаємо, інцидент трапився напередодні Нового року. 30 грудня поліцейські затримували зловмисника на розі Тернопільської та Кам’янецької. Чоловік нападав на хмельничан із шилом. З ним же, коли ті прибули на місце, кинувся і на копів. Без сили втрихомирити його не вдалося, тож, правоохоронці почали стріляти. В результаті отриманих поранень чоловік помер у кареті швидкої.
17:58
Скільки людей - стільки думок. З початком чергової сесії Хмельницької обласної ради на майдані перед білим будинком розпочалося кілька мітингів. З одного боку представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вимагали припинити кримінальні переслідування відносно Віктора Бурлика. Він тиждень тому демонтував пропускний пункт в приміщені адміністрації. З іншого боку працівники дослідного господарства «Пасічна» вимагали від влади залишити їхнє господарство в спокої. Третій мітинг був за зменшення тарифів та підняття пенсій.
17:36
Чотири десятки звернень, серед яких одне стало каменем спотикання серед депутатів. Одинадцята сесія обласної ради затягнулася у розгляді питань. Причиною стали вимоги депутатів-свободівців закрити кримінальне провадження проти їхнього соратника. Проте з текстом звернення не погодилися члени інших фракцій, тож декілька 15 – хвилинних перерв уповільнили роботу пленарного засідання.
17:23
Сталий розвиток - гарантовано. У Хмельницькому презентували офіс «АSTAR» - Агенції сталого розвитку. Ця платформа на Хмельниччині втілюватиме у життя ООНівські принципи. Вона об’єднала громадських діячів, науковців та бізнесовців краю. За задумом організаторів Агенції, офіс має стати креативним майданчиком для генерації ідей розвитку регіону. Тут планують проводити семінари, тренінги, школи тощо.
16:37
Інспектор Грива, мапа як атрибут та кульки у небо. Хмельницький став четвертим містом, де відбувся флешмоб «Діти – за безпеку дорожнього руху». Попередньо такі ж акції пройшли у Миколаєві, Одесі та Вінниці, на черзі – Чернівці.
15:55
Тіло дитини виявили у місцевій водоймі.
14:52
Водій нахабно проїхався доріжкою, не зважаючи на зауваження.
13:51
Покрокова відеоінструкція: як заповнити декларацію про доходи
12:45
Всеукраїнська наукова конференція «Українська революція 1917-1921 рр.: передумови, процеси, наслідки, уроки» відбудеться завтра в 11-00 в смт. Меджибіж, у Державному історико-культурному заповіднику "Межибіж".
11:50
На офіційному рівні затвердили герб, прапор та хоругву міського голови міста Хмельницького.
10:51
"Свободівці" мають намір йти до кабінету Корнійчука.
09:56
Але водії, нарікають дорожники, об’їжджають ваговий комплекс.
Середа, 22 березня 2017
18:45
«Діти Хмельницького за дотримання правил дорожнього руху». Флешмоб з такою назвою провели патрульні міста спільно з учнями школи № 29. У такий спосіб поліцейські привертають увагу до дитячого травматизму на дорозі.
18:27
Нові вікна у навчальних закладах та автономні тролейбуси. Депутати на черговій сесії міської ради прийняли зміни до бюджету. Тож гроші підуть і на медицину, і на освіту. А ще в Хмельницькому можуть з’явитися велодоріжки – відповідну програму ухвалили у сесійній залі.
18:06
Майдан кличе. 23 березня в будинку Хмельницької обласної ради депутати зберуться на чергову сесію. Разом із початком засідання на вулиці розпочнеться народне віче. Активісти кажуть - буде велелюдно. Головні вимоги людей - підвищення пенсій, зменшення тарифних нарахувань тощо.
17:44
Більш як дві тисячі кілометрів доріг мають капітально відремонтувати цьогоріч. Йдеться про дороги державного значення. Це лише трохи більше як два відсотки від усіх автошляхів, які потребують негайної реставрації. А от наступний рік для «Укравтодору» має стати знаковим. Частину доріг, якими нині опікується ця інституція, передадуть обласним державним адміністраціям. Гроші на їх утримання теж мають прийти із Державного дорожнього фонду, який запрацює з 2018-го.
17:29
З миру по нитці. Не вперше Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала допомогу від добротворців Чемеровеччини. Цього разу благодійний фонд «Карітас» передав ескулапам постільну білизну, кушетку та інвалідний візочок. Традиційно, до благої справи долучилися не лише українці, а й представники фонду з Нідерландів.
17:01
Розширення дитячого навчального закладу стало можливим завдяки проведеній реконструкції старого приміщення ДНЗ. Міський голова каже, відкриття додаткових груп знімає усі проблеми з дитячими чергами у Ружичній. Нагадаємо, перед цим, кілька місяців, тому до старого приміщення «Світлячка» було здійснено прибудову і відкрито 4 групи для дошкільнят.
16:48
Громадська організація разом із керівництвом обласної бібліотеки влаштовують захоплюючий квест для молоді. Для кращого відпочинку із собою потрібно прихопити плед та гарний настрій. Прийняти участь у квесті зможе лише 21 учасник віком від 16 років. Молоді люди зможуть побувати у книжковому сховищі, та, головне, відшукати відповідь у книжках, які розташовані на полицях бібліотеки.
16:24
Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
15:41
Блокувати чи не блокувати – питання більше не стоїть. Торговельна блокада окупованих районів Донецької та Луганської областей, котра розпочалась близько 2 місяців тому, цього тижня досягла свого апогею. 13 березня поблизу залізничної станції «Кривий Торець», на Редуті імені Добровольців 16-го батальйону, заручившись підтримкою поліції, влада пішла у наступ. Силовий розгін учасників блокади спровокував громадський спротив – міські, районні та обласні ради по всій країні почали скликати позачергові сесії. Мета – єдина – засудити дії центру. Хмельницька міська та обласна ради винятком не стали. І там, і там торговельну блокаду підтримали одноголосно.
15:05
Без примусу й мобілізації. Цього тижня наша країна вперше вшанувала подвиг тисяч українців – 14-го березня, відзначивши День українського добровольця. Віддавати шану тим, хто за власним бажанням вступив до лав війська почали після початку українсько-російської війни. Втім, феномен добровольства в Україні має глибоке коріння. Історія починається від запорозьких козаків. На той час це був повноцінний воєнізований підрозділ, який боронив українську територію від ворожих посягань. Потім були Січові Стрільці та захисники під час Другої Світової війни. А вже під час Революції Гідності почали формуватися зародки новітніх добровольчих підрозділів – майданівських сотень, які згодом стали першими добровольчими батальйонами нинішньої війни.
14:08
Агенція розвитку Хмельницького, школа молодого підприємця і центр енергоефективності. Ці інституції мають з’явитися в обласному центрі вже цього року. Вони частина значно більшого проекту – Стратегії розвитку міста Хмельницького. Її мають прийняти вже за кілька місяців.
13:19
Бути почутим, поінформованим, убезпеченим та мати право вибору. Такі права споживача з’явилися ще п’ятдесят три роки тому. В березні 1962-го американський президент Джон Кеннеді на засіданні конгресу Сполучених Штатів проголосив чотири основні права споживача. Ці постулати ввійшли в законодавство більшості розвинених країн. Втім,, і нині юридична обізнаність споживачів в Україні має низький рівень. Всі покупці в магазинах бачать у кутку споживача Закон України «Про захист прав споживачів», але, на жаль, не користуються наданими законодавством правами.
12:25
Реакція на розгін блокади, перше свято добровольця та як не стати жертвою недобросовісних продавців. Те чим жила Хмельниччина останні сім днів.
11:39
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:47
Гість студії - Степан Кушнір - голова Молодіжного клубу розвитку
09:59
Вівторок, 21 березня 2017
18:04
Рейдерство чи звичайна цікавість. Дослідне господарство «Пасічна» з однойменного населеного пункту Старосинявського району Хмельницької області вже вкотре страждає від перевірок науково-виробничого центру «Соя» міста Вінниця, дочірнім підприємством якого є. В неділю попри карантині заборони на територію підприємства заїхали кілька людей. Одні представилися працівниками НВЦ «Соя», інші - журналістами із столиці.
17:53
Фактор мужності та героїзму. На плацу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького вшанували героїчний подвиг прикордонника Максима Схаб'юка. В 2014 році військовий пішов захищати південні кордони нашої держави поблизу Маріуполя. Під час патрулювання місцевості їхній підрозділ потрапив в засідку. Попри важкі поранення, військовий продовжував бій.
17:40
Статистика свідчить, дуже багато дітей гинуть в дорожньо-транспортних пригодах зовсім не під колесами автомобілів, а на сидінні авта. І це результат ігнорування елементарних правил безпеки, про дотримання яких повинні подбати безтурботні дорослі. Згадайте, коли ви востаннє бачили в салоні автомобіля дитину, яка була би пристібнута за всіма правилами? «Батьки за безпеку» - лекція з такою назвою відбулась у Хмельницькому міському перинатальному центрі. Організатори розповідали майбутнім матерям про те, як правильно та безпечно перевозити дітей у автівці.
17:23
Світлини з минулого. Цього тижня до обласного центру завітала виставка «Втрачена Річ Посполита». Роботи польських істориків розповідають про знищення цілих суспільних груп під час другої світової війни.
17:10
З Вінниці до Хмельницького, а потім у Чернівці. У четвер 23-го березня навпроти кінотеатру Шевченка відбудеться дитячий флешмоб. Захід підготували ГУНП, освітяни та патрульні міста.
16:56
Хмельницька обласна філармонія запрошує друзів. Двадцять другого березня тут буде проводитися вечір з Чайковським. Гратиме відомі мелодії видатного композитора Хмельницький академічний симфонічний оркестр, керуватиме оркестром диригент із Австрії.
16:24
Кам’янецькі скаути у Хмельницькому. Зустріч з майбутніми організаторами дитячого відпочинку пройшла у Хмельницькому центрі туризму і краєзнавства. Пластуни з Кам’янця-Подільського ділилися досвідом організації здорового дозвілля. Усі заходи, які влаштовують пластуни, спрямовані на патріотичне виховання молоді. Вступити до них можуть діти від трьох років, а також дорослі, які підтримують здоровий та активний відпочинок.
15:59
Гість студії - Анатолій Суходоля - професор, заслужений лікар України
15:06
14:15
Замість захисного одягу – кросівки і спортивна форма, а замість тривожних виїздів – легкоатлетична дистанція. Чемпіонат області серед пожежно-рятувальних підрозділів з легкоатлетичного кросу відбувся 17 березня. Надзвичайники долали відстань в одну, три або п’ять тисяч метрів.
13:19
«В полоні дерев’яного дива». Під такою назвою у Хмельницькому музеї історії міста відкрилася виставка, на якій представлено понад 300 робіт. Розпис іграшок виконаний у Яворівському стилі. Майстри своїми роботами намагаються відроджувати українські традиції. А також показують, що іграшка-забавка для дітей може бути екологічно чистою та доступною.
12:27
17 березня, у національне свято Ірландії - день святого Патрика, хмельницький фотомитець зібрав любителів фотографії на лекцію. Головною темою обговорення було життя Сергія Аніськова, його реалізація в сучасному суспільстві та про улюблену роботу фотографа.
11:34
10:45
Рабству – ні! У Хмельницькому триває Національна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми. Семінари, зустрічі та інші методи – так активісти намагаються уберегти містян від небезпечного заробітчанства. Одним з елементів превентивної роботи є «Грані в кубі». Експонується тимчасова інсталяція на Проскурівській навпроти кінотеатру Шевченка.
09:59
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
Понеділок, 20 березня 2017
17:28
Яке головне завдання він вирішував і як залежатиме від цього доля реформи судової системи країни?
17:16
За добро – віддячив злом. Правоохоронці Хмельниччини затримали молодика, який нахабно обікрав власних роботодавців. 22-річний чоловік спершу поцупив автівку та гроші, потім погрожував дитині господарів, а на сам кінець забрав собаку – 6-річну вівчарку. Довго переховуватись йому не вдалося – поліцейським знадобилося лише 3 дні, аби розшукати зловмисника.
17:02
У Хмельницькому відбувся регіональний чемпіонат України з боксу. Проводять його четвертий рік поспіль. ього року до обласного центру з’їхались спортсмени із шести регіонів. Загалом участь взяли більше двохсот юнаків та дівчат.
16:49
Ветерани - для молоді. У Пирогівцях вихідними відбулися районні змагання. Участь у ньому взяли спортсмени з приміських сіл. Змагалися чоловіки у декількох дисциплінах - для переможців організатори підготували гарні подарунки. А для молоді турнір став гарним прикладом того, як можна дружити зі спортом протягом усього життя.
16:24
Навіщо людина будує Храм?
15:39
Випуск № 50
14:47
У планах Новачка - реконструкція старих і побудова нових фонтанів у Хмельницькому
13:36
Наразі збирають докази щодо закупівлі транспорту для учнів в Кам'янець-Подільському районі.
12:41
Найближчим часом задля встановлення тісної співпраці на Хмельниччині відбудеться форум за участю регіональних громадських рад та інших інститутів громадянського суспільства.
11:38
Будинок площею у понад 230 "квадратів" за мільйон гривень придбали для родини Фалатюків.
10:45
Фахівці надаватимуть громадянам найпопулярніші послуги.
09:59
Матеріали досліджень передадуть правоохоронцям.
П'ятниця, 17 березня 2017
17:19
У місті вони проведуть декілька акцій, щоб привернути до себе увагу водіїв.
17:01
В Україні зніматимуть документальний телевізійний проект “Танець у всьому світі 2017”
16:19
Чотирилапі митники демонструють свій хист. У Хмельницькому завершився навчальний семінар для кінологів та прикордонників. Його учасники мали можливість ознайомитися з новітніми практиками закордонних колег. А у практичній частині собаки довели – для контрабандистів при перетині кордону немає жодних шансів.
15:21
І в навчанні, і в баскетболі. У Хмельницькому відбувся фінал чемпіонату з баскетболу 3*3 серед школярів області. До міста прибуло 77 команд, це близько трьох сотень учасників. Без перебільшення, такого свята баскетболу обласний центр не бачив давно.
14:29
13:38
Візитка, мій талант та іспит на інтелект. У Хмельницькому політехнічному коледжі обрали містера-2017. Подібний конкурс у навчальному закладі вже проводили, щоправда шість років тому. Тепер вирішили відновити, мовляв, у всіх - міс, а у них – містер.
12:49
Самотні люди на сцені. У Хмельницькому поставлять «Нареченого з Єрусалиму». Вистава, за п’єсою «Нестерпні люди» Йозефа Бар-Йозефа, написану 1973 року, відтвориться по-новому на сцені театру імені Михайла Старицького вже 26 березня. Постановка, по суті, камерна - на сцені всього четверо акторів, втім, старицьківчани переконують – теми підняті у трагікомедії не залишать байдужим жодного глядача.
11:52
Заходи відбудуться у всіх мікрорайонах Хмельницького.
10:48
Водії, вантажники, будівельники та прибиральники. Ринок праці Хмельниччини потребує робітничих професій. Хоча на обліку в обласному центрі зайнятості більше двадцяти тисяч безробітних, та більшість з них економісти та управлінці з вищою освітою. При цьому, як місту, так і області гостро не вистачає робітничих рук.
09:59
Гість студії - Володимир Гончарук - заступник Хмельницького міського голови
Четвер, 16 березня 2017
18:01
Орган виніс свої рекомендації.
17:13
Екоосвіта – зі шкільної парти. В Хмельницькій ЗОШ № 13 учні розробляють винаходи для збереження довкілля. Завдяки такій активній позиції молоді активісти стали учасниками всеукраїнського проекту.
16:27
Депутати Хмельницької обласної ради під час позачергового пленарного засідання прийняли звернення до Президента, ВРУ та Кабміну щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні. Серед вимог, які ставлять обранці перед керівництвом країни – прийняття законів «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями» та «Про тимчасово окуповану територію України». Нагадаємо, 14 березня на вимогу громадськості для підтримки даного питання позачергові сесії призначили Хмельницька міська та обласна ради. Пленарні засідання відбувались в один день. Депутати міськради звернення прийняли буквально за півгодини. Майже повним складом – із 42-ох, 39 присутніх рішення підтримали одноголосно. А, от, в обласній раді, мало того, що на сесію з’явилось ледь більше половини депутатського корпусу, звернення ухвалювали близько трьох годин.
15:26
Чотири дні в обласному центрі вісім футзальних команд зі всієї країни боролися за першість в чемпіонаті України. Учасниками змагань були футзалісти 2002-2003 років народження. За результатами кількох напружених днів перемогу здобула команда Спортлідер+ з Хмельницького.
14:23
Мистецтво теж лікує. У Хмельницькій обласній дитячій лікарні запровадили арт-терапію. Проект під назвою «Art Hospital» у місті з’явився завдяки благодійному фонду «Карітас». Його волонтери зібрали кошти на роздаткові матеріали: глину, фарби тощо. Саму ж арт-терапію проводять студенти-психологи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Так дорослі разом допомагають дітям, котрі лікуються на стаціонарі, швидше видужати й навчитися чогось нового.
13:37
У Хмельницькому попереджають про небезпеку спалювання опалого листя та будь-яких інших відходів. Минулого року за це оштрафували вісім містян. Найчастіше спалюють сухе листя мешканці приватних будинків. За таке недбальство можна отримати чималий штраф.
12:43
Фахівці відмічають, що необхідно прослідкувати за чисельністю диких кабанів.
11:51
На виставці майстри представлять близько 300 робіт.
10:49
Усі можуть допомогти зробити місто чистішим.
09:54
Гість студії - Олександр Чорнієвич - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконкому ХМР
Середа, 15 березня 2017
18:01
Місцеве «Поділля» проти дніпропетровського «Нікополя». У суботу 18-го березня на центральному стадіоні міста відбудеться перша офіційна гра хмельничан у 2017-му році.
17:50
Покупець завжди правий! Сьогодні ця народна мудрість звучить як ніколи актуально, адже 15 березня відзначається всесвітній день захисту прав споживачів. Цей день відзначають з 1983 року. Датою для святкування була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав основні права кожного споживача. Вони залишаються актуальними й досі. Це право на безпеку, на інформацію, на вибір і на захист своєї думки.
17:36
Ні торгівлі з окупантами та непідконтрольними українськими територіями. Сьогодні по обіді Рада Національної Безпеки та Оборони винесла рішення про підтримку торговельної блокади з окупованими територіями. Хмельницькі обранці зробили ж так само. За рішення, яке складалося з дев’яти звернень до Президента України, Голови Верховної Ради України та інших високопосадовців, проголосували 39 міських обранців.
17:06
190-ту річницю від дня народження українського поета – байкаря Леоніда Глібова відзначили традиційним обласним конкурсом читців. Захід проводився у Чорному Острові. Де довгий час жив та працював байкар. Загалом участь у літературно – мистецькому святі цього року, взяли понад 100 дітей з усієї області.
16:50
Сам собі господар: Кабмін дав дозвіл на самовільне переобладнання та перепланування квартир. Відповідну постанову на рівні загальнодержавному було прийнято іще наприкінці 2016-го. Згідно з нею перекроювати житло на свій розсуд тепер можна без дозвільних документів, але лише тоді, коли немає втручання у несучі конструкції та інженерні системи. В ДАБІ кажуть, у випадку якщо їх виявлять – притягуватимуть до відповідальності. Й, водночас, просять в хмельничан про допомогу.
16:22
Техніка та витривалість. У Хмельницькому завершилися змагання з рукопашного бою. До обласного центру завітали 25 команд з усієї України. Першість у командному заліку здобули спортсмени з прикордонної академії.
15:48
Від професії до кар’єри. У Хмельницькому запрацювала друга студія кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz». Перша створена при міському центрі зайнятості, ця - при Хмельницькому обласному. Така ж діє і при Кам’янець-Подільському міському центрі. Передбачається, що заняття у таких студіях допоможуть студентській молоді краще підготуватися до виходу на ринок праці.
15:11
Правець, сказ, бруцельоз. Здавалося б давно забуті інфекції, знову повертаються. При цьому переважно захворювання потрапляють в організм людини не через бактерії, а через віруси. Інфекціоністи б’ють на сполох: загальний імунітет подолян, як і усіх українців, стрімко падає. Кількарічна протищеплювальна кампанія принесла свої плоди – нині рівень вакцинації у нашій країні менший аніж п’ятдесят відсотків.
14:34
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
13:45
12:52
11:43
Гості студії - добровольці Ігор Олійник, Георгій Понуношвілі та Тарас Бойцерук.
10:51
Гість студії - Сергій Ковальський - головний лікар Віньковецької центральної районної лікарні
09:59
Огляд ігрового вікенду у відкритому чемпіонаті міста з футзалу.
Вівторок, 14 березня 2017
17:42
Не зупинили й не подолали… Майже півсотні хмельничан захворіли на туберкульоз у 2016-му. З них четверо дітей і троє підлітків. Попри страшну статистику, лікарі певні - міська, обласна і загальнодержавна цільові соціальні програми протидії захворюванню на туберкульоз діють. Так фтизіатрам вдалося більш як вдвічі зменшити смертність від активної форми цієї небезпечної недуги. Втім, мультирезистентна форма і досі одна із найбільших проблем у лікуванні.
17:31
Вони не злякалися і пішли першими. 14-го березня в Україні почали відзначати день українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом душі стали на захист територіальної цілісності та недоторканості нашої держави. В рамках свята Хмельницька міська рада привітала військових.
17:24
Старости навчаються. У Хмельницькому розпочав роботу семінар для представників об’єднаних територіальних громад. Управлінці впродовж декількох днів надаватимуть консультації для впровадження децентралізаційної реформи.
17:04
Красилів, Тернопіль та Хмельницький. Вперше у місті відбувся відкритий чемпіонат з футзалу імені Романа Шухевича. Учасники – не спортсмени, а чиновники, атовці, представники ЗМІ та громадські діячі.
16:40
Математичний феномен, з яким знайомляться в рамках шкільного курсу, згадують щороку 14 березня у міжнародний день числа «Пі». В науковому середовищі прийнято вітати з цим днем рівно в першій годині 59 хвилин 26 секунд, через точну послідовність чисел. Використання числа універсальне, константа однаково застосовується в геометрії, фізиці, квантовій механіці, та навіть чудово звучить у музичному виконанні.
16:18
Близько трьохсот тисяч ветеранів нині є членами Хмельницької обласної організації ветеранів України. 14-го березня виповнюється тридцять років з часу заснування організації. До неї входять і ветерани війни, і заслужені працівники, які в післявоєнні часи відбудовували нашу державу. Тепер лави ветеранів поповнюються воїнами АТО.
15:27
Два срібних командних кубки у легкому та дозованому контактах. З такими нагородами повернулися самсонівці з Житомира. 11-го березня там відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з рукопашного бою.
14:27
Конфлікт децентралізації. В Дунаєвецькому районі досі не визначилися з центром однієї з тергромад. Історично привабливий Смотрич має намір об’єднати і декілька сіл Чемеровеччини. А от наразі економічно потужніший Балин як перевагу демонструє залізничну колію та підприємства, розташовані на його території. Фахівці з децентралізації кажуть, думати треба про перспективи. Вже двічі громада Смотрича приходила на збори, проте і досі одностайності в цьому питанні досягти не вдалося. На початку березня до селищного клубу місцеві керівники знову покликали людей.
13:35
Квіти, читання віршів, вистави… Шевченківський тиждень у Хмельницькому був багатий на події. За своє життя він подарував нації понад 200 робіт у різних жанрах. Присвятив своє життя українському народу, а думки спрямував на краще майбутнє батьківщини. У дні пам’яті читають вірші, знімають селфі, влаштовують вистави.
12:37
Краща доля – закордоном. Все частіше українці виїздять в інші країни, шукаючи заробітку. В міжнародній організації з міграції це явище пов*язують із затяжним конфліктом на Сході країни, а також із безгрошівям у державі. А де – біда, там зявляються і шахраї. Вони під прикриттям липолвих кадрових агенцій видурюють гроші у людей, які хочуть працевлаштуватися у «чужих краях». Ба гірше: спроваджують заробітчан у справжнє рабство.
11:42
Балинська чи Смотрицька тергромада, працевлаштування чи схема аферистів та Шевченківські дні у Хмельницькому. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
10:49
09:58
Вирішення проблеми безробіття, низьких зарплат і пенсій напряму залежить від якісної земельної реформи. Про це під час візиту на Хмельниччину заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик. Спершу політик відвідав тваринницький комплекс «Бізон» в селі Красносілка. За словами Віталія Скоцика, галузь тваринництва сьогодні особливо потребує уваги та підтримки.
Понеділок, 13 березня 2017
18:03
«Шкільна медіація однолітків» - проект під такою презентували хмельницьким освітянам. Ініціаторами заходу стали правоохоронці краю, котрі, переконані: це – найкраща альтернатива вирішення дитячих конфліктів. Переконують, саме медіація здатна примирити та об’єднати дітей і знизити рівень злочинності.
17:36
Гасіння пожежі, евакуація та безпечна поведінка у місці з масовим скупченням людей – саме цьому рятувальники навчали вихованців спеціалізованого будинку дитини «Берізка». Свято «Безпечне дитинство» відбулось 10 березня. В ігровій формі надзвичайники пояснювали дітям як, в разі потреби, вберегти своє життя та оточуючих.
17:14
Хмельницький з «MASLO». В обласному центрі відкрили перший незалежний арт-центр. «MASLO», а саме таку назву обрали для мистецького хабу, не стане конкурентом художньому музею, навпаки – дасть змогу експонувати й творити сучасне мистецтво, неформатне для державних закладів. В арт-центрі є галерея, читальна зала, а незабаром з’явиться і місце для освітнього простору. Відкривали арт-центр виставкою скульптур та картин «Яким ти бачиш цей колір?».
16:45
Життя – як струни. Майя Онищук запрошує на ювілейний концерт. Вечір творчості скрипалька назвала просто - «LIFE». Як запевнила артистка, більш, як двогодинний концерт буде пронизаний весняним настроєм.
15:38
«Азовські дельфіни», «Вікінги», «Титани» та «Орли». Це суперники хмельницьких «Гладіаторів» у новому спортивному сезоні. Першу гру хлопці зіграють на виїзді. Наприкінці весни у Здолбунові їх прийматимуть місцеві «Орли». Наразі, «Гладіатори» посилено тренуються та, навіть, підтягують майбутніх гравців.
14:41
Хмельничани можуть залишитись без маршруток вже цього місяця. Перевізники вимагають підняти вартість проїзду не чекаючи завершення економічної експертизи. 10 березня перевізники міста зібрались аби вирішити, як їм працювати далі. Підприємці кажуть, ціни зростають на все, то чому ж вони повинні працювати собі у збиток.
13:38
12:43
Інсталяцію, що покликана привернути увагу до торгівлі людьми розмістили біля кінотеатру ім. Шевченка. На конструкціях зображені реальні історії постраждалих від «сучасного рабства», а також інформація як захистити себе від лиха. Адже за 26 років понад 160 000 тисяч українців стали жертвами трудової й сексуальної експлуатації.
11:51
Розбійний напад стався у Китайгороді.
10:48
Зв’язок із розвідниками обірвався ще у лютому.
09:59
Гість студії - голова "Аграрної партії України" Віталій Скоцик
П'ятниця, 10 березня 2017
17:22
Смига, Біла Церква та «Поділля». У Хмельницькому завершився перший турнір з футзалу пам’яті героїв АТО. Участь у змаганнях взяли вісім дитячих команд зі всієї України. У фіналі зустрілися «Зміна» з Білої Церкви та Смига з Рівненщини. Долю золотої медалі визначили останні секунди матчу.
16:48
Хто спішить – той людей смішить: міська влада просить хмельничан не квапитись із інвестиціями в нерухомість. Городянам пропонують перестрахуватись, надіславши інформаційний запит, аби дізнатись – будинок зводять на законних підставах чи ні. 5 днів і відповідь буде готова, кажуть в Департаменті архітектури. І додають, лише після її отримання, варто вкладати кошти.
16:35
203-я річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка стала чудовою нагодою ще раз показати виставу «Не промовчи Шевченка у собі..» у Хмельницькому моно-театрі «Кут». Саме ці рядки сучасного подільського письменника Павла Гірника стали поштовхом для барда Володимира Смотрителя створити виставу. На сцені з одним актором відбувається сповідь перед автопортретом Тараса Шевченка.
15:54
Бак пального і термос кави. У Хмельницькому відбудеться третій нічний автоквест «NightDrive». Організовує його традиційно Хмельницький авто любительський клуб. Планували «поквеститися» автомобілісти вже цими вихідними, та погода стала на заваді. Квест перенесли на 18 березня. Тож тепер ті, хто хоче покружляти нічним містом у пошуках «скарбів», ще може встигнути зареєструватися.
15:33
Відголосок неоголошеної війни: у Красилові АТОвець підірвався на гранаті. Сталося 2 дні тому у власній оселі 34-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер, не доїхавши до лікарні. Сусіди натякають, це було самогубство. Правоохоронці ж з‘ясовуються всі обставини трагедії.
15:23
Плюс два мільйони на енергозбереження хмельницьких багатоповерхівок. Виконком Хмельницької міської ради розглянув близько чотирьох десятків питань. За дві години роботи були охоплені чи не всі напрямки життєдіяльності міста. Зокрема, вже незабаром педагоги можуть очікувати збільшення заробітної плати, а правоохоронні - нового відділку.
14:35
Вже наприкінці травня на аеродромі міста над Смотричем зберуться авіатори з усіх куточків держави
13:36
Як виявилося, питання символіки міста не піднімалося більше 20 років.
12:44
В рамках проекту «Освітня платформа» у місті проведуть психологічний тренінг.
11:50
Область увійшла в десятку регіонув, де планують провести максимум перевірок на дотримання вимог законодавства про працю.
10:51
Планується залучити 750 учасників.
09:59
Гості студії: Андрій Лужняк та Таїса Антонова - експерти з пенсійного забезпечення.
Четвер, 09 березня 2017
18:01
Партія сказала – треба: у Дунаївцях районна рада офіційно не підтримала торговельну блокаду окупованих територій. Звернення до Верховної Ради, Кабміну та Президента на розгляд позачергової 15 сесії виніс заступник голови райради Віталій Білогаш. Каже, сподівався на свідомість та підтримку колег, натомість отримав відкоша. Із 24 обранців, присутніх на пленарному засіданні, лише 8 проголосувало за. Шістнадцятеро… утримались. Віталій Білогаш каже, так сталось не через особисту позицію кожного окремого депутата, а через політику та партійну приналежність. Через те, що депкорпус не пішов за думкою виборців, заступник голови районної ради навіть склав свої повноваження.
17:49
Точність, кмітливість та наполегливість. Саме ці вміння демонстрували на обласному конкурсі юні техніки. 47 учасників з усієї області довели – і серед десятилітніх є майбутні архітектори та конструювальники.
17:28
Кобзар усіх часів. 9 березня у Хмельницькому традиційно вшановують величну постать України - Тараса Григоровича Шевченка. За своє недовге життя він подарував нації понад 200 робіт у різних жанрах. Присвятив своє життя українському народу, а думки спрямував на краще майбутнє Батьківщини.
17:06
Кобзареве слово ожило у стінах подільського вишу. Хмельницький національний університет провів традиційний шевченківський форум. Вже вп’яте аматорський студентський театр «Глорія» створює постановку про Великого Кобзаря у холі поблизу встановленого погруддя Тараса Шевченка. Так спудеї-філологи висловлюють свою шану українському поету й нагадують про невмирущість його поетичних рядків.
16:44
Мистецькі діалоги України та Польщі. Майже два тижні в обласному центрі триває фестиваль камерної музики. Як зізнаються у обласній філармонії, фест вдався. На останній день до Хмельницького приїхав відомий польський диригент Ян Мілош Заржицький.
16:18
Мар’янівка, Олешин та Гвардійське. У Хмельницькому визначили кращих футзалістів серед учнівської молоді району. За перемогу змагалися сім вправних та сильних команд. У боротьбі за бронзу та у фінальному поєдинку переможців визначили післяматчеві серії пенальті.
15:26
Зловмисник діяв разом із товаришем.
14:29
Рішення вступить у силу з 1 квітня.
13:37
Завершення фестивалю камерної музики та вшанування річниці від дня народження Кобзаря.
12:46
Потрібно не тільки швидко їздити, а й показати рівень знань.
11:53
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:48
Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин
09:59
Огляд ігрового вікенду у відкритому чемпіонаті міста з футзалу.
Вівторок, 07 березня 2017
17:42
Гість студії - Олег Червонюк - власник Рівненського льонокомбінату
17:38
На Хмельницькому протезному підприємстві завершили перевірку аудитори. Нагадаємо, ще в середині лютого активісти завітали на завод, аби з’ясувати долю технічного обладнання. Воно було придбане ще у 2008 році, однак з тогу часу не вводилося в експлуатацію.
17:26
Як житимемо у 2017-му? В Хмельницькому обговорюють Програму економічного та соціального розвитку міста. Так у проекті передбачено створення Плану червоних ліній, нової транспортної мережі та низки фестивалів. Втім, найбільша увага зосереджена на питаннях економічних. Запланована підтримка нинішніх місцевих виробників та створення нових робочих місць.
17:13
Квіти, прикраси, солодощі та, головне, увага і кохання. Напередодні свята 8 березня кожен чоловік задумується над тим, що ж подарувати дорогим жінкам в цей день. Традиційно, це - квіти. Декілька днів тому центр міста заполонили пахощі тюльпанів.
16:57
До дня українського добровольця. У Хмельницькому відбудеться турнір з міні-футболу бійців АТО. У спорткомплексі на Зарічанській зіграє десяток дитячих команд не лише з Хмельниччини, а й з інших куточків країни. Триватимуть змагання з 8-го до 10-го березня.
16:23
Всі матчі зіграні, медалі та кубки роздані. В Хмельницькому завершився дитячий турнір з міні-футболу. Спортивне дербі, яке тривало близько трьох тижнів, вихідними добігло до свого кінця. Участь у турнірі взяли більше сорока команд двох вікових груп.
15:29
Спорт, що єднає. Вихідними у Волочиську відбувся перший турнір серед команд об’єднаної територіальної громади з футзалу. Перші змагання такого формату зібрали 16 збірних із населених пунктів ОТГ.
14:31
Село залили нечистоти. Екологічне лихо сталося минулого тижня у селі Кремінна, що на Городоччині. Місцеві розповідають, текти почало з початком відлиги із пОля – прямісінько до людських дворів. Рідина характерного кольору, з характерним запахом, переконані селяни, - це ніщо інше як свинячі фекалії. Додають, кілька місяців поспіль на поля їх активно зливає свинокомплекс, розташований прямісінько на території населеного пункту. Робить це, бо лагуни, призначені для нечистот – переповнені. Вони – за 50 метрів від людських помешкань, раніше люди потерпали тільки від смороду. Сьогодні ж, зважаючи на те, що потекло - незручностей додалося. Що призвело до такої ситуації – стихія, господарська недбалість чи чиновницька бездіяльність...
13:25
«Rock&Buh». Наприкінці весни на хмельничан і гостей міста чекає приємний сюрприз: 26-28 травня поціновувачі важкої і не дуже музики зможуть добряче пофестивалити. У Хмельницькому започатковують рок-фестиваль. Проводити його планують раз на два роки, а вхід обіцяють зробити безкоштовним. «Чумацький шлях», «Мотор'ролла» й «Тартак» стануть хедлайнерами, а розігріватимуть натовп молоді хмельницькі гурти. Їх обиратимуть спеціальним голосуванням. Пройде перший «Rock&Buh» у парку Молодіжному поблизу міського пляжу.
12:37
Доходи – на люди. До 31 березня включно, ті, хто за законом має показати своє матеріальне становище, повинні заповнити е-декларації на сайті НАЗК. Хто без поважної причини цього не зробить, або приховає частину майна – буде покараний. А вносити доведеться чимало нових відомостей: і готівку,і автівки, і недобудовані будинки. Про особливості електронного декларування «Підсумкам тижня» розповів тренер з е-декларування й координатор руху «Чесно» в нашій області – Олег Черненко.
11:45
Три роки тому у світі з’явилася ще одна червона дата – день нульової дискримінації. Відзначають його 1 березня за рішенням ООН. Ініціатором створення виступили керівники ЮНЕЙДС - Об'єднаної програми Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ / СНІД. Та потерпають не тільки віл-інфіковані. Під дискримінаційні жорна потрапляють сексуальні меншини, люди з відмінним від інших кольором шкіри та навіть жінки. Останні в Україні стають жертвами найчастіше. І навіть не знають про це.
10:46
09:58
Гість студії - Ігор Салабай - лікар-кардіолог
Понеділок, 06 березня 2017
18:07
Тільки боягузи не грають у хокей. У Хмельницькому завершився відкритий чемпіонат міста з цього виду спорту. Участь у турнірі взяли сім команд не лише з Хмельниччини, а й Тернопільщини. Саме представники цих регіонів зустрілися у фіналі. Аби визначити хто сильніший, командам забракло двох періодів. Долю золотої медалі визначили післяматчеві овертайми та штрафні кидки.
17:46
Не тільки чоловіки, а й жінки. Вперше у Хмельницькому матері вихованців «Новатора» зіграли у футбол. Приурочили захід до Міжнародного жіночого дня. Так організатори підкреслили: жінки - не лише прекрасна половина, а й - сильна.
17:13
Децентралізаційні змагання. В Дунаєвецькому районі досі не визначилися з центром однієї з тергромад. Історично привабливий Смотрич має намір об’єднати і декілька сіл Чемеровеччини. А от наразі економічно потужніший Балин як перевагу демонструє залізничну колію та підприємства, що розташовані на його території. Вже двічі громада Смотрича приходила на збори, проте і досі одностайності в цьому питанні досягти не вдалося. Вихідними до селищного клубу місцеві керівники знову покликали людей.
16:21
3 березня у Хмельницькому рятувальники і правоохоронці перевірили, як водії реагують на тривожні сирени спеціального транспорту. В час-пік поліцейські і пожежники разом патрулювали центральними вулицями міста із увімкненими сиренами. Результат не став несподіванкою. Здебільшого кермувальники адекватно реагували на сирену пожежної машини, швидко перегруповувались до узбіччя і звільняли дорогу. Утім, такими дисциплінованими виявилися не всі.
15:37
Пеньки по дві сторони дороги. Узбіччя автошляху до села Малашівці Хмельницького району вже два тижні всіяне дрібним гіллям та суцільними пеньками. Жителі населеного пункту скаржаться, замість підчищання зелених насаджень, підрядна організація займається рубкою всього підряд. Під сухостій та кущі потрапили навіть плодові дерева.
14:46
9 березня — 203-тя річниці від дня народження Тараса Шевченка.
13:50
Чоловіка затримали патрульні.
12:47
Антимонопольники порекомендували, а Хмельницька ОДА та районні адміністрації зобов’язалися посилити контроль за тарифами на перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах.
11:57
У зверненні йдеться про те, що діти повинні споглядати прекрасне, а не старі руїни.
10:48
На чоловікові спалахнула куртка. Обійшлося без жертв.
09:59
Постраждалих і загиблих не було.
П'ятниця, 03 березня 2017
18:18
Леви, ведмеді, лисиця та єноти. Усі ці на не тільки тварини живуть у зоокуточку на Дубово. З потеплінням тут з’являться ще мавпи, камерунські кізочки та кенгуру. Завітати до міні-зоопарку може кожен охочий. Тут не тільки можна подивитися на мешканців, а й погратися з восьмимісячними левенятами.
17:36
Удар по дрібних монетах. В Україні з’явиться купюра номіналом у тисячу гривень. Принаймні, у Нацбанку вважають оптимальним її введення. Презентувати нову банкноту мали у лютому, втім і до нині її вигляд для українців – таємниця. Точно відомо, що купюра у тисячу гривень стане ударом по білих монетах. Виробництво однієї та двох копійок – дороговартісне, а при тисячогривневій банкноті їх роль зводиться нанівець.
16:59
Більше половини громадян Хмельниччини минулого року отримали субсидії від держави. Та цьогоріч число бажаючих скоротити свої витрати може зрости, кажуть у департаменті соцполітики. Адже за два попередніх роки кількість малозабезпечених сімей зросло на 20 відсотків. Вже з березня заплановане останнє планове підвищення тарифів на електроенергію. Газ для населення поки в ціні не зросте. То чи вигідно державі покривати витрати громадян на комуналку?
15:33
Вільні лишки, перевиконання бюджету та перерозподіл коштів. В Хмельницькій міській раді на загал презентували уточнення до головного кошторису міста. Надходження розподілили на кілька категорій. Цього року в місті з’явиться і нова техніка, і надалі буде продовжуватися будівництво соціально значущих установ на кшталт шкіл та дитячих садків.
14:25
Доходи – на люди. У Хмельницькому навчали як заповнювати електронні декларації. Нагадаю, до 31 березня включно, ті, хто за законом має показати своє матеріальне становище, повинні заповнити е-декларації на сайті НАЗК. Хто без поважної причини цього не зробить, або приховає частину майна – буде покараний.
13:28
На рахунку чоловіка вже 12 крадіжок.
12:37
На Хмельниччині розпочалась торгівля первоцвітами.
11:46
На виручені кошти впорядкують полігон після зими.
10:51
09:58
Гості студії - Олександр Мішин - заступник голови асоціації перевізників Хмельницького; Андрій Бондаренко - заступник Хмельницького міського голови
Четвер, 02 березня 2017
17:55
Нестандартний гумор та неочікувана перемога. У Хмельницькому завершився четвертий сезон Студентської ліги КВН. За перемогу у фіналі боролися чотири команди – «ФІФА», «Погранці», «Галя Балувана» та «Моя провінція».
17:47
Хмельницький «Камер Фест» збирає друзів. Відомий музичний критик Марина Губаренко завітала до нашого міста. Жінка не лише представить твори композитора Віталія Губаренка, а й презентує декілька нових збірок віршів.
17:36
«Жінки за жінок!». У Хмельницькому стартувала інформаційна кампанія приурочена 8-му березню. Під час акції планують оприлюднювати історії успіху, приклади жіночої солідарності та взаємопідтримки. Так організатори - «Жіночий консорціум України» - намагаються привернути увагу до гендерних стереотипів, які і досі панують в головах українців. Долучитися до акції можуть усі охочі.
17:27
Селяни можуть стати містянами. В селі Шумівці Хмельницького району відбулися громадські слухання з питання приєднання їхнього населеного пункту до обласного центру. Думки людей, сільського голови та депутатів Хмельницької міської ради співпадають. Останнє ж слово - за жителями міста.
17:15
«PROбудись» у Хмельницькому. Місцевий «Молодіжний клуб розвитку» шукає майбутніх лідерів. Протягом чотирьох місяців амбіційних і діяльних подолян залучатимуть до реалізації у сферах місцевого самоврядування, бізнесу, громадської діяльності та медіа. Крім семінарів, на яких молодь отримає теоретичні знання, будуть цікаві стажування у перелічених вище сферах.
16:59
Цього року Кабмін прийняв постанову, згідно з якою питання реєстрації місця проживання громадян були передані у відання місцевих органів влади. Раніше цим займалася Державна імміграційна служба. Тепер ті, хто проживає не за місцем своєї реєстрації більше 30 днів, зобов'язані реєструватися на новому місці. В іншому випадку, їм може загрожувати попередження або штраф, який поповнить місцевий бюджет.
16:41
З речами – на вихід – перекривати рух: жителі гуртожитку по Зарічанській знову вийшли на дорогу. Цього разу пішли прямісінько на Майдан. Таким чином, кажуть, хотіли достукатись до керівництва області і попросити про допомогу. Розповідають, протягом 8 років із ними судиться власник гуртожитку. Робить усе можливе для того, аби їх виселити. Додають, це йому легко вдається. Завдяки судовим рішенням та виконавчій службі без даху над головою уже залишилось кілька родин. Це при тому, кажуть, що будинку з якого їх виселяють не існує в Хмельницькому. А той, що є – взагалі належить не приватнику, а області.
16:16
Окупанти обіцяли золоті гори, а він, зі ще кількома десятками патріотів, не захотів служити загарбникам. Олександр Кононенко вийшов з Криму, та не покинув українського війська. Нині чоловік на Сході, там готується зустрітися із колишніми побратимами котрі зрадили присязі.
15:24
Комунальники працюють у посиленому режимі.
14:39
Про це повідомили жителі міста.
13:48
Відновлювати відкрите спілкування підлітків розпочали в проекті "Давай поговоримо offline".
12:52
Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
11:53
У Хмельницькому завершилося громадське обговорення щодо перейменування однієї з площ міста.
10:57
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:55
Гість студії - Андрій Гаврилик - начальник відділу представництва інтересів громадянина та держави в суді Прокуратури Хмельницької області
Середа, 01 березня 2017
18:01
Стихія чи господарська недбалість: у Городоцькому районі село залили свинячі фекалії. Лихо сталося у Кремінній іще минулого тижня. З початком відлиги до людських дворів почало текти з пОля. Рідина характерного кольору, з характерним запахом, кажуть місцеві, це – свинячі фекалії. Додають, близько 8 місяців на поля їх активно зливає свинокомплекс, розташований прямісінько на території населеного пункту. Робить це, бо лагуни, призначені для нечистот – переповнені. Зважаючи на те, що вони – за 50 метрів від людських помешкань, раніше люди потерпали тільки від смороду. Сьогодні ж, зважаючи на те, що потекло, незручностей додалося.
17:53
На головному майдані міста зібрались підприємці та пенсіонери Хмельницького. Люди вимагали зустрічі з представниками влади, нарікали на неймовірно високі тарифи на комуналку та штрафи для підприємців. Мітингуючи стверджують, жити краще не стало, ба більше – люди живуть на межі злиднів. Підняття цін на комунальні послуги та нововведення у податковому кодексі для простих людей, дрібних підприємців – нищівні. Сьогодні, переконують хмельничани, не живуть, а виживають.
17:32
Гаряче харчування – для здоров’я дітей. В області обідами в навчальних закладах охоплено усі категорії учнів з першого по одинадцяті класи. Деяких школярів звільнено від плати за їжу через пільги. Однак собівартість шкільних страв в районах різниться – від чотирьох до дванадцяти гривень.
17:11
Не музикою єдиною. У Хмельницькому відбулася творча зустріч Тараса Тополі зі студентами міста. Завітав фронтмен гурту «Антитіла» до Хмельницького національного університету. Говорили про майбутнє України, участь у Євробаченні, «дорогу» культуру та, найголовніше, про українське як тренд.
16:22
Серед тисяч людей ми з тобою одні…. Хмельницькі рокери «Чумацький шлях» презентували нову відеороботу на пісню «Алфавіт». Кліп став четвертим у доробку етно-рок-гурту. Музиканти кажуть – залучили до фільмування більш як тисячу акторів. Знімальним майданчиком стало київське метро.
15:35
: «Вишивана моя Україна». В Хмельницькому на базі Національної академії Державної Прикордонної служби відбулася всеукраїнська акція, заснована Державною казначейською службою України. В її рамках нашою державою мандрує вишита мапа всіх обласних центрів країни. Напередодні полотнище прибуло до обласного центру.
14:48
Вправно володіти словом замість зброї. У Хмельницькому відбувся тренінг для українських поліцейських. Ініціювали курс представники Національної поліції спільно з Консультативною місією Європи та правоохоронцями Чехії.
13:40
Їм може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.
12:44
Подія сталася у Кам'янець-Подільському районі.
11:56
Посольство ФРН в Україні повідомляє про виплати грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували в полоні у роки Другої світової війни.
10:55
09:57
Гість студії - Тарас Тополя - волонтер, фронтмен гурту "Антитіла"
Вівторок, 28 лютого 2017
18:26
«Rock&Buh». Наприкінці весни на хмельничан і гостей міста чекає приємний сюрприз: 26-28 травня у парку Молодіжному поблизу міського пляжу поціновувачі важкої і не дуже музики зможуть добряче пофестивалити. У Хмельницькому започатковують рок-фестиваль. Чумацький шлях, Мотор'ролла й Тартак стануть хедлайнерами, а розігріватимуть натовп молоді хмельницькі гурти.
18:21
Одне срібло та чотири бронзи. Хмельничани повернулися з чемпіонату України з тхеквондо. За підсумками цього турніру сформували збірну країни на чемпіонат Європи у Болгарії. Серед учасниць є і хмельничанка. Втім, кажуть у обласній федерації, наших спортсменів у збірній могло бути і більше. Щоправда, у тому випадку, коли б ефективно працювала всеукраїнська федерація.
18:07
Загальна інформація, пожежна безпека та тероризм. У Хмельницькому рятувальники представили «Усний журнал». Кожна його сторінка – це небезпека. Як її уникнути та як діяти коли щось непередбачуване таки сталося – розказали школярам міста.
17:45
За кордоном тризуб не ототожнюють з Україною. Там люди вважають його символом ультраправих рухів. За одяг із зображенням тризубу навіть можуть звинуватити у нацизмі. Саме тому був започаткований міжнародний флешмоб «Тризуб – це Україна». Організатори хочуть поінформувати світову спільноту про національну символіку України і запобігти тому, аби окремі політичні чи громадські сили використовували зображення українського герба в цілях негативної пропаганди.
17:09
Три роки тотальної реформації. 28 лютого з робочим візитом до Хмельницького навідався радник Міністра Юстиції України Ігор Алексєєв. Загалом, на зустрічі з журналістами краю говорилося про реформи, які вдалося провести за кількарічний термін. Зокрема – впровадити інститут Безоплатної правової допомоги населенню.
16:23
Важка промисловість та сільське господарство – у лідерах серед показників в економіці на Хмельниччині. А от середній та дрібний бізнес не завжди може протистояти конкуренції. В області з початку року більше 20 так званих «народних» підприємців вийшли з тіні.
15:39
З 23 по 26 лютого у місті Рівному відбувся щорічний турнір з боксу серед юнаків та молоді присвячений пам’яті П. Дмітрієва.
14:45
Жінок затримали патрульні.
13:47
Ірина Кіндзерська виграла в багаторазовою чемпіонки світу.
12:39
Гість студії - Володимир Левицький - головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні
11:48
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:50
09:55
Навіщо Україні блокада Донбасу, проблеми хворих – не лікарські та три роки після вбивств на Майдані. Те, чим жила Україна та Хмельниччина останні сім днів.
Понеділок, 27 лютого 2017
17:38
Дві гри та дві перемоги. У домашньому поєдинку хмельницький «Новатор» приймав «Фаворит» з міста Лубни.
17:35
З 27 лютого в християн східного обряду розпочався великий піст. Триватиме він до 16 квітня.
17:31
З вогнем та димом. Рятувальники провели тактичні навчання у мікрорайоні Гречани. Тренувалися з повним спорядженням – вага усього потрібного обладнання становить більше 20 кілограмів. Одягнула громіздкі обладунки і тендітна дівчина.
17:24
Неспокійне перемир*я – у зоні АТО тривають обстріли українських позицій. Хмельницькі волонтери продовжують їхати туди, де війна. Мають на меті підтримати вояків, котрі вже третій рік стримують ворога.
17:15
Навчатися ніколи не пізно. Вихідними в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбувся випуск офіцерів-прикордонників та слухачів магістратури. Загалом, з військового навчального закладу вийшли близько ста тридцяти чоловік, більша частина з яких - військовослужбовці.
16:53
Знайти шляхи для порозуміння. У Хмельницькому за круглим столом зустрілися власники автівок з іноземною реєстрацією, митники, полісмени та влада області.
16:33
16:01
Сиропусний тиждень, або Масниця. Цей тиждень – останній перед Великим постом, коли християни східного обряду можуть споживати страви з молока та яєць. З них готували млинці, вареники та ходили один до одного в гості. А ще просили пробачення в усіх, перед ким завинили. Як кажуть краєзнавці, колись родинне свято у теперішні часи стає просто зустріччю весни та розвагами для молоді.
15:08
Блокувати чи не блокувати – ось в чім питання. Цього тижня у Києві відбувся мітинг на підтримку торговельної блокади окупованих території. Тисячі людей з усіх регіонів України приїхали до столиці з вимогами до законодавчого органу –на офіційному рівні зупинити торгівлю з терористами і, зрештою, визнати ЛНР та ДНР тимчасово окупованими територіями. Керівництво країни назвало цю акцію піаром, а люди можновладців – спонсорами тероризму. Правих чи винних цього тижня ми не шукали. Просто збирали думки та аргументи представників політсил Хмельниччини.
14:16
Чужа біда не болить. Цього тижня у Хмельницькому за «круглим столом» зустрілися пацієнти з нирковою недостатністю та чиновники охорони здоров’я. Першим не вистачає апаратів «штучної нирки», а ті, що є не відповідають їхнім потребам. Останні ж переймаються закупкою матраців і білизни. Ба більше, директор Департаменту, здається, взагалі про проблему й не чув. Уважно записував собі озвучені хворими проблеми і навіть обіцяв «щось» із цим зробити. А тим часом майже трьом сотням подолян доводиться по дванадцять годинна тиждень, якщо пощастить, проводити під апаратом «штучної нирки». Нефрологічні хворі вимагають зміни нинішніх приладів на нові, вони, кажуть, дають змогу продовжити життя залежних від пристроїв на тридцять відсотків. Обласні ж посадовці на пропозицію не пристають.
13:28
Герої не вмирають! Цього тижня у Хмельницькому вшановували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Десятеро вбитих були подолянами. Минуло три роки від кривавих події на Майдані, та досі винних у розстрілі учасників Революції Гідності не знайшли. А чи знайдуть – питання відкрите і вже перетворюється у риторичне. Тому усім залишається лише пам’ятати про подвиг, який вони здійснили. Вони прагнули свободи, справедливості, кращого життя для себе і своїх дітей.
12:39
Присяжні замість народних засідателів. В Україні має повноцінно запрацювати інститут присяжних. Щонайменше за такі зміни до Цивільного процесуального кодексу проголосувала більшість народних депутатів. У дію він ще не вступив, чинності передує тривала процедура. Та присяжні вже провадять судочинство у деяких кримінальних провадженнях. До 30 березня суди мають сформувати списки цих присяжних.
11:47
Співробітники Служби безпеки України спільно з кіберполіцією блокували ретрансляцію заборонених російських телеканалів у Хмельницькому.
10:48
Чергові смачні гостинці везуть волонтери бійцям від вдячних земляків.
09:59
16 робіт належать українським авторам.
П'ятниця, 24 лютого 2017
16:24
Закон про спадщину, чи спроба відновлення податкової міліції. Одним із «нашумілих» законопроектів 23 лютого став закон про спадщину. В пояснювальній записці йдеться, що саме цим законодавчим актом скасовується оподаткування і здійснення грошової оцінки спадкоємцями першої та другої черг. Проте не все так просто. Окрім того, одним із пунктів даного закону пропонувалося відновити діяльність податкової міліції.
16:13
Заняття проходитимуть один раз на тиждень.
16:08
Меджибізька фортеця, торгові ряди та єврейський некрополь. На Хмельниччині налічується більше трьох тисяч пам’яток культурної спадщини. Значна частина з них – на території стародавнього Меджибожа. Щоправда, берегти історичні пам’ятки нікому. Місцева влада не тільки не примножує, а й занехаює надбання минулого. Принаймні, так вважають культурники області. У посадовців – своя правда.
15:55
Наше майбутнє в Україні, громадська та волонтерська діяльність, а також життя музикантів та тур «Сонце». 28-го лютого відбудеться творча зустріч Тараса Тополі зі студентами Хмельницького. Лідер гурту «Антитіла» завітає до Хмельницького національного університету.
14:42
Шлях до Копенгагена відкритий. Там вже 8-9-го квітня пройде Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате. Збірну України представлятиме і хмельницький патрульний поліцейський. Олександр Тимець виборов перемогу у ваговій категорії 75-85 кілограмів і таким чином потрапив до нашої національної збірної.
13:41
Автобуси та маршрутки - по чотири, тролейбуси - по два п’ятдесят. Хмельницькміськвиконком затвердив нові тарифи громадського транспорту.
12:34
Гості студії - журналісти Неля Шпулак та Володимир Гординський
11:41
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:47
Українська пісня - одна із святинь нашого народу.
09:59
Четвер, 23 лютого 2017
17:47
Коли першим не вистачає апаратів «штучної нирки», а ті, що є не відповідають їхнім потребам, то останні переймаються закупкою матраців і білизни. Ба більше, директор Департаменту, здається, взагалі про проблему й не чув. Уважно записував собі озвучені хворими проблеми і навіть обіцяв щось із цим зробити. А тим часом майже трьом сотням подолян доводиться по дванадцять годин, якщо пощастить, на тиждень проводити під апаратом «штучної нирки».
17:39
Виставку пожежно-рятувальної служби відвідали дітлахи дитячого будинку «Берізка». Таку цікаву подорож для них влаштували хмельницькі рятувальники. Понад 10 дітей віком від 3-х до 6-ти років навчалися правилам безпеки життєдіяльності. У самому музеї два виставкових зали, які розповідають про історію, екіпіровку, пожежні сигналізації та системи пожежогасіння.
17:27
Сиропусний тиждень, або Масниця. В давнину останні сім днів перед Великим постом віряни споживали страви з молока та яєць. З них готували млинці, вареники та ходили один до одного в гості. А ще просили пробачення в усіх, перед ким завинили.
16:46
Молоді арбітри та тренери зібрали у Кам’янці-Подільському, аби послухати суддю міжнародної категорії Миколу Амбросова. Суддівський семінар такого рівня вперше відбувся на Хмельниччині.
16:10
Транспортні засоби були припарковані у дворах будинків північної частини міста.
15:08
Порушник торгував пальним на майданчику поблизу тваринницького комплексу в Городоцькому районі.
14:19
Виконком міськради вирішив просити міських депутатів провести конкурс.
13:24
Жінку пограбували серед білого дня.
12:37
У Хмельницькому провели навчальні збори для кінологів з усієї області.
11:43
Він приїде у рамках всеукраїнського молодіжного проекту «U-report» від ЮНІСЕФ.
10:51
«Ні – бізнесу на крові»: українські патріоти висловили підтримку торговельній блокаді окупованих територій. 21 лютого у Києві під стінами Верховної ради відбулось загальнонаціональне віче. Тисячі людей з усіх регіонів України приїхали до столиці з вимогами до законодавчого органу –на офіційному рівні зупинити торгівлю з терористами і, зрештою, визнати ЛНР та ДНР – тимчасово окупованими територіями.
10:41
Гості студії - Іван Гончар - керівник депутатської фракції політичної партії ВО "Свобода" у Хмельницькій облраді; Микола Моцний - член фракції політичної партії "Об'єднання Самопоміч" у Хмельницькій облраді; Сергій Дунець - член політради політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"
10:19
Паливо та електроенергія із хмельницького сміття. В мерії презентували програму «Розумне довкілля», в рамках якої до 2020 року в обласному центрі з’явиться повноцінне багатофункціональне підприємство із переробки твердих побутових відходів.
Середа, 22 лютого 2017
16:36
Турбота про підростаюче покоління є одним із пріоритетних напрямків роботи благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Цьогоріч тут започаткували ряд проектів спрямованих на фізичне виховання молоді.
16:22
Розмитнення, як у Європі, нині вимагали у Хмельницькому. Громадська організація «Громадський контроль Поділля» перекрила рух на вулиці Західно-Окружній поблизу митного поста «Хмельницький-центральний». Кілька десятків протестувальників від сьомої ранку невпинно ходять по пішохідному переході біля митниці.
15:54
Зустрічай весну з яскравими імпрезами. З двадцять третього лютого в Хмельницькій обласній філармонії розпочинається фестиваль камерної музики від відомих світових композиторів. Учасники восьмого щорічного форуму хочуть популяризувати українського виконавця.
14:18
В одному із розважальних закладів міста Хмельницького пройшла перша персональна виставка молодого скульптора. Автор представив понад 40 робіт, виконаних у різних техніках. Можна було побачити графіку, скульптури із каменя та дерева. Усі присутні мали нагоду насолодитися й класичною музикою.
13:28
Центр, Проспект Миру, Озерна, а тепер і Ракове. Футбольна естафета «Новатор об’єднує друзів» мандрує містом. Спочатку спортивний клуб завітав у сьому школу, потім у 21-у та 28-у і насамкінець у школу № 12.
12:36
Для цього потрібно сфотографуватися.
11:47
Гості студії: Сергій Осіпов - представник ГО "Громадський контроль "Поділля"; Микола Нечиталюк - голова ГО "Громадський контроль "Поділля"; Андрій Мудрак - представник ГО "Громадський контроль "Поділля"
10:51
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:59
Огляд ігрового вікенду у відкритому чемпіонаті міста з футзалу.
Вівторок, 21 лютого 2017
18:15
Присяжні замість народних засідателів. В Україні має повноцінно запрацювати інститут присяжних. Щонайменше за такі зміни до Цивільного процесуального кодексу проголосувала більшість народних депутатів. У дію він ще не вступив, чинності передує тривала процедура. Та присяжні вже провадять судочинство у деяких кримінальних провадженнях. До 30 березня суди мають сформувати списки цих присяжних.
18:03
Примхи природи – синоптики розповіли, коли чекати потепління.
17:55
Син офіцера, який загинув під Маріуполем, теж хоче стати військовим. Назарій Вінніченко провів день в ролі курсанта прикордонної академії.
17:47
У Хмельницькому вшанували пам'ять загиблих на Майдані у 2014 році.
17:34
Якісна музика, шалена енергетика та безмежна харизма. Втретє до Хмельницького завітав вінницький гурт «Across The Road». Музиканти у нашому місті презентували напрацювання за останній рік. Тепер, кажуть, у них менше ванілі та більше життя.
17:01
Хмельницькі підприємства можуть перевести свою роботу у нічну зміну.
16:23
Вік для спорту не завада. У Хмельницькому відбувся ветеранський турнір з волейболу серед чоловіків віком 50 «плюс». Учасниками змагань стали три команди - «Літма», «Ракове» та «Фаворит». Відповідно, кожна з них – призер турніру. Щоправда, боротьба за перше місце розгорнулася не на жарт.
15:49
: Інноваційний розвиток тваринництва, сучасні технології в овочівництві та рішення «у ногу з часом» у зерновому господарстві. У Києві відбулася сьома міжнародна «Агровиставка - 2017». Погодно-кліматичні умови – актуальні для усіх сільгоспвиробників. Якщо морозна зима для аграрників не біда, то посушливе літо - реальна загроза для майбутнього урожаю. Серед учасників традиційно було і чимало хмельницьких аграріїв. Вони разом з колегами вирішували - як бути ефективним господарником при капризній погоді.
14:57
Вчора пропозиція, нині – весілля. В місті над Смотричем можна побратися за одну добу. Від 14 лютого така послуга доступна у Кам'янці-Подільському. Зрештою, Кам’янець став першим містом без статусу обласного центру, але із опцією «шлюб за добу». В день всіх закоханих таким сервісом скористалося близько десятка закоханих пар.
14:09
Лікарі за договором, реімбурсація ліків та госпітальні округи. Цього тижня у Хмельницькому представили реформу медицини. Для цього у місто спеціально завітала виконувачка обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Триватиме реформація три роки. Так до кінця цього року реорганізують первинну ланку – пацієнти підписуватимуть договори із сімейними лікарями. Останнім обіцяють суттєве підвищення заробітних плат – до десяти-сорока тисяч. На 2018-ий заплановане реформування вторинного рівня, ще через рік зміниться найвищий рівень – високоспеціалізована медицина. Це не єдині нововведення, які чекають на лікарів і їхніх клієнтів.
13:15
Який газ у трубах. В області газівники разом із журналістами перевіряли показники якості природного газу. Все після того, як користувачі почали скаржитися на блакитне паливо. Мовляв, доводиться платити більше, або грітися від груби чи від радіаторів. А ще, кажуть, визначити якість газу можна за кольором горіння. Нібито, блакитне полум'я дає більше тепла, а жовте – від неякісного палива. Втім, нині сплачують за використані кубометри, а вже незабаром користувачі платитимуть за калорії.
11:39
Гість студії - Іван Гуцул - заступник головного лікаря з хірургічної роботи Хмельницької міської дитячої лікарні
10:48
Понеділок, 20 лютого 2017
18:03
У хмельницької поліції – власне СТО. Кошти для того, аби транспорт, належний управлінню, правоохоронці обслуговували самостійно виділило зверху. 300 тисяч гривень кинули для закупівлі необхідного обладнання та інструменту. Якщо раніше послуги із технічного обслуговування замовляли у приватників, бо на автогосподарстві, котре функціонувало при управлінні максимум, що можна було зробити це – поміняти масло, то тепер можуть ремонтувати автівки, так би мовити, не відходячи від каси.
17:49
Емоційно, захопливо та непередбачувано. Хмельницький «Новатор» зіграв два домашні поєдинки проти чернігівського «Буревісника». У першій грі 12-го туру кращими були гості, у другій – господарі. Відтак, команди обмінялися перемогами та поділили очки порівну.
17:10
В Хмельницькому госпіталі інвалідів війни проходить лікування 320 пацієнтів, з них 42 – учасники АТО. Нещодавно лікувальний заклад отримав нову сучасну палату.
16:16
У Хмельницькому музеї історії міста відкрилася персональна фотовиставка Сергія Аніськова «Майдан. Історія протесту».
15:24
«Роксолана» у танцювальній інтерпретації. Старицьківчани готуються до прем’єри. Хореографічну виставу про українку Хюрем Султан вперше покажуть 5-го березня. За останні роки це вже друга балетна постановка. Попередня вистава «Есмеральда» кожного разу збирає аншлаги. Тож театрали сподіваються, що й на «Роксолану» чекає подібний успіх.
14:37
У благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» стартувала акція до двохсот третьої річниці з дня народження Великого Кобзаря. В рамках якої Хмельницький академічний муніципальний камерний хор відвідає ряд шкіл з концертною програмою на вірші українського генія.
13:45
12:44
У місті відбудуться заходи вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
11:41
Чергова ДТП за участі громадського транспорту сталась у Хмельницькому
10:48
Затримали зловмисників у одному із райцентрів області.
09:59
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
П'ятниця, 17 лютого 2017
16:31
Сучасна техніка, інноваційні засоби захисту рослин та якісне зерно. У Києві відбулася сьома міжнародна «Агровиставка - 2017». Провідні аграрії не лише України, а й зарубіжжя переймали та ділилися позитивним досвідом. Як-то кажуть, і себе показати, і на інших подивитися приїхали і трударі подільської землі.
16:29
Хмельницький телефон довіри – з мобільним номером. В ногу з часом служба безкоштовної психологічної допомоги почала йти не так давно. А, от, дзвінків до неї вже суттєво побільшало. В основному, кажуть оператори служби, телефонують дорослі – після 25-ти. Хоча, констатують, останнім часом не гребують спілкуванням із фахівцем і підлітки. Зазвичай їхні звернення – жарт, утім, на це не бентежить, а, навпаки, психологів тішить. Адже, кажуть, раптом що, номер вже матимуть і знатимуть – тут їм обов’язково допоможуть.
16:25
Днями в обласній науковій бібліотеці відбувся урок мужності. Цей захід приурочили до дня героїв Небесної Сотні, який відзначається в Україні 20-го лютого. Про події Євромайдану, подвиг Героїв Небесної Сотні та майбутнє України йшла розмова під час заходу, на який завітали справжні патріоти України. А це - активісти Євромайдану, учасники бойових дій в зоні АТО, волонтери та хмельницькі студенти.
16:17
У 2017 році весь світ відзначатиме п’ятсотріччя руху Реформації. Україна також не стоїть осторонь та долучається до святкувань. Зокрема, у Хмельницькому створили оргкомітет щодо відзначення річниці і вже провели перше засідання. Завдання - підвищити духовність та освіченість суспільства.
15:49
17 лютого 2015 року поблизу Дебальцево загинув старший лейтенант В’ячеслав Семенов. У прикордонній академії вшанували полеглого побратима урочистим маршем.
15:21
14:29
Гість студії - Едуард Шляков - перший заступник голови Чемеровецької РДА, боєць батальйону "Донбас".
13:26
Близько 5 тисяч пар ортопедичного взуття щороку виготовляють на Хмельницькому протезному підприємстві. Після початку війни на сході першочергово на підприємстві беруться виготовляти протези учасникам АТО, інвалідні візки.
12:39
Хмельницький хочуть перейменувати. З такою пропозицією до міської влади звернувся хмельничанин Олександр Зорян. Свою петицію про повернення нашому місту історичної назви він зареєстрував 10 лютого. Наразі звернення набрало 114 голосів з п’яти сотень необхідних. Автор петиції переконаний – хмельничани його підтримають. А от історики б’ють на сполох і кажуть, називати наше місто Проскуровим ні в якому разі не можна.
11:49
Ймовірна причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації електричних нагрівальних приладів.
10:57
Працівники ДСНС обійшли уже чи не всі водойми області і вкотре нагадують правила безпечної поведінки.
09:47
Поліцейські знайшли їх і повернули додому.
Четвер, 16 лютого 2017
16:55
Відлуння війни. Напередодні річниці виведення миротворчих військ з Афганістану, учасників усіх локальних конфліктів вшанували в Хмельницькому районі. Ветерани згадали полеглих побратимів та побажали бійцям на сході країни перемоги над ворогом.
16:02
Ветеранська організація Хмельницького району відзначила своє 30 ти річчя. Представники влади нагородили визволителів нашого краю грамотами та цінними дарунками. Та вкотре подякували, за їх героїчний подвиг.
15:56
Мальоване місто». У Хмельницькому шукають будинки, на яких створюватимуть мурали. Так називають малюнки на стінах. У Хмельницькому вже є кілька стінописів. За допомогою проекту хочуть збільшити їхню кількість ще щонайменше на десяток. Для цього в управлінні культури нині формують список будинків, стіни яких доцільно розмалювати.
15:38
Володимиру Яневичу було всього 21 рік
13:49
Хмельничанам презентують фотовиставку світлин подій, які відбувалися на Майдані у 2013-2014 роках.
13:00
Речовину направили на дослідження.
11:52
Бутса Андрія Шевченка, футболка з підписом Анатолія Тимощука та оригінальні фото Валерія Лобановського. У Хмельницькому діє єдиний на Поділлі музей футболу. Тридцять квадратів, така його площа, від підлоги до стелі заповнені футбольною атрибутикою. Усе підібрано дбайливо та зі смаком. Щоправда, для містян відвідини музею поки що недоступні.
11:40
Для більшої переконливості, до макету протитанкової міни хуліган примотав мобільний телефон.
10:59
Подія трапилась у Чемеровецькому районі.
10:13
Дівчинку забрала швидка.
10:11
Тема програми - підвищення вартості проїзду у Хмельницькому
09:18
У Ковелі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок та молоді.
Середа, 15 лютого 2017
18:06
Хмельницький прикордонник попав на 10 тисяч. Плюс - може полетіти з роботи. Іще 25 жовтня викладача Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, підполковника Михайла ШпОрта патрульні запідозрили у тому, що він – п’яний за кермом. О другій годині ночі автомобіль чоловіка зупинили на Пілотській – через відсутність підсвітки номерного знаку. При перевірці документів патрульні виявили ще й відсутність страхового полісу і… характерний запах алкоголю від водія. Чоловік не пройшов тесту на драгері – двічі відмовився дихати в трубку. В результаті його затримали. І до двох адмінпротоколів – за підсвітку і відсутність страховки, додали третій – за водіння транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння. Тепер судяться.
17:59
В Хмельницькому зранку перевіряли маршрутки. Здебільшого на водіїв були складені протоколи за невидачу квитків, телефоні розмови та переповненість маршруток.
17:22
Хмельницький відвідала громадська організація «Центр UA» і поділилася ідеями демократизації.
16:47
Вдалий початок нового спортивного року. Хмельницькі боксери привезли медалі з міжнародного турніру у Білорусі. Також наші спортсмени боксували на Чемпіонаті України. За підсумками – молодіжна жіноча збірна області – найкраща у країні.
15:59
Скейтрампа, майданчик для роликів і зона для літературних читань – те, що хочуть бачити хмельничани у парку. Свої позиції вони озвучили на нещодавніх громадських слуханнях. Тепер слово за архітекторами – всередині весни проведуть спеціальний воркшоп.
15:02
Спортивне свято на Озерній. Футбольна естафета «Новатор об’єднує друзів» прибула у школу № 28.
14:07
В місті Кам'янець-Подільський з’явився новий сервіс - шлюб за добу. З 14 лютого кожен бажаючий, який має право та бажання створити сім’ю – може зробити це за один день.
13:19
Вже наступної неділі у Хмельницькому зберуться водії з кількох міст Західної України, щоб визначити найкращого.
12:28
Незважаючи на нічні опади, вдалося ліквідувати перемети і розчистити автошляхи.
11:33
Нові уже замовили у Вінниці.
10:48
Гість студії - Олег Рибачук - голова Центру UA.
09:59
Огляд ігрового вікенду у відкритому чемпіонаті міста з футзалу.
Вівторок, 14 лютого 2017
18:03
Відлуння війни – в Хмельницькому районі вшанували афганців.
17:56
ВБФ «Серце до серця» зібрав 3 177 437 гривень, з яких 121 745 гривень лише на Хмельниччині. На ці кошти було закуплено 3 медичні відсмоктувача В-80 та шприци Перфузор 50 мл – 477 шт. Один із медичних відсмоктувачів подарували Городоцькій центральній районній лікарні.
17:47
Хто хоче стати айтівцем? У Хмельницькому набирають групу для безкоштовного навчання програмуванню.
16:59
Вже з березня проїзд у маршрутці та автобусі може коштувати для хмельничан 4 гривні 50 копійок. Перевізники зазначають, що працюють у збиток, тому звернулися до керівництва міста з проханням затвердити нові тарифи на проїзд. В кінотеатрі Шевченка зібралось близько 300 хмельничан, аби обговорити чи варто підвищувати ціни на проїзд.
16:06
Поки аграрії проти, про обіг землі вже почали говорити. Хмельницькі фермери цей процес називають початком кінця. Втім, у профільному міністерстві позиція інша. Кажуть, що обіг – це не завжди продаж. Втім, мають свої критерії до тих, хто зможе купувати землю. Далі – пряма мова від міністра агропромислового розвитку і продовольства України Тараса Кутового.
15:14
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
14:18
Вважаєте, що у судових рішеннях щодо вас застосовані закони не відповідають Конституції України - звертайтеся одразу до Конституційного суду. Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект про Конституційний суд України. У ньому то і прописна норма, згідно якої розширюється коло осіб, що мають право на звернення, іншими словами запроваджується інститут конституційної скарги. А ще законопроект передбачає зміну структури, повноважень та процедури добору суддів Конституційного суду. За таке збільшення посадових обовязків суддям непогано доплатять. Зарплата одного служителя феміди становитиме – уявіть собі – 315 тисяч гривень на місяць.
13:29
Екологічне лихо на Хмельниччині: бути чи не бути. 5 років жителі двох вулиць села Копистин воюють із приватним підприємством. Кажуть, контора заважає їм жити. Розташоване в кількох метрів від людських осель підприємство, переконані люди, працює поза законом, не дотримуючись екологічних норм. На своїй території власники складують сільськогосподАрські ядохімікати. Трути зберігають під відкритим небом. І ледь не в самих людей на подвір’ї. Місцеві розповідають, знахабніли до того, що вже вилізли за межі санітарної зони. Люди почали не на жарт хвилюватися за власне життя та здоров’я. В кожного на подвір’ї – криниця. Із приходом тепла, певні, у ці яди потраплять у воду.
12:38
Продавати чи не продавати? Національний аграрний форум цього тижня пройшов у Хмельницькому. Представники сімнадцяти областей на чолі з Міністром аграрної політики та продовольства обговорили можливість запровадження обігу землі. За цим терміном фактично стоїть продаж українських чорноземів. Цього від нашої держави вимагає МВФ. А от фермери й сільгоспвиробники проти продажу. Кажуть, в українців грошей на купівлю землі немає, а іноземцям віддавати за гроші рідну землю не хочуть.
11:47
10:51
130 врятованих життів. Рятувальники Хмельничини відзвітували про роботу за минулий рік. 2016-го пожежно-рятувальні підрозділи Хмельниччини здійснили майже 29 тисяч виїздів - у середньому це 28 викликів на добу. В області трапилося одна тисяча сто сімдесят дві пожежі. Це майже 3 випадки щодня. Матеріальні втрати, завдані вогнем, склали понад 33 млн. грн. З пожеж надзвичайники врятували 93 людини, на водоймах - 37 громадян, з яких шестеро – діти. Окрім того, рятувальники залучалися до ліквідації чотирьох надзвичайних ситуацій.
09:59
Гість студії - Олександр Ябчанка - експерт з медичної реформи РПР
Понеділок, 13 лютого 2017
18:04
15 лютого в Україні вшановуватимуть воїнів-інтернаціоналістів. Адже, саме цього дня 28 років закінчилася наймасштабніша військова інтервенція Радянського Союзу на територію інших держав – останні колони радянських військ покинули територію Афганістану. В 9-річній спецоперації взяло участь понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули, сім тисяч повернулися додому інвалідами, ще 2-і до сьогодні вважаються полоненими і безвісті зниклими. Напередодні свята в Головному управлінні Нацполіції традиційно вшановували колег-правоохоронців, котрим довелося пройти крізь Афганської війни.
17:52
Заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія запрошує на зустріч з музикою. 17 лютого відбудеться сольний концерт співачки.
17:44
Чотири напружених сети та важка перемога. У домашньому матчі хмельничанки переграли полтавчанок.
17:33
З представленням медичної реформи Хмельницький відвідала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Так за 2017-ий мають встигнути реформувати первинну ланку галузі – сімейну медицину. 2018-и1 позначиться змінами у вузько спеціалізації. Завершиться процес 2019-го, - тоді зміниться найвищий рівень – високоспеціалізована медицина.
17:22
У пам’ять про воїнів-афганців. У Хмельницькому відбувся відкритий Чемпіонат області з рукопашного бою.
17:04
Проголошений 2017 рік Японії в Україні у Хмельницькому розпочався виставкою київського художника Райрю.
16:44
Допомогти у біді – черговий вантаж відправили хмельничани в Авдіївку.
16:14
В області перевіряли показники калорійності газу. Вже за кілька місяців громадяни можуть платити менше, якщо калорійність блакитного палива буде нижчою за норму.
15:49
10 лютого у Смотрицькому каньйоні біля підніжжя Кам'янець-Подільської фортеці сталася умовна надзвичайна ситуація. Через різке потепління на річці Смотрич утворився льодохід, існувала реальна загроза руйнації гідроелектростанції та підтоплення 13 будинків. За такою легендою відбулося командно-штабне тренування зі службами взаємодії міста Кам`янець-Подільський.
14:56
Для юних спортсменів ці змагання - останній відбір до чемпіонату Європи. Крім традиційних призових місць кращі фехтувальники отримають призи від Хмельницького міського голови.
13:51
Копистинські ядохімікати, аграрний форум у Хмельницькому та захмарні зарплати суддям. Те, чим жила Україна та Хмельниччина останні сім днів.
12:52
Номер телефону в шахраїв є, банківської картки також, плюс – власна обізнаність і вміння користуватися інтернет-банком. Повний карт-бланш.
11:55
Зброю у жінки вилучили.
10:56
У запеклих двобоях представники подільської школи боксу ще раз підтвердили свій високий клас.
09:59
Весною вона зіграє у хмельницькій обласній філармонії.
П'ятниця, 10 лютого 2017
17:51
Береженого і Бог береже. Патрульні міста спільно з психологами розповіли дітям школи № 14 як безпечно користуватися інтернетом.
17:23
Глобальне потепління та як мінімізувати його наслідки. У школі № 6 провели відкритий урок про зміну клімату.
17:01
У Хмельницькому відкрили триденну «Школу успіху» для молоді.
16:32
Міжнародний проект для обдарованих дітей – у Хмельницькому виступатимуть віолончелісти з різних міст України.
15:57
Ще зовсім юні, втім наполегливі та вправні. У Хмельницькому завершився Кубок України з футзалу серед дітей 2006-2007 років народження. Бронзовим призером турніру став Тернопіль. За золото Кубку позмагалися Черкаська та Івано-Франківська області.
15:03
На керівні посади – через нову систему. У прикордонній академії випускники мають можливість самі обирати регіон для роботи.
14:08
Постраждалих внаслідок пригоди немає.
13:15
Правоохоронці задокументували чотири випадки пограбування людей у Шепетівці.
12:29
Сьогодні таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету міської ради.
11:37
10:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:57
Четвер, 09 лютого 2017
17:58
Хмельницькі надзвичайники провели комплексне профілактичне відпрацювання села Гвардійське. Це вже не перший подібний захід працівників ДСНС, оскільки опалювальний сезон продовжується і не буде зайвим вкотре нагадати людям про основні правила безпеки у побуті. Крім того, завітали вогнеборці і до місцевих школярів та навчили їх користуватись вогнегасником.
17:17
Протягом 5 років жителі двох вулиць, розташованих на околиці села боряться із приватним підприємством. Кажуть, контора заважає їм жити. Бо працює, не дотримуючись вимог чинного законодавства у сфері екології. В кожного на подвір’ї – криниця. Коли почнеться відлига, певні, у воду потечуть ті самі ядохімікати.
16:43
На Хмельниччині вшанували учасників війни в Афганістані.
16:02
Вартість проїзду підвищити, а як щодо якості? Активісти напередодні громадських слухань щодо збільшення ціни на проїзд перевірили наповненість маршруток.
15:18
Квіти, привітання та регбійка для мера. У стінах Хмельницької міської ради вперше відзначили кращих регбістів. Не те, щоб досі нагород не було, просто такою великою регбійною родиною до мерії ще не ходили.
14:16
Тернопільський міськрайонний суд розглянув клопотання прокуратури.
13:29
В Національній академії Державної Прикордонної Служби України імені Б. Хмельницького вже за деякий час з’явиться мультимедійний військовий тир.
12:37
Всі, окрім Кіровоградської та Луганської областей. У Хмельницькому стартував Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23-х років.
11:45
Дорожники ліквідовують снігові перемети на дорогах.
10:51
Анна Чернюк учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
09:56
Гість студії - Василь Новачок - начальник управління ЖКГ м. Хмельницького.
Середа, 08 лютого 2017
18:13
У Хмельницькому відкрилась виставка художніх виробів міської народної студії «Рукотвори». Понад 30 майстрів представили свої роботи. Загалом це майже 4 сотні оригінальних виробів у різних жанрах декоративно - прикладного мистецтва.
17:59
В Хмельницькому відбулася конференція мисливців та рибалок.
17:38
Перший легковик – безкоштовно, другий – з податком. Від січня працівники Регіонального сервісного центру отримали повноваження податкових агентів. Тепер вони самі одразу на місці нараховують податок з доходу від продажу транспортних засобів. Саму ж вартість продаваного автомобіля визначають експерти теж одразу на місці.
17:04
4 надзвичайні ситуації, 29 тисяч виїздів і 93 врятовані людини, - підбито підсумки роботи територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області за 2016 рік. Дати оцінку роботі ланок підсистеми і служб взаємодії Хмельниччини долучилися керівники області.
16:31
Навесні Хмельничани почнуть платити більше за послуги ЖЕКу.
15:58
Арсенал зброї у туристичному Кам’янці – правоохоронці виявили небезпечну знахідку у місцевого жителя.
15:12
Гра на нервах та перемога у двоочковий кидок. У Хмельницькому визначили кращих школярів-баскетболістів. У запеклому фіналі зустрілися юнаки школи № 29 та колегіуму ім. Володимира Козубняка. Усі 40 хвилин гра нагадувала шальки терезів, де перевага була то на одній, то на іншій стороні. Переможця турніру визначили останні секунди протистояння.
14:20
Учасникам зустрічі допоможуть визначити свою “мову любові”.
13:28
Про це в ефірі 112 Україна повідомила керівник центру грипу та ГРВІ МОЗ Тетяна Дихановская.
12:39
Учасникам флешмобу пропонують замість 22 відтискань передати 22 гривні волонтерам на потреби АТОвців.
11:43
На Хмельниччині чоловік віддав невідомим свої заощадження.
10:46
09:59
Комунальники використали майже усю суміш, яку заготовили на зиму.
Вівторок, 07 лютого 2017
17:27
Як безпечно користуватися Інтернетом – поради спеціалістів.
17:21
У Хмельницькому пройшов Національний аграрний форум. Проблему обігу землі в країні обговорили представники 17 областей на чолі із Міністром аграрної політики і продовольства Тарасом Кутовим.
16:39
15:46
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
14:55
14:03
Гість студії - Анатолій Суходоля - професор, заслужений лікар України.
13:17
Врятувати Авдіївку, апгрейдити Електротранс та підкачати мязи. Те, чим жила Україна та Хмельниччина останні сім днів.
12:28
Він живе у піснях. 2-го лютого минає два роки з дня трагічної загибелі лідера гурту «Скрябін» - Андрія Кузьменка. Волонтери та друзі влаштували в обласному центрі вечір пам’яті. Подія мала і благородну мету – усі зібрані на концерті кошти підуть на лікування одинадцятирічного Артема Харченка. Хлопчик страждає на важку недугу, та, незважаючи на це, співає пісні, зокрема, і гурту «Скрябін». Звичайні хмельничани річницю не залишили поза увагою. Студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу у своїй альма-матер співали його пісень і згадували незабутнього співака.
11:39
Валідатори замість кондукторів. Хмельницький готується апгрейдити Електротранс. 17 січня у Верховній Раді України ухвалили закон про ведення електронного квитка. З часом таке нововведення замінить кондукторів на валідатори, а паперові квитки на електронні. Як налагодити систему вже мають вирішувати органи місцевого самоврядування. Щоб новація стала дійсністю треба щонайменше два роки. За цей час потрібно створити органи контролю за «зайцями», визначитися як працюватиме система у маршрутних таксі та автобусах і врешті-решт як виглядатимуть електроні квитки. А ще така модернізація системи покаже реальну кількість перевезень пасажирів.
10:47
Комуналка, яка не по кишені. Нинішній опалювальний сезон став одним із найскладніших для хмельничан. Останні цифри у комунальних платіжках ошелешують, - кажуть люди. Приміром за тепло у середньому містяни віддають півтори тисячі гривень. А додайте ще рахунки за газ, воду й світло – сума виходить ледь не космічна. Чиновники ж переконують, жити комфортно і платити менше за комунальні послуги - можна.
09:56
Хмельницький долучився до збору гуманітарної допомоги постраждалому від обстрілів місту. Запеклі бої під Авдіївкою почалися 29 січня. Того дня російські війська намагалися атакувати позиції наших військовослужбовців. Загалом бій за Авдіївську промзону тривав 19 годин. Українські військові відбили усі спроби штурму, але, на жаль, не обійшлося без втрат. Хмельниччина теж втратила бійця – десантника Анатолія Заремського. 30 січня, бойовики перебили кабель по якому до міста надходила електроенергія. Місто залишилося без засобів для існування. По всій країні організували пункти збору гуманітарної допомоги. Відкрили такий і в Хмельницькому.
Понеділок, 06 лютого 2017
18:05
Правоохоронці міста шукають власників втрачених речей. З кінця червня 2016-го в Управлінні патрульної поліції працює Бюро знахідок. Завдяки небайдужості хмельничан та роботі патрульних 350 речей, котрі городяни втратили з власної необережності повернулись до своїх власників. Документи, ключі, гаманці, мобільні телефони, планшети – те, що, зазвичай, навіть не намагаються шукати засмучені і зневірені гави та забудьки, зачасту їм привозять навіть додому. В поліції кажуть, якщо інших завдань немає – їм не важко. Головне – встановити особу власника.
17:52
У 22 школі міста Хмельницького розповіли учням про традиції українського весілля.
17:36
Українська мова, математика або історія України та третій предмет – за вибором. На Хмельниччині стартує реєстрація на ЗНО-2017.
17:02
В Хмельницькому за кілька тижнів з’явиться гаряча телефонна лінія міської медицини. Чиновники обіцяють реагувати на кожне звернення.
16:36
Молитва за мир – у Хмельницькому на майдані Незалежності провели молебень за спокій в державі
16:02
Протягом останніх днів Авдіївка зазнала потужних артилерійських та мінометних ударів. Від обстрілів страждають не тільки військові, які боронять Україну від російсько-терористичних військ, але й рятувальники і місцеве цивільне населення. В результаті – зруйновані оселі мирних українців, пошкоджені мережі водо- та електропостачання. Багато будинків залишились без тепла. Рятувальники Хмельниччини зібрали для жителів Авдіївки гуманітарну допомогу.
15:18
У місті значно збільшилася кількість безпритульних тварин.
14:19
Відкоригувати тарифи планують вже з березня.
13:28
Зустріч, що об’єднала керівників різних років. У Волочиську зібрали посадовців, які створювали, розбудовували та розвивали район.
12:39
Український Гідрометцентр прогнозує різке зниження температури вже у найближчі дні.
11:48
Дорожники попереджають водіїв про погану видимість.
10:43
Щоправда, яка соціологічна служба його склала, залишається незрозумілим.
09:57
Гості студії - Роман Ковальчук - співзасновник БФ "Патріоти України"; позивний "Каспер" - доброволець.
П'ятниця, 03 лютого 2017
17:02
Безкоштовна ковзанка для хмельничан. Після чотирьох локальних у Хмельницькому відкрили загальноміську.
16:49
Хмельницький військовий шпиталь вже близько року збирає кошти для будівництва сучасного ліфта. З часу війни на Донбасі щодня тутешніми сходами, долаючи несамовитий біль, пересуваються пацієнти, військові на візках рухаються поверхами в супроводі декількох помічників. Кажуть, самотужки подолати триповерховий Еверест – не під силу.
16:27
Масаж, арт-терапія, соляна та сенсорна кімнати. У Хмельницькому з’явиться соціальний центр для особливої молоді. Приміщення - є, гроші на ремонт і більшість обладнання - також. Втім, аби повністю реалізувати проект, потрібні ще кошти.
15:39
Без проекту та з надією – активісти облаштування Молодіжного парку у Хмельницькому просять владу допомогти.
14:56
У Хмельницькому з 2 лютого по 27 квітня показуватимуть фільми чеською мовою з українськими субтитрами.
13:46
Загалом учасниками цього проекту є 13 відділів ДРАЦСу.
12:41
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
11:42
10:45
Починаючи з 5 години ранку фури і автобуси дорогами місцевого значення не можуть їхати.
09:57
Усіх охочих запрошують на історичну реконструкцію.
Четвер, 02 лютого 2017
17:55
У Хмельницькому сім*я переселенців з Донеччини опинилася на вулиці. Жінка з чотирма дітьми кілька років винаймала житло в обласному центрі. Утім останні рахунки за комунальні послуги змусили їх виїхати.
17:33
Суперники, втім об’єднані спортом. Футбольна естафета «Новатор збирає друзів» прибула у школу № 21. Традиційно, змагання проводилися між учнями 6-го та 7-го класів.
17:22
Деклараційна кампанія триває. Скільки грошей задекларували хмельничани за 2015-ий?
17:13
Згадали співака у роковини його смерті і молоді прихильники. Студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу влаштували вечір пам’яті Кузьми. Його пісні виконували першокурсники закладу.
16:53
В Хмельницькому відбулося всебічне обговорення швейної промисловості краю. За даними експертів в області цією галуззю легкої промисловості зайнято близько п’ятдесяти тисяч працівників більша частина знаходиться в тіні.
16:21
Майже, шість сотень медалей різного гатунку. Стільки нагород рукопашники області принесли у спортивну скарбничку минулоріч. Це досягнення на змаганнях обласного, всеукраїнського та, навіть, міжнародного рівнів. Нашим спортсменам підкорилися Чемпіонат світу у Харкові та закордонний турнір у Польщі. У 2017-му рукопашники знову мітять на зарубіжжя. Цього разу братимуть спортивну міць Чехії.
15:38
Два роки після смерті Кузьми – у Хмельницькому волонтери влаштували вечір пам’яті.
14:24
13:39
Завершився обласний конкурс «Учитель року» і стали відомі переможці у 4 номінаціях. Майже 100 педагогів із загальноосвітніх шкіл міста та області взяли участь у змаганнях. А вже через місяць вони змагатимуться на всеукраїнському конкурсі. Хмельницький був обраний для прийняття конкурсу інформатики.
12:49
Триває відбір кандидатів на військову службу за контрактом.
11:44
У ході проведених обшуків у крадіїв вилучили награбоване з автівок та наркотики
10:50
Триває слідство.
09:59
Гість студії - Валерій Онісьєв - начальник Хмельницького відділу поліції.
Середа, 01 лютого 2017
18:12
Вперше у 2017-му. У Хмельницькому відбувся Чемпіонат міста з рукопашного бою. Особливість цьогорічного турніру у тому, що він - кваліфікаційний. Себто, усіх спортсменів розподілили за рівнем бійцівської майстерності.
17:57
Довідка про несудимість стала безкоштовною. З 1 лютого її видаватимуть Сервісні центри МВС. Раніше такий документ можна було отримати у Головному управлінні Національної поліції в області. Та доїжджати до Хмельницького з усієї території області занадто складно, тож відтепер за її видачею можна звертатися до будь-якого відділення Сервісних центрів МВС, незалежно від місця прописки.
17:48
В Хмельницькому відбулася нарада голови Хмельницької обласної ради із головами об’єднаних територіальних громад. Говорили про фінансування освіти та медицини в ОТГ.
17:23
Голова Хмельницької ОДА та його заступники сьогодні обговорювали фінансову ситуацію в Білогір’ї. У зв’язку із прийняттям нового законодавства стосовно підвищення мінімальної заробітної плати змінилась і соціально-економічна сфера. Разом із головою Білогірської РДА виявляли найслабкіші місця району та шукали шляхи їх вирішення.
16:54
Де добре – там добре, а вдома – краще. В останній день січня із зони АТО повернулося 25 хмельницьких правоохоронців. За традицією,у Головному управлінні Національної поліції їх зустрічали колеги, близькі та рідні.
16:39
У Хмельницькому благодійна організація «Тепло рідних сердець» розпочала збір допомоги для мешканців Авдіївки та бійців, що перебувають в зоні бойових дій.
16:06
Ініціативи від креативних - як бізнес інвестуватиме в молодь.
15:19
Правоохоронці Хмельниччини викрили організовану злочинну групу, яка займалась збутом наркотичних речовин.
14:29
Міські посадовці, патрульні, військові, а тепер - спортсмени. Баскетболісти Хмельницького підтримали міжнародний флешмоб «22 Pushup Challenge». Юнаки відтиснулися від підлоги 22 рази та передали естафету далі. Такою акцією обласна федерація баскетболу розпочала шкільну спартакіаду з цього виду спорту серед юнаків.
13:38
12:49
Волонтери збираються їхати на передову і просять допомогти зібрати необхідне.
11:57
10:51
Гість студії - Сергій Яцковський - директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи "Центр розвитку місцевого самоврядування".
09:57
Упродовж двох місяців зведений загін служив у Донецькій області.
Вівторок, 31 січня 2017
17:39
Після свят хмельничани намагаються скинути зайві сантиметри на талії. Для цього записуються у спортзали та купують дорогий спортивний одяг. Фітнес-тренери наголошують, що боротьба з кілограмами – це, насамперед, здорове харчування та систематичні фізичні навантаження.
17:35
Незважаючи на те, що цикл новорічно-різдвяних свят уже закінчився, все одно у нас є можливість насолодитися чудовою холодною зимою з пухнастим снігом. Найкраща розвага взимку –звичайно ковзани. І, як виявилось, цю справу полюбляє багато хмельничан. Більшість з них ходять на критий каток. Та не завжди за розваги потрібно платити. У Хмельницькому є чотири безкоштовні ковзанки.
17:29
Кращі друзі дівчат – діаманти. 31 січня в усьому світі відзначають День ювеліра. Неофіційно, бо дане свято у нас на рівні загальнодержавному не встановлено, ювеліри України все ж таки долучаються до святкувань. В основному шляхом проведення ювелірних виставок. В Хмельницькому цьогоріч, на жаль, жодної такої не передбачається. Хоча майстрів-професіоналів, котрі знають як і вміють із куска металу створити ювелірний шедевр в обласному центрі не бракує.
17:07
Щоправда, базові центри не ліквідують, а реорганізують у філії обласного центру. Тоді статус юридичної особи матиме лише обласний. Власне, до нього і перейдуть усі адміністративні функції.
16:43
Школа № 29, колегіум ім. Козубняка та НВК № 2. У Хмельницькому завершилася міська шкільна спартакіада з баскетболу серед дівчат. Учасниками цьогорічних змагань стали 9 команд з різних шкіл міста.
16:04
З 30-го січня на базі Головного управління Державної Служби Надзвичайних ситуацій в Хмельницькій був розпочатий пілотний проект по вивченню англійської мови хмельницькими піротехніками.
15:08
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
14:18
13:21
Гурт оприлюднив графік свого всеукраїнського туру «Сонце».
12:46
Хмельничани вирушають в дорогу вже за кілька днів.
11:42
Гість студії - Віктор Петров - лікар хірург-проктолог.
10:47
09:58
В місті оголосили конкурс з визначення виконавця, який надаватиме послуги з перевезення людей на візках.
Понеділок, 30 січня 2017
17:48
П’ять мільйонів на комп’ютеризацію шкіл Волочиського та Хмельницького районів. За сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка навчальні заклади двох районів отримали нову мультимедійну техніку.
17:35
Розкажи світу про рідне місто. Хмельницький долучився до всеукраїнського Вікімарафону.
17:21
Чи безпечно рибі у Південному Бузі – екологи поділилися результатами досліджень води у річці.
17:04
«Підйом» у театрі. У Хмельницькому відкрили театральну лабораторію.
16:09
Хмельницьким школярам – безкоштовний проїзд. Таку пропозицію на початку тижня зареєстрували в єдиній системі місцевих петицій представники громадської організації «Жіночий антикорупційний рух». За 5 днів вона набрала вже 213 голосів із п’яти сотень необхідних. Ініціатори сподіваються на подальшу підтримку містян і влади. Котра, до речі, за словами міського голови, уже взялася за прорахунок можливості такого нововведення. Нагадаю, минулоріч через відшкодування пільгових перевезень міська казна збідніла на 30 мільйонів гривень.
15:18
98 років Україні Соборній. На річці Збруч, яка колись була кордоном між Західноукраїнською Народною Республікою і Українською Народною Республікою вже кілька років поспіль українці влаштовують «міст єднання». Хоча єдиною і неподільною після проголошення Четвертого Універсалу країна пробула недовго, все ж одвічне прагнення українців возз’єднати свої землі тоді збулося. Нині ж символічно єднаються громади двох областей – Тернопільщини і Хмельниччини. Дві половини синьо-жовтого стягу з двох боків річки з’єднують в одну. Цього року патріотична акція на Збручі зібрала майже тисячу людей.
14:26
Реформа охорони здоров'я, підтримка сільгоспвиробника та будівництво нових доріг. Про це та більше прем’єр-міністр України розповів підсумкам тижня у ексклюзивному інтерв'ю.
13:30
Старокостянтинів, Нетішин, Шепетівка. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вперше відвідав Хмельниччину на цій посаді. До обласного центру не завітав, а от відремонтоване пологове відділення Старокостянтинівської районної лікарні відвідав. Крім того, випадково потрапив на гостини до багатодітної подільської родини. Про енергонезалежність держави і як її втілюватимуть у життя розповів на Хмельницькій атомній електростанції. А у Шепетівці побував на заводі із системи Укроборонпрому.
12:39
Трагедія єврейського народу, яка не повинна повторитися. Цими днями світ згадує жертв голокосту. Мільйони людей були вбиті і не мають могил. 27 січня Організація Об'єднаних Націй і більшість країн світу відзначать Міжнародний День Пам'яті Голокосту. Цього дня було звільнено концентраційний табір Освенцім у Польщі. Сучасні історики стверджують, що тільки в цьому таборі смерті знищили 1 мільйон 613 тисяч осіб, у тому числі – 1 мільйон 100 тисяч євреїв; більше як сто сорок тисяч тисяч поляків; 100 тисяч українців; 23 тисячі циганів. Про це варто пам’ятати, адже поки світ знає про Голокост, він буде чинити опір будь-якій нової спробі геноциду проти тієї чи іншої групи людей.
11:45
Школярам – безкоштовний проїзд, прем’єр приїхав до нашої області та 98 років українській соборності. Те, чим жила Україна та Хмельниччина останні сім днів.
10:50
Рівень кисню в Південному Бузі в Хмельницькій області досяг нижче мінімального.
09:55
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
П'ятниця, 27 січня 2017
17:56
Українська пісня - жива історія нашого буття.
17:41
Із дороговартісним придбанням підприємству вдруге за рік підсобила міська влада. Рогаті бюджету влетіли в копійчину – лише близько двох мільйонів пішло на капітальний ремонт двох машин, покупка семи обійшлася ще у 32 мільйони. Загалом на «Електротранс» у 2016-му з міської казни витратили близько 80-ти мільйонів гривень. І це – не межа. Планів у 17-му на підприємство в міської влади ще більше.
17:08
Старокостянтинів, Нетішин, Шепетівка. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вперше відвідав Хмельниччину на цій посаді. До обласного центру не завітав, а от відремонтоване пологове відділення Старокостянтинівської районної лікарні відвідав. Про енергонезалежність держави і як її втілюватимуть у життя розповів на Хмельницькій атомній електростанції. А у Шепетівці відвідав завод із системи Укроборонпрому.
16:27
У 87 країн без візи. Український паспорт потрапив до рейтингу найвпливовіших у світі. Головний документ українця за даними міжнародного сайту Pasport Index посів 46-е місце серед 197 визнаних країн. На першому місці опинилася Німеччина. Останню позицію зайняв Афганістан.
15:39
26 січня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулась виставка фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю». Мета конкурсу – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини для поширення та вільного використання. ГО «Вікімедіа Україна» проводить конкурс уже вп’яте. Волонтери сформували і постійно доповнюють списки пам’яток культури, архітектури та історії, що охороняються державою на різних рівнях. Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія та в інших вікіпроектах.
14:49
Для хмельничан вони виконають найромантичніші хіти кращих французьких виконавців.
13:47
Запис прямого ефіру від 26 січня
12:49
Центри реорганізовуються у філії.
11:52
Конкурс на посади до Нацполіції області складає 6,9 осіб на місце.
10:48
Запис прямого ефіру від 25 січня
09:57
Запис прямого ефіру від 24 січня.
Четвер, 26 січня 2017
18:04
У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський тренінг – програма для лікарів-практиків. Такий захід на теренах області проводять уже вдруге. Він спрямований на вдосконалення практичних навичок лікування та сучасних методів профілактики і діагностики.
17:55
ФК «Новатор» об’єднує друзів. У Хмельницькому відбулася шкільна естафета з футболу між учнями 6-7 класів. Учасниками турніру стали п’ять команд, чотири з яких – футболісти школи № 7 та одна команда новаторівців.
17:40
Теплові лічильники та альтернативні види опалення – як Хмельниччина економить кошти в опалювальний сезон.
16:57
Закордонний флешмоб 22 Pushup Challendge все більше набирає популярності серед українців. Прийняти упор лежачи та віджатися двадцять два рази протягом двадцяти двох днів беруться як пересічні українці, так і військові. Саме для підтримки останніх і було розпочато цю всесвітню акцію.
16:01
Де знайти час на необхідне? У Хмельницькому навчали правильно використовувати свій час, та ділилися порадами, як правильно використовувати простір в помешканні. Тренінг під назвою «Хтось не зробить» проходить вдруге. Ініціатива народилася у Львові та продовжує поширюватися областями.
15:07
Пожежа сталась у селі Стуфчинці.
14:19
Вбивство сталося 8 серпня 2016 року близько 16.00 години в смт. Понінка Полонського району. Нещодавно Шепетівський міськрайонний суд розглянув матеріали провадження і виніс обвинувальний вирок.
13:26
Сьогодні Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою на Хмельниччині.
12:32
Найближчим часом виростуть ціни на оренду житла. Підвищення курсу іноземної валюти змушує власників квартир переглянути ставки і встановлювати оплату виключно в доларах.
11:46
Про це повідомляють у Нацполіції області.
10:50
Петиція набрала потрібну кількість голосів всього за 12 днів.
09:56
Квест "99 років пам'яті Крут" відбудеться для всіх бажаючих
Середа, 25 січня 2017
17:46
Одинадцята сесія міської ради – земельні питання та оренда комунального майна. Як голосували міські обранці.
17:41
Школярам – безкоштовний проїзд. Таку пропозицію нещодавно зареєстрували в єдиній системі місцевих петицій представники громадської організації «Жіночий антикорупційний рух». За 3 дні вона набрала вже 144 голоси із 500 необхідних. Ініціатори сподіваються на подальшу підтримку містян. Адже, певні, возити за бюджетні кошти дітей міській владі під силу.
17:37
П’яні на дорозі. Хмельницькі патрульні розповіли хто з містян найчастіше нехтує ПДР, а точніше – 130-ю статтею КУпАП. Себто полюбляє перехилити за комір, будучи при цьому за кермом. Відтак поліцейські склали портрет типового нетверезого водія.
17:21
Наявність ліків, закуплених за місцевий бюджет, можна перевірити он-лайн. Вже долучилися 8 лікувальних закладів міста: Хмельницький міський перинатальний центр, Хмельницька міська поліклініка №4, Хмельницька міська поліклініка №3, Хмельницька міська поліклініка №2, Хмельницька міська поліклініка №1, Хмельницька міська об'єднана стоматологічна поліклініка, Хмельницька міська лікарня, Хмельницька міська інфекційна лікарня.
17:18
Ректор Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького прозвітував про зроблене за 2016 та поділився планами на майбутнє.
16:57
25 січня відзначаємо день Тетяни. Це свято назване на честь святої Тетяни християнської мучениці, яка жила у Римі в кінці 2-го століття.
16:02
Українській «Вікіпедії» 13 років. Хмельничан запрошують створити свою вікістаттю.
15:07
Невмирущі хіти у новому звучанні – Хмельницька філармонія запрошує на музичний вечір.
14:19
Зловмисника затримали на в’їзді у місто Запоріжжя: на викрадені гроші він «дозволив» собі таксі з Летичева аж у Миколаївську область.
13:26
У міськраді визначились із місцями, де будуть проводити ярмарки.
12:27
У лютого будуть змінені номери телефонів Хмельницького комунального підприємства "Спецкомунтранс".
11:38
Ольга Кузьменко просить не бути байдужими та допомогти… Артему Харченку.
10:49
Міжнародний сайт Pasport Index склав рейтинг найвпливовіших паспортів в світі. Головний документ українця посів у цьому списку 46-е місце серед 197 визнаних країн.
09:57
Вівторок, 24 січня 2017
17:46
Чи вистачає бюджетних грошей - як у різних галузях Хмельниччини впроваджують мінімалку у 3200.
17:41
Поруч, однакові і дорогі: влада взялась за упорядкування кіосків, розташованих в центрі міста.
17:33
У Хмельницькому 39-річного іноземця, громадянина Туреччини, жорстоко покусав пес. Сталося це на території приватного будинку. Чоловік прийшов у гості до знайомого, коли того удома – не було.
17:23
В селі Старий Майдан, що в Деражнянському районі, вогонь забрав життя трирічного хлопчика. Ймовірна причина пожежі - забавки із сірниками.
17:09
Досвід проти досвіду. У Хмельницькому відбувся ветеранський турнір з волейболу. Таким чином кращі гравці свого часу пропагують здоровий спосіб життя та вкотре демонструють – вік для спорту не завада. Разом з тим, змагання приурочили до 70-річчя Володимира Мельника – одного з ліпших волейболістів області у минулому.
16:44
Собаки поруч з ковбасою. Нічийні чотирилапі - без даху над головою вже більше як десять років у Хмельницькому. В обласному центрі вже давно розмовляють про будівництво повноцінного притулку для бродячих собак. Центр поводження з тваринами у мікрорайоні Дубово наразі утримує пухнастих в неналежних умовах. Вольєри не розраховані на таку кількість собак та на холодну пору року. Тим часом пошук земельної ділянки під майбутню забудову триває і досі. Одна з них може стати сусідом ковбасному підприємству.
15:59
106 законів, з них 16 ратифікацій і 60 законопроектів в першому читанні. П’яту сесію восьмого скликання депутатів Верховної ради - закрито. Серед головних здобутків за останні пять місяців, парламентарі відзначають ухвалення законів у сферах енергетики, комунальних послуг, судової реформи та ухвалення держбюджету на 2017-й.
15:08
Хто холоду не боїться – мали чудову нагоду продемонструвати це. Напівголі хмельничани на міському пляжі взимку – це традиційне свято Водохреща. Ним завершується цикл новорічно-різдвяних свят. Січневий мороз та крижана вода вкотре не стали перепоною, навпаки - щороку кількість охочих пірнути збільшується. Приємною новинкою цьогорічного купання для хмельничан стала мобільна баня, яку розташували неподалік ополонки.
14:19
Обморожені пальці, щоки, руки та ноги. Такими можуть бути наслідки тривалого перебування на сильному морозі. Зі зниженням температури повітря -- збільшується кількість людей з обмороженнями. З початку року у Хмельницькому до лікарень звернулось 16 чоловік з обмороженнями, 10 з них госпіталізовано. Лікарі кажуть -- найстрашніше в цій ситуації -- втрата чутливості шкіри. На першій стадії ураження на ній відчувається легке поколювання. Однак більшість серед потерпілих - любителі міцних напоїв. Вони вважають - оковита допомагає зігрітися, розганяючи кров. Але це - помилкова думка, наголошують лікарі.
13:21
12:29
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
11:38
Гість студії - Віта Левіс - лікар-офтальмолог ХМП №1.
10:47
Вже декілька років поспіль кордон між Тернопільщиною та Хмельниччиною стає місцем братерського єднання. Політична партія ВО «Свобода» щороку бере участь у Дні Соборності на річці Збруч, де проходила умовна межа між УНР та ЗУНР. Таким чином націоналісти вшановують історичні події, що сталися 98 років тому. Саме тоді проголошений Акт Злуки на Софійській площі поєднав дві українські республіки.
09:56
Де буде притулок для тварин, хто може стати контрактником та як врятуватися від обмороження. Те, чим жила Україна та Хмельниччина останні сім днів.
Понеділок, 23 січня 2017
18:01
День Соборності на мості єднання – делегації двох областей зустрілися на річці Збруч.
17:07
Три дні футбольного свята та шалений фінал. У Хмельницькому завершився турнір «NOVATOR FRIENDSHIP CUP - 2017». У боротьбі за бронзу перемогу здобули хмельничани. Вихованці ДЮСШ №1 переграли гостей з Рівненщини. У фінальному поєдинку зустрілися тернополяни та новаторівці.
16:11
У Хмельницькому по вулиці Івана Франка у тестовому режимі запрацювала комунальна лазня №1.
15:16
На майданчику Регіонального сервісного центру МВС водіїв навчали вводити свої авто у занос і правильно виводити їх з нього. Безкоштовні «курси» цьогоріч зібрали рекордну кількість автомобілістів – понад сім десятків.
14:22
У новий рік - з новими комп’ютерами. В рамках міжнародних угод Міністерство освіти і науки України передало подільським школам більше сімсот п’ятдесяти сучасних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. Вчителі радіють, бо раніше, кажуть, доводилося вчити декількох дітей за одним ПК, тепер ріст знань учнів піде тільки вгору.
13:34
Чоловік лише кілька днів тому вийшов з ув'язнення, і знову взявся за старе
12:36
Собака накинулась на чоловіка.
11:42
Звернення з цією пропозицією з’явилося 22 січня.
10:49
Візит Володимира Гройсмана очікується за 3-10 днів.
09:56
Для концерту «Hot Symphony. The best of rock» оркестр підготував нову програму.
П'ятниця, 20 січня 2017
17:45
Працівники хмельницького «Електротрансу» вимагають скасування нового колективного договору.Кажуть, його прийняли, не дотримуючись процедури. Це – по-перше. По-друге – зважаючи на положення внутрішнього документу, керівництво видало накази, відповідно до яких люди бояться, що отримуватимуть меншу заробітну плату. Із таким перебігом подій – водії, диспетчери, кондуктори та медпрацівники не згідні. Кажуть, керівник про це знає, утім, від прийнятого рішення не відступається. Більше того, незгідним погрожує звільненням.
17:24
Новатор збирає друзів. У Хмельницькому розпочався традиційний турнір «NOVATOR FRIENDSHIP CUP - 2017». Цього разу спортивний клуб об’єднав футболістів 2007-го року народження. Разом з тим, змагання приурочили до дня народження одного з кращих тренерів міста з футболу – Валерія Лахмая.
16:49
Три дні дитячої творчості - у Хмельницькому триває фестиваль «Зимові візерунки».
15:59
Все минуще у цьому світі, а логос вічний.
15:04
Святкова програма, тематичні малюнки та благодійний ярмарок смаколиків і рукоділля. Так у школі № 21 відзначили День Соборності України. Кошти, виручені з торговиці, учні передають на схід для бійців АТО. Разом з матеріальною допомогою, школярі підготували патріотичні листівки.
14:05
Навчання запланували на березень.
13:19
«Кабінет допомоги вагітним та сім’ям з дітьми «Світанок» став одним із переможців минулорічного проекту «Громадські ініціативи». На втілення ідеї у життя активні хмельничанки отримали дев’яносто чотири тисячі гривень з міського бюджету.
12:26
Це буде вечір вільного мікрофону у книгарні «Є».
11:37
Анкета, фото та презентація себе. У Хмельницькому відбувся кастинг на конкурс «Шкільна красуня - 2017».
10:48
Спогади про героїчну оборону донецького аеропорту – у Хмельницькому стартував показ фільму «Воїни духу».
09:59
Гості студії - Марина Ланівська та Ганна Греснюк - волонтери БФ "Волонтери Поділля.
Четвер, 19 січня 2017
18:11
В Апеляційному суді Хмельницької області підбили підсумки роботи 2016-го року. Так минулоріч гостро постали кадрові питання. З сорока одного судді, котрі працювали тут на початку року, залишилося лише двадцятеро. Їм щодня доводилося розглядати щонайменше три десятка справ. Утім, нині працівники Феміди чекають на результати судової реформи, яка має забезпечити необхідну, для судів різних рівнів, кількість працівників.
17:46
У Хмельницькому на міському пляжі зібралося чи мало охочих зануритися в ополонку.
17:14
Міні-протест у стінах Хмельницької міської ради влаштували перевізники. Близько десятка людей прийшли, аби спонукати владу до діалогу. Кажуть, говорити хочуть про зміну транспортної мережі, котру перекроїли без відома громади, себто їхнього відома. Вимагають до затвердження нового документу громадських слухань. Додають, якщо влада не дослухається – протестуватимуть масштабно – вже не в стінах виконкому, а на вулицях.
16:26
Хмельницька область в п’ятірці кращих за розкриттям злочинів. Такий результат загальнодержавного рейтингу головних управлінь за рік минулий. Як виявляється, наші правоохоронці у 2016-му відзначились не лише корупційним скандалом із крадіжками пального, а й своєю роботою, якої побільшало. Адже, протягом року за допомогою до них звернулося понад 180 тисяч краян. Що на 26 відсотків більше 15-го. Правоохоронці певні, це все – реформа.
15:55
В Хмельницькому міському будинку культури пройшов захід під гаслом «Обізнаний значить озброєний», дітям різних шкіл міста роз’яснювали про їх права та обов’язки
15:18
В Хмельницький з робочим візитом навідалися представники міжнародної місії ОБСЄ. Візит був спрямований на перевірку роботи рятувальників із внутрішнім переселеним населенням.
14:21
Загалом із місць позбавлення за законом вийшов 321 засуджений.
13:22
Електронний квиток значно спростить розрахунок за проїзд у тролейбусі.
12:26
Більшість порушень призвели до значних втрат державних коштів.
11:35
Урочистості відбудуться 20 січня.
10:47
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:59
Гості студії - Ігор Лисий - начальник УКЗ ГУНП у Хмельницькій області; Марія Ленчик - т. в. о. начальника сектору відбору поліцейських УКЗ ГУНП у хмельницькій області.
Середа, 18 січня 2017
17:53
Труби є – води немає. Мешканці села Пашківці обурені тим, що в їхніх кранах і досі немає води. Будівництво водогону, за виділені державою кошти, розпочалось на початку осені. Робітники копали ями, вкладали труби, але води у хатах селян немає й досі. Люди вирішили висловити своє невдоволення сільському голові.
17:48
Свято Водохреща. 19 січня усі православні християни та греко-католики святкуватимуть Хрещення Господнє. Традиційно цього дня усі охочі пірнають у крижану воду.
17:28
Бродячі собаки – без притулку. У Хмельницькому більше десяти років йде мова про будівництво повноцінного звіринця. Тимчасовий стерилізатор у мікрорайоні Дубово наразі утримує чотирилапих в неналежних умовах, адже вольєри не розраховані на таку кількість собак. Тим часом пошук земельної ділянки під забудову притулку триває досі.
17:11
Пластикові пляшки, картонні коробки та, навіть, каністри. У Хмельницькому учні школи № 7 виготовили понад 300 годівниць для пернатих. Серед них є звичайні – паперові та пластикові, та разом з тим є і дуже креативні. Окрім годівничок, учні сьомої школи виготовляють килимки для безпритульних тварин, аби і тим узимку було хоч трішки тепліше.
17:02
Близько п’ятдесяти тисяч людей на Хмельниччині шукають роботу. Позбутися статусу безробітних хоче як молоде покоління, так і люди старшого віку. У 2016-му в обласній службі зайнятості було зареєстровано більше двадцяти тисяч вільних вакансій.
16:09
Зроби фото – отримай подарунок. До міжнародний флеш-мобу «Селфі у музеї» долучився і Хмельницький. Такий захід у світі проводять вже втретє. Умови нескладні: треба піти до улюбленого або ненависного музею, й зробити у ньому селфі. Тоді світлину розмістити у соціальних мережах із хештегомфлеш-мобу й закладу, де зроблено фото. Аби залучити якнайбільше люду, музейники навіть вхід зробили безкоштовним і дозволили фотографуватися там, де зазвичай це заборонено.
15:44
Народний депутат України від БПП Андрій Шинькович (189 виборчий округ) “кнопкодавив” під час планерного засідання Верховної Ради 17 січня.
15:26
Обморожені пальці, щоки, руки та ноги. Такими можуть бути наслідки тривалого перебування на сильному морозі. Зі зниженням температури повітря - збільшується кількість людей з обмороженнями. Лікарі кажуть - найстрашніше в цій ситуації - втрата чутливості шкіри. На першій стадії ураження на ній відчувається легке поколювання. З початку року у Хмельницькому до лікарень звернулось 16 людей з обмороженнями. Та більшість серед потерпілих любителі міцних напоїв.
14:47
З чотирнадцятого лютого в місті Кам’янець-Подільському стартує нова послуга від органів РАЦу - одруження за один день. Тепер аби побратися, потрібно буде витратити тільки декілька годин вашого часу.
13:54
У Назара Мельника пухлина середньої ніжки мозочка.
12:35
Подолянка Міла Нітіч наряду із ще 23 претендентами на участь у пісенному конкурсі, пройшла до півфіналу
11:38
Звертатися вони можуть не тільки з питань соціального забезпечення.
10:48
Гість студії - Сергій Ямчук - начальник управління фінансів Хмельницької міської ради
09:58
Вівторок, 17 січня 2017
18:07
Зростати справжніми патріотами та любити свою країну – хмельницькі волонтери відвідують міські школи, співають українських пісень та розповідають учням про звитяги наших вояків на Сході. Благодійники кажуть, сучасні школярі щиро хвилюються з приводу буремних подій на Донбасі, тому щиро вітають тих, хто постійно підтримує військових у зоні АТО.
17:54
Власний приклад – найкращий. У Хмельницькому батьки вихованців «Новатора» грали у футбол. Кубок серед домочадців «Новатор» організовує втретє. Щоразу спортивний клуб збирає все більше учасників. Якщо у першому турнірі участь взяли декілька команд, то цьогоріч – ледь не десяток.
17:28
Майже сто тисяч гривень за одного неоформленого працівника. Сума штрафів, котру накладають інспектори управління Держслужби праці, від початку січня зросла більш як удвічі – прямо пропорційно підвищенню мінімальної заробітної плати. Від березня минулого року інспектори склали 315 постанов про порушення подільськими роботодавцями Кодексу законів про працю, на загальну суму понад мільйон шістсот тисяч гривень. Мораторій на перевірку підприємництва на цю службу не поширюється.
17:02
Головне територіальне управління юстиції прозвітувало про зроблене у 2016 році. Та розповіло про плани на новий робочий рік.
16:21
В Хмельницькому розпочався щорічний конкурс на визнання кращого педагога за різними номінаціями. Конкурсні випробування пройдуть у декілька етапів, які складатимуться з майстер-класів і практичних робіт.
15:21
Від початку року – це перший випадок подібного шахрайства в обласному центрі.
14:26
Нова послуга стартує вже 14 лютого.
13:25
Організовуються його польські спільноти у нашому місті вперше.
12:38
Гості студії - президент обласної федерації боксу Андрій Чумаков та хмельницький боксер Павло Гула.
11:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:51
Гість студії - В'ячеслав Світана - дитячий онколог.
09:59
Мінус вісім тисяч ФОПів, плюс гривня за проїзд та мільйон на проекти хмельничан. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
Понеділок, 16 січня 2017
18:25
Нелегальні перевезення – як з ними борються в області та з якими результатами в Укртрансбезпеці закінчили рік.
18:12
Поліцейські розшукують поліцейських. В обласному управлінні Національної поліції оголосили конкурс на зайняття вакантних посад. Таких наразі – 257. Потрібні слідчі, оперуповноважені, інспектори ІТТ, сектору реагування патрульної поліції та рядові поліцейські. Вимоги до претендентів – незатійливі: вік – 18 плюс, українське громадянство й відсутність проблем із законом, освіта залежить від посади. Рядовим правоохоронцям, до прикладу, вистачить і повної загальної.
18:02
Зимова риболовля та ковзанка на Бугу. У Хмельницькому патрульні та рятувальники нагадали містянам про безпеку на льоду.
17:54
В Хмельницькому має з’явитися нова обласна дитяча лікарня. Вперше 1000 голосів зібрала е-петиція до облради. Саме така кількість подолян має проголосувати, аби ту чи іншу ініціативу розглянули обласні депутати. Нагадаю, сервіс електронних петицій до облради запрацював ще навесні. За цей час там зареєстровано всього десять звернень і лише одне «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні» назбирало понад тисячу голосів.
17:37
"LION ART WINTER CUP". У Хмельницькому відбувся турнір з баскетболу формату 3*3.
17:03
Четвертий рік поспіль у Хмельницькому театрі імені Старицького проходить етнофестиваль.
16:49
Заробляєш чи ні – платити доведеться. У новий рік підприємці всієї країни отримали неприємний подарунок під ялинку. З 1 січня держава зобов’язала їх платити втричі більше податків. Розмір єдиного соціального внеску зріс – для 1-ої групи до 352-ох гривень, а для другої – до 704-ох. Відраховувати до казни, при цьому, податки ФОПи мають не зважаючи ні на що. Враховуючи це, підприємці уже почали «косити» - поки законно – вони знімаються з реєстрації. За 13-ть днів 2017-го з бізнесового середовища Хмельниччини вже зникло 8 тисяч підприємців. Що буде далі прогнозувати не беруться навіть податківці, а, от, громадські діячі певні, тих, хто покинув офіційно працювати на себе з часом ставатиме дедалі більше – вони не кануть в лету, а просто перейдуть у тінь.
15:59
В Хмельницькій області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. На Хмельниччині партнером асоціації є знана в регіоні громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».
15:06
Плюс гривня на маршрутки і тролейбуси. Цього тижня у Хмельницькому активізувались перевізники. Вони вимагають збільшення вартості проїзду в громадському транспорті. Кажуть, бізнес із теперішньою ціною неприбутковий. П’ять копійок підкидає курс долара, ріст цін на запчастини, мінімальна заробітна плата а, отже, і збільшення відрахувань. Така ж ситуація із комунальним Електротрансом. Хмельничани, зрозуміло, не дуже раді – навіть петицію з вимогою мораторію на підняття цін створили. Певні, спочатку треба підвищити якість послуг, а вже потім говорити і про підвищення тарифів.
14:18
Медичне обладнання, бібліохаб та IT-в інклюзитвній освіті. У Хмельницькому визначили переможців Бюджету участі. Таку практику у міськраді запровадили уперше – Хмельницький став одним із восьми міст, котре виграло грант Інституту бюджету й соціально-економічних досліджень. Жителі обласного центру могли подати свої власні проекти, за які голосували з сімнадцятого по тридцяте грудня минулого року. Загалом, свої голоси, за ті чи інші ініціативи, віддали понад три тисячі хмельничан, які мали засвідчити власне місце проживання відсканованими сторінками із паспорту. Так у лідері вибилося дванадцять проектів, які реалізовуватимуть цього річ, серед них два – у бібліотеках, і аж п’ять у травматології міста.
13:29
Поки хмельничани святкували Новий рік та Різдво, рятувальники і не мріяли про відпочинок. Погода піднесла свій подарунок – дороги і в місті і за його межами замело снігом, автівки застрягали в кучугурах. Рятувальники працювали цілодобово – витягали подорожуючих із снігового полону. А той, хто залишився вдома, грівся як міг. Так, через порушення правил експлуатації пічного опалення на ледь не втратили домівки мешканці кількох сіл на Хмельниччині. А в Дунаївцях, в одному з будинків вибухнув побутовий газовий балон. І тут, на жаль, без жертв не обійшлось.
12:37
Стан потерпілого - стабільно важкий.
11:48
В ОДА звітують, що ситуація під контролем.
10:57
Футболісти приступили до тренувань, але не всі.
09:54
У зв’язку з омолодженням дерев обмежать рух на вулиці Трембовецької.
П'ятниця, 13 січня 2017
17:56
Заробляєш чи ні – платити доведеться. У новий рік підприємці всієї країни отримали такий собі подарунок під ялинку. З 1 січня держава зобов’язала їх платити втричі більше податків. Розмір єдиного соціального внеску зріс – для 1-ої групи до 352-ох гривень, а для другої – до 704-ох. Відраховувати до казни, при цьому, податки ФОПи мають не зважаючи ні на що. Враховуючи це, підприємці уже почали «косити» - поки законно – вони знімаються з реєстрації. За 13-ть днів 2017-го з бізнесового середовища Хмельниччини вже зникло 8 тисяч підприємців. Що буде далі прогнозувати не беруться навіть податківці, а, от, громадські діячі певні, тих, хто покинув офіційно працювати на себе з часом ставатиме дедалі більше – вони не кануть в лету, а просто перейдуть у тінь.
17:35
Колядки, вироби майстрів народного мистецтва та національні страви. Так у Летичеві пройшов щорічний фестиваль-конкурс різдвяних колядок. Таке дійство відбулося вже вшосте. Учасники та гості фестивалю стверджують – таке свято дуже важливе, адже через колядки розповідають про національну історію, звичаї, релігію та культуру.
17:22
Мокрий сніг з дощем, поривчастий вітер та ожеледь. На Хмельниччину знову насуваються хуртовини. Погіршення природніх умов очікується 14-го та 15-го січня.
16:58
В цей день прийнято готувати «щедру кутю», накривати багатий стіл із різноманітних страв. Також цього вечора українці перевдягаються та співають щедрівки.
16:37
Нова партія тролейбусів для комфорту містян. Наприкінці минулого року хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» за кошти місцевого бюджету закупило десять одиниць нових сучасних машин для комфортного перевезення хмельничан та гостей міста. Зараз сім рогатих проходять обкатку.
15:52
Кардіомонітори, електрохірургічний апарат та кістковий дриль – усього п’ять одиниць медичного обладнання з’являться у травматології Хмельницької міськлікарні. Кошти, майже двісті вісімдесят тисяч гривень, виграв завідувач травматологічним відділенням цього медзакладу. Він написав п’ять проектів, які взяли участь у голосуванні в Бюджеті участі. Хмельничани необхідність зрозуміли, й віддали свої голоси за оновлення медичного обладнання.
15:13
Через законодавчі нововведення людей звільняють з роботи. Наразі лише половина українців працюють легально.
14:20
Постраждала у лікарні.
13:26
Стартувала льотна зміна в бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що базується в Староконстянтинові
12:39
У приватному будинку в селі Кузьмин Городоцького району Хмельниччини виявили тіло померлої жінки, яке їли її ж собаки, повідомляє УНН.
11:45
Майже півтисячі жителів Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської областей стали жертвами фінансової піраміди «Хелікс Кепітал».
10:47
На щастя, в аварії ніхто не загинув, але постраждало семеро людей
09:59
У другій половині дня 13 січня та протягом доби 14 січня в області погіршиться погода: мокрий сніг з дощем, вранці та вдень 14 січня місцями сильні опади, поривчастий вітер, ожеледь, місцями налипання мокрого снігу.
Четвер, 12 січня 2017
17:53
«Нelp the armу». Вперше у Хмельницькому влаштовують благодійний аукціон побачень. Таким чином «Волонтери Поділля» збирають кошти на прилади нічного бачення для вояк на передовій. Та попри допомогу бійцям, аукціон дозволяє знайти однодумців, друзів, а, можливо, і кохання.
17:32
Пільгові категорії їздять, а держава за їх перевезення не платить. Так, за словами приватних перевізників, українські посадовці створюють штучний конфлікт між пільговиками та підприємцями. Останні пішли шукати правди до Хмельницької обласної державної адміністрації.
17:25
Молоді музиканти з великими амбіціями. Кам’янець-Подільський гурт «ME-Nots» з’явився півроку тому. За цей час бенд встиг відіграти на двох фестивалях - «Соборна фест» і «Республіка». Та нещодавно вирішили спробувати себе у відборі до пісенного конкурсу «Євробачення-2017».
17:05
«Безпечний будинок» власноруч: у Хмельницькому поліція разом із громадськістю втілюватимуть пілотний проект, котрий має зменшити кількість крадіжок.
16:23
Експертна група, представники ЗМІ та вболівальники. В Україні обирають кращих легкоатлетів грудня-2016. Серед трьох претенденток на звання ліпшої легкоатлетки – хмельничанка Вікторія КалЮжна. Переможців визначать шляхом голосування, яке, до слова, проводиться у трьох групах – рада ФЛАУ, медійники та вболівальники. Останні віддати свій голос за Вікторію можуть у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України».
15:36
Так на 2017-й бібліотекарі запланували щонайменше два креативних проекти. У центральній міській бібліотеці з’явиться безкоштовний коворкінг-центр. А у бібліотеці-філії №12, що на Проспекті Миру, створять інформаційно-розважальний центр «Дитячий простір».
14:45
Різдвяний концерт за участі муніципального камерного хору відбудеться у філармонії.
13:43
До міжнародного дня музейних селфі у Хмельницькому і Кам'янці-Подільському відбудеться флешмоб.
12:43
Хмельничани можуть цікаво провести час і допомогти воякам.
11:49
За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 1.01.2017 року поголів’я свиней в Хмельницькій області складає 330 тис. голів. З них 150,3 тис. голів утримуються на сільськогосподарських підприємствах.
10:50
Захід проводитиметься 21 січня 2017 року в залі Культурно- Конгресового центру в м. Торунь. Благодійний бал Маршалека 2017 організований спільно з мером міста Грудзьондз паном Робертом Малиновським.
09:57
Середа, 11 січня 2017
17:55
Хмельницькі посадовці нагадують про відповідальність за нерозчищену територію. Фізичні та юридичні особи, за котрими закріплена певна ділянка, зобов’язані своєчасно очистити її від снігу та льоду. Якщо ж ні – то прийдеться сплатити чималий штраф.
17:37
Новорічно-різдвяні свята на Хмельниччині відбулись спокійно. Правоохоронці кажуть, подоляни майже не порушували. Єдине в чому грішили – це із зловживанням алкоголю. Більшість викликів на «102» стосувались саме конфліктів, котрі виникали через оковиту. Крім того, за 10 днів нового року поліціянтам вдалося зловити місячну норму п’яних.
17:28
Медичне обладнання, бібліохаб та IT в інклюзивній освіті. У Хмельницькому визначили переможців Бюджету участі.
16:33
Ковбої, чарівники, сніжинки та, звісно, символ року. У Хмельницькому патрульні влаштували справжнє новорічне свято для дітей. Окрім власної малечі, залучили і дітвору, якою опікується благодійний фонд «Карітас». Аби святковий ранок вдався, поліцейські попрохали допомоги у працівників лялькового театру.
16:09
Кількарічна дитяча та батьківська мрія здійснилася. В селі Гриценки Красилівського району відкрили новий та по-справжньому європейський дитячий садочок. Вже найближчим часом близько двох десятків сільських дітей зможуть отримувати якісну передшкільну освіту у комфортних умовах. Відкриття освітнього закладу вдалося завдяки співпраці місцевих органів влади, благодійного фонду «Зміцнення громад» корпорації «Сварог Вест Груп» та голландських партнерів.
15:12
Невдоволений відвідувач одного з комунальних закладів облив усе зеленкою
14:28
Офіцер вбив співслужбовця пострілом з автомата.
13:32
Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадує, що підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території.
12:27
Роботи Олександра Гуменчука зберігаються в музеях та приватних колекціях шанувальників у різних країнах.
11:34
Прийміть участь у обговоренні питання щодо встановлення в місті диво-дерева.
10:47
Перші навчання військовиків розпочнуться вже за тиждень і триватимуть місяць.
09:59
Вбивство сталося 29 грудня 2015 року на Старосинявщині, а підозрюваного знайшли влітку 2016-го аж в Одесі.
Вівторок, 10 січня 2017
17:54
Українська мова та література, а також один з тестів за вибором. У Хмельницькому розпочалася реєстрація учасників на пробне ЗНО.
17:25
Плюс гривня до ціни на проїзд. Вартість поїздки у громадському транспорті Хмельницького зросте вже за кілька місяців.
17:01
Поки хмельничани святкували Новий рік та Різдво, рятувальники і не мріяли про відпочинок. Погода піднесла свій подарунок – дороги і в місті, і за його межами замело снігом, автівки застрягали в кучугурах. Рятувальники працювали цілодобово. Станом на 9 січня вони більше 50 разів витягували автомобілі, що через засніжені дороги не могли рухатись, а їх пасажирам загрожувала небезпека.
16:43
Святкові дні для рятувальників були напруженими не тільки через негоду. Сильні морози змушували людей зігріватись, як тільки можна. Так, через порушення правил експлуатації пічного опалення на Хмельниччині сталося три пожежі. А в Дунаївцях, в одному з будинків вибухнув побутовий газовий балон. І тут, на жаль, без жертв не обійшлось.
16:09
З гаслами та смолоскипною ходою. В Хмельницькому першого січня містяни вшанували пам'ять фундатора української держави та борця за її незалежність - Степана Бандери. Сто вісім років тому першого січня народився цей видатний націоналіст. Декілька сотень хмельничан та членів всеукраїнського об’єднання «Свободи» пройшлися урочистим смолоскипним маршем та відкрили меморіал в честь Степана Бандери.
15:20
У неділю о 14:30 до Служби порятунку «101» надійшов виклик про те, що стався вибух газового балону з наступним загорінням квартирина другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в місті Дунаївці на вул.Шевченка.
14:22
Етнофестиваль подарує гарний настрій всім присутнім.
13:28
Під час другого візиту до України, музикант дасть концерт у Хмельницькій обласній філармонії.
12:35
У Давидківцях Хмельницького району попрощалися із учасником антитерористичної операції на Cході держави Сергієм Моргуном.
11:45
В обласному центрі створять два центри первинної медико-санітарної допомоги, а сімейні амбулаторії працюватимуть в різних мікрорайонах міста.
10:46
Зібрали найцікавіші "вишиті" рекорди України.
09:57
Жертв та постраждалих немає.
Субота, 07 січня 2017
11:18
У цьому році влада реалізує 12 проектів хмельничан для розвитку міста
10:40
Поліція опублікувала карту перекриття доріг та зон підвищеної небезпеки
П'ятниця, 06 січня 2017
16:46
Поліція області під час святкувань працюватиме в посиленому варіанті служби.
16:02
Через епідемію грипу зимові канікули у школах Хмельницького тривали не два, а три тижні.
11:04
Лікарі б’ють на сполох.
Четвер, 05 січня 2017
16:21
Зараз ціна проїзду в Хмельницькому становить 3,5 гривні у маршрутці і 3 гривні в автобусі.
13:32
Серед постраждалих – винуватець аварії, який був за кермом у нетверезому стані.
13:27
Тіло жінки побачили випадкові перехожі сьогодні зранку. Вони й викликали поліцейських.
10:14
З завтрашнього дня, 6 січня, по всій Україні різко похолодає. Стовпчик термометру вночі опуститься до - 18 градусів. Низька температура повітря протримається більше тижня
Середа, 04 січня 2017
16:47
Вартість реєстрації шлюбу поки уточнюють.
14:28
Хмельничан і гостей міста запрошують на цікаве дійство.
11:29
Свідки кажуть, що жінка йшла на «зелене». Пішохода збив «МАЗ» близько десятої ранку.
Вівторок, 03 січня 2017
17:15
Розпорядження про звільнення міський голова підписав ще до Нового року. Від 3 січня Віктор Чапайда вже не очолює управління житлово-комунального господарства.
10:37
Пожежа сталася сьогодні зранку.
Понеділок, 02 січня 2017
16:46
У перший день нового року лідерство серед новонароджених було за дівчатками.
П'ятниця, 30 грудня 2016
18:04
50 років з дня відновлення Теофіпольського району
17:23
Ранок п’ятниці для жителів Тернопільської та Кам’янецької розпочався зі стрілянини. У передсвятковий день вибухали не феєрверки чи петарди – хмельницькі патрульні застосували табельну зброю. Таким чином вони намагалися затримати зловмисника на розі названих вулиць. Чоловік нападав на хмельничан із шилом. З ним же, коли ті прибули на місце, кинувся на поліцейських. Без сили втрихомирити його не вдалося, тож, правоохоронці почали стріляти.
16:27
Рік Вогняного Півня уже на порозі – що бажають хмельничани собі та країні.
15:34
Патрульні міста привітали хмельничан з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Разом з тим, поліціянти нагадують, аби святкування було безпечним, потрібно бути уважними та обережними.
14:39
Фотографи, які вступили до Національної спілки фотохудожників України, представили свої роботи Хмельничанам
13:48
Просять сповістити про себе і постраждалих.
12:54
Також, зловмисника зобов’язали сплатити 100 тисяч гривень моральної шкоди.
11:49
Україна готується до святкування. Вже цими вихідними на нас чекає Новий рік, а за тиждень – Різдво. Для когось обидва свята сімейні, для інших – лише останнє. Втім, всі матимуть чимало вихідних.
10:57
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові за сприяння та підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України організовують та проводять у листопаді 2016 – квітні 2017 року ІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя».
09:59
Усі обставини події з'ясовують правоохоронці.
Четвер, 29 грудня 2016
17:47
Активісти вимагають покарати прокурорів з Тернополя. Чотирьох керівників місцевої прокуратури звинувачують у вимаганні хабара в розмірі 12 тисяч доларів.
17:10
Підтримка освіти та нові тролейбуси – місто отримало кошторис на наступний рік.
16:18
В рамках проведення службової підготовки останнє заняття присвятили рідній солов’їній. Годинний тренінг для правоохоронців провела голова Хмельницького міського Товариства української мови ім. Тараса Шевченка «Просвіта» Зоя Діденко.
15:26
Нагороди та подарунки. Хмельницька обласна державна адміністрація за підсумками року відзначила кращих спортсменів та тренерів, які впродовж 2016-го здобували визнання не тільки для нашого краю, але й для всієї України.
14:38
Кубки, медалі, м’ячі та солодкі подарунки. У Хмельницькому завершився «Новорічний марафон». Розпочався турнір 26-го грудня у понеділок, 28-го відбулися фінальні ігри. За нагороди марафону у двох вікових категоріях футболили 18-ть команд з усієї України.
13:41
Також поліції допомагатимуть 14 членів громадських формувань.
12:46
27 грудня 2016 року обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів Новорічний турнір з плавання серед дітей в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я».
11:41
Переносити стіни, зносити несучі конструкції і переплановувати житло тепер можна без дозволу "зверху".
10:46
Автобус їхав з Рівного до Хмельницького.
09:58
Гості студії - Андрій Бондаренко - заступник Хмельницького міського голови; Альона Береза - голова ГО "Жіночий антикорупційний рух".
Середа, 28 грудня 2016
18:24
Такий рейтинг склала одна із найбільших мереж, котра розповсюджує квитки на музично-культурницькі заходи. Обирати українцям, на щастя, є з-поміж чого – минулоріч у нас прогриміло до сотні різноманітних фестів.
17:49
Переможні дипломи знайшли своїх власників. Десять місяців тому обласне управління юстиції дало старт конкурсу на найкращу публікацію про державні органи влади у друкованих ЗМІ. Правники запевняють, журналісти є невід’ємною частиною в роботі кожного органу державної влади.
17:33
Без танців та пафосу, втім – з нагородами. Хмельницькі патрульні відзначили першу річницю роботи. Гучних святкувань правоохоронці не влаштовували, натомість відзначили кращих працівників патрульної поліції. Не забули про владу, громаду та ЗМІ.
17:22
Патрульні звітують - рік діяльності у фактах та цифрах.
16:45
Спалені свині та компенсації господарям – на Хмельниччині досі борються з африканською чумою.
16:10
Українські телеканали стануть платними. З 1 січня медіа-групи почнуть отримувати гроші від операторів кабельного телебачення за трансляцію своїх каналів. Досі такі послуги були безкоштовними.
15:26
Петарди, феєрверки та бенгальські вогні - невід’ємні атрибути святкування Нового року. Але не завжди яскраві вогники наповнюють життя позитивними емоціями. Саме в період новорічно-різдвяних свят чимало людей страждають від них. Неправильне поводження із піротехнікою може призвести до непоправних наслідків. Як запобігти цьому – поради від рятувальників.
14:39
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
13:45
Гість студії - т. в. о. речника Управління патрульної поліції у місті Хмельницькому
12:47
11:43
10:48
Усі охочі зможуть одягти яскраві костюми.
09:55
Жителі міста можуть або підтримати цю пропозицію, або висловити невдоволення.
Вівторок, 27 грудня 2016
18:57
В Хмельницькому вже до літа з’явиться безкоштовний Інтернет на вулицях. Проект встановлення інтернет-антен розробило міське управління транспорту та зв’язку у відповідь на електронну петицію. Містян запрошують на громадське обговорення 4 січня об 11:00 в міський Будинку культури, що знаходиться на Проскурівській, 43.
17:45
Протягом трьох місяців активісти ГО «Жіночий антикорупційний рух» проводили моніторинг декларацій чиновників, працівників правоохоронних органів та суддів, порівнювали зазначені відомості із реальним станом життя, виявляли розбіжності у деклараціях, зокрема, використовуючи відкриті реєстри. Результати своєї роботи з моніторингу декларацій хмельницьких чиновників, високопосадовців, правоохоронців та суддів активісти ГО «ЖАР» і представили хмельничанам.
17:00
Мешканці багатоповерхівки у Хмельницькому по провулку Франка вже близько року після здачі будинку залишаються без газу.
16:14
Хмельницьким патрульним – 1 рік. 26-го грудня минулого року на вулиці міста вийшли понад дві з половиною сотні полісменів. Попередньо, усі вони пройшли конкурсний відбір - чи найчисленніший у всій Україні. На одне місце патрульного у нашому місті претендувало більше ніж два десятки охочих. Десятки врятованих життів, сотні розкритих справ та тисячі профілактичних заходів – такими результатами вже можуть похвалитися полісмени.
15:19
Новий рік – близько. З понеділка Хмельницький розпочав святкувати. Тоді відкрили гостину святого Миколая. Хмельницька дітвора вже встигла попросити у нього подарунка. Прибув до обласного центру і Вифлеємський вогонь. А в переддень - запалали вогні на головній новорічній ялинці міста. Втім, не всі хмельничани вже встигли поставити новорічну красуню в себе вдома. Ще не пізно, її придбати можна просто у центрі міста.
14:23
Танцювали - і вклонилися. Обласний бюджет місцеві депутати приймали танцюючи. У пятницю, 23 грудня, обранці визначали долю краю. Кілька десятків депутатських запитів, передчасна коляда та голосування за головний кошторис. Головні зміни, звісно, у збільшення мінімальної заробітної плати втричі. Та перед тим, як голосувати за бюджет, депутати встигли посваритися, поспівати і навіть потанцювати.
13:27
Гроші країни знову ділили вночі. Верховна Рада України о 5 ранку 21 грудня прийняла державний бюджет. За це проголосували 274 депутати. В наступному році зростання соціальних стандартів на кілька відсотків випередить зростання цін. Курс долара суттєво не зміниться - автори бюджету прогнозують обмін одного зеленого на 27 гривень. А от мінімальна зарплата таки виросте – майже в три рази. І в той же час в бюджет заклали рекордну суму на субсидії – більше як 150 мільярдів гривень не скерують в дефіцитний Пенсійний фонд.
12:36
У зв’язку з омолодженням дерев на частині вулиці Володимирській буде обмежено рух.
11:41
Освітяни разом з школярами отримали вдячність від бійців.
10:46
Концертна програма має назву “ HAPPY NEW YEAR”.
09:58
Випадок стався у квітні 2015 року через необережність.
Понеділок, 26 грудня 2016
17:48
Сотні дітлахів, футзальні баталії та велоекстрим. У нашому місті стартувало грандіозне дитяче футзальне свято «Новорічний марафон». Це вже п’ятий турнір на теренах Хмельниччини.
17:28
Громадська організація «Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану, учасників АТО та волонтерів» відтепер має власну приймальню. Тут обіцяють допомогти кожному. Адже боротьба на Сході триває і багато учасників бойових дій, які демобілізувалися, члени сімей загиблих зіткнулися із проблемами отримання допомоги та пільг. В приймальні роз’яснять усі тонкощі законодавства та допоможуть аби права усіх, хто звернеться, були дотримані.
16:36
Рік патрульній поліції, країна з бюджетом та як Хмельницький готується до Нового року. Те, чим жила Україна та наша область останні сім днів.
15:39
В чоловіка відібрали й більше сотні метрів сітки.
14:49
У Харкові завершилася молодіжна першість країни з боксу.
13:52
Запальна вечірка та нагородження найкращих. Рукопашники області підводять підсумки 2016-го року. Окрім, традиційних новорічно-різдвяних свят, спортсмени відзначили 20-річчя школи «Самсон-Право» та 25-річчя Незалежності України. На потрійне свято до них прибули поліцейські області та патрульні міста.
12:45
Найбільше постраждали Старокостянтинівський та Полонський райони
11:50
Новорічні красуні встановили на головній площі міста, біля кінотеатру Шевченка та колишнього кінотеатру “Сілістра”, у мікрорайонах Ракове та Гречани.
10:57
Держгеокадастр неправомірно видав дозволи на користування земельними наділами в 85 гектарів
09:58
Військові виконували службові завдання у зоні АТО.
П'ятниця, 23 грудня 2016
13:58
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
12:25
Гості студії - представники ГО "Мистецька сотня "Гайдамаки"
Четвер, 22 грудня 2016
18:44
18:33
18:02
Інвестиційні проекти на розвиток громад – як в області реалізовується реформа з децентралізації.
17:47
Держаний бюджет прийнято - настала черга місцевих кошторисів. На засідання сесії Хмельницької районної ради було винесено кілька десятків питань, в тому числі – про головний фінансовий документ. Як запевнив головний фінансист району, дефіциту новий документ не матиме. Зміни, в порівнянні з минулим роком, є, але вони несуттєві.
17:31
Рада Майдану зібралася у малому залі ОДА, аби обговорити наболілі питання із владою.
17:19
16 квартир та 6 пожежних автівок. Напередодні Нового року хмельницькі рятувальники свої подарунки уже отримали. Дорогі придбання їм презентували 22 грудня. Аби вручити ключі від машин та ордери від осель на Хмельниччину завітав голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Місію виконав і пообіцяв наступного року ще більше потішити підлеглих.
17:00
Нові можливості та нові обличчя – у прикордонній академії готують удосконалену програму підготовки кадрів.
16:31
Хмельницькому міському голові і громаді міста представники скаутської організації «Пласт» урочисто передали Віфлеємський вогонь. Полум’я, запалене на місці народження Ісуса Христа, символізує мир, добро, любов та увагу до ближніх. Олександр Симчишин одразу ж передав вогонь представникам релігійних конфесій міста. Залишили частинку і у міській раді, тому кожен бажаючий може взяти його й собі.
16:04
«Фараони» у Хмельницькому. В театрі імені Михайла Старицького презентували зимову прем’єру.
15:18
Соціальні аспекти крізь театральну призму - у прикордонній академії відбулась прем’єра вистави «Молитва за снайпера».
14:37
Веселі конкурси, дружні забави та солодкі подарунки. Хмельницька обласна федерація баскетболу організувала для дітей справжнє новорічне свято.
13:42
Громадська рада при міському управлінні освіти запровадила форму скарг та пропозицій від батьків та учнів
12:49
Без подарунків поки залишаються три сім'ї полеглих захисників, тож хмельничан просять долучитися до благородної справи.
11:53
На Деражнянщині по "гарячих слідах" поліцейські затримали вбивцю пенсіонерки
10:56
Тіло знайшли тільки через місяць.
09:59
Гість студії - Валентин Білянський - начальник управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Хмельницькій області.
Середа, 21 грудня 2016
18:11
До місцевого клубу сходяться жителі села Гвардійське. Нині у них свято – день хліба, що традиційно улаштовує інвестор – Група компаній Вітагро. Цьогоріч люди збираються вже не на вулиці, а в приміщенні. Тутешній будинок культури був повністю відремонтований силами народного депутата Сергія Лабазюка, котрий домігся виділення коштів з держказни.
18:08
Від сьогодні у Хмельницькому 22 школи працюють в обмеженому навчальному процесі, оскільки різко збільшилась кількість хворих на ГРВІ.
18:03
Зміни до регламенту. Громадські діячі взялися вирішувати конфлікт інтересів у Хмельницькій міськраді.
17:13
Пожежна команда для безпеки громади – у селі Аркадіївці запрацювала нова пожежна частина.
16:53
В Хмельницькому відбувся благодійний фестиваль «Щедрику-Ведрику».
16:17
Від 19 грудня в центрі міста, розпочав роботу новорічний ярмарок, де кожен охочий може придбати ялинку та новорічні прикраси й сувеніри. Продають ялинки штучні, натуральні і навіть ялинки- мотанки.
15:25
Декілька днів спортивного свята. Вперше у Хмельницькому відбувся футзальний турнір «Кубок святого Миколая».
14:31
Миколай прийде до кожного. Студенти ХНУ привітали діток, що перебувають на лікуванні у дитячій міській лікарні.
13:48
Хуупівці, прикордонники та політехи. У Хмельницькому завершився перший етап Студентської баскетбольної ліги України.
12:59
Прохання повернути за винагороду!
12:34
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
11:32
10:48
09:58
Гість студії - Григорій Гоцький - директор Хмельницького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Вівторок, 20 грудня 2016
17:57
У Хмельницькому за рік тричі скоротили заборгованість із заробітної плати. Усе – завдяки спільним діям влади та підприємців. Більшість із них ідуть на контакт з усіма контролюючими органами і виправляються – легалізовують зарплати, оформлюють працівників – роблять усе для того, аби вийти із тіні і працювати в законодавчому полі. Принаймні так робили цьогоріч. Що буде наступого року влада міста не знає. Адже, встановлена мінімалка у 3200 гривень може збити хмельницьких підприємців з праведного шляху.
17:51
Вчора, в день Святого Миколая на майданчику біля кінотеатру Шевченка урочисто відкрили головну ялинку міста. У церемонії брали учать міський голова Олександр Симчишин, актори театру Старицького та творчі дитячі колективи. Святий Миколай, який прибув на святкування, привітав малечу і дорослих з початком новорічно-різдвяних свят та разом з мером міста запалив святкові вогні на ялинці.
17:41
Солодощі, іграшки, косметика та, навіть, кепка патрульного. Такі подарунки підготували поліцейські міста для дітвори «Подолянчика». Попередньо, вихованці Центру реабілітації писали листи до святого Миколая. Кожен прохав те, чого бажає. Дитячі мрії у реальність втілили правоохоронці міста.
17:33
Сто сорок вісім років тому цього дня у Львові створили товариство «Просвіта». Це одна із найвідоміших і донині організацій, котра і в часи колоніальної України, і під час незалежності працювала над становленням української мови, культури й науки. Як і всього українського, більшовики позбулися «Просвіти». Відновили товариство вже після отримання Україною незалежності. Хмельницький обласний осередок сформувався 1992 року і нині налічує понад тисячу членів. І зараз, у часи українсько-російської війни, просвітяни мають чимало роботи.
17:07
Скарги на перевізників та земельні питання – З якими проблемами найбільше звертаються подоляни до чиновників?
16:34
Цікаві атракціони та затишне місце для відпочинку – у Хмельницькому відкрився парк святкування днів народження «Дитяча Планета».
15:59
До Дня святого Миколая. У Шепетівці відбувся VI Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків. Цього року до традиційних Хмельницької, Харківської та Волинської областей доєдналися Одеса та Вінниця. Загалом, участь взяли понад сто спортсменів.
15:04
Скорботне нагадування про перемогу над вогнем. 30 років тому радянська влада завершила будівництво першого саркофагу над місцем витоку радіації. Тоді ліквідатори працювали фактично беззахисні. І не всі із так званого будівництва повернулись додому живими. Хмельниччина відрядила в небезпечну зону чимало своїх фахівців. Нині ліквідатори з болем констатують – держава досі в боргу перед ними. Хоча героїв-евакуаторів з кожним роком стає все менше.
14:12
Хто «профукав» путівки атовців. На Хмельниччині безвісти зникло 16 санаторно-курортних путівок для військових. Принаймні за документами. Такий висновок зробив один із місцевих громадських діячів. Розповідає, не так давно до нього звернулись наші бійці, котрі стояли в обласному соцзахисті на черзі за обіцяними державою путівками. Але їх так і не отримали. Міністерство твердить - на Хмельниччину пішло 140 путівок, а обласний соцзахист роздав тільки 124-и.
13:21
Святий проти Діда, або – чи прийде Дід Мороз до хмельничан цього року? Ще рік тому Святий Миколай приходив до діток 19 грудня, а після нього – 1 січня – Дід Мороз. І ніхто не перечив цій традиції. А от цього року все більше людей відмовляються від персонажу у червоному кожуху на корпоративах, а у школах та садочках батьки з вихователями вигадують нові сценарії без Діда Мороза та Снігуроньки. А все - через політику декомунізації. Вже зовсім скоро запалають вогні новорічних ялинок у Хмельницькому. Офіційне відкриття заплановане 19 грудня на День Святого Миколая. Тоді ж відкриється і його гостина.
12:35
11:46
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
10:51
Гість студії - В'ячеслав Мороз - головний лікар ХМП №1, позаштатний онколог Департаменту охорони здоров'я ХОДА
09:46
Три дні без світла… просиділи мешканці Ракового. На початку тижня аварія лінії електропередачі знеструмила частину колишнього військового містечка. Люди викликали комунальників. Але в чиєму підпорядкуванні комунікації – місцевого квартирно-експлуатаційного відділення чи обленерго – вирішували аж три дні. Мешканці знеструмлених будинків поставили питання руба - перекрили дорогу на вулиці Довженка.
Понеділок, 19 грудня 2016
17:24
Правоохоронці Хмельниччини розшукують вбивцю. 34-річного Віталія Алєксєєва підозрюють у тому, що той зарубав власну дружину та тещу. Злочин було скоєно іще 14 грудня. Поліцейським про нього повідомили лише наступного дня.Прибувши на виклик сільського голови ЗападИнців, у домі разом із тілами двох жінок слідчі виявили і однорічного хлопчика. Як виявилось, дитина стала свідком жорстокої розправи батька над матір’ю та бабусею.
17:22
Кабінет Міністрів вирішив націоналізувати Приватбанк. Передбачено, що Міністерство фінансів стане власником 100% акцій ПАТ "Приватбанк" та гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів його клієнтів.
17:11
Світлим людям – світла пам’ять. У Шепетівці встановили пам’ятник Герою Небесної Сотні Миколі Дзявульському. Чоловік загинув на Інститутській майже три роки тому. Куля снайпера влучила прямісінько у серце, продирявивши паспорт громадянина України. Життя людини з великої літери обірвалося 20-го лютого, втім пам’ять живе і досі.
16:35
В Чемеровецькому райні у селі Свіршківці відбулися перші вибори до об’єднаних територіальних громад.
15:43
Ціни, що тішать око та гаманець. У Волочиську благодійний фонд «Ми поруч», спільно з групою компанії VITAGRO провели ярмарок.
14:58
Давньоукраїнський музичний інструмент руками подільського майстра. В селі Бахматівці Хмельницького району один із жителів вже понад десять років займається виготовленням бандур. Каже, все заради популяризації музики та інструменту, з якого і почалась українська культура.
14:09
Хмельницькі рятувальники привітали вихованців сиротинцю. У День Святого Миколая вони завітали до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка». Традиційно малечі презентували солодощі. Натомість дітки подарували свято своїм опікунам.
13:18
Святий Миколай, Дід Мороз і Снігуронька… У театрі ім. М. Старицького розпочався сезон святкових дитячих ранків.
12:22
Три дні без світла, хто профукав путівки атовців та чи прийде Дід Мороз до хмельничан. Те, чим жила Хмельниччина останні сім днів.
11:40
Вчора держава офіційно націоналізувала ПриватБанк.
10:45
Одразу три займання автівок гасили в обласному центрі.
09:58
Одне із сіл приєднали до Чемеровецької ОТГ, а люди хочуть до Смотрича.
П'ятниця, 16 грудня 2016
17:01
Людей закликають берегти себе від переохолодження.
16:53
Як громаді контролювати бюджети. У Хмельницькому пройшла перша антикорупційна «тусівка».
16:06
Чашка чаю – це чашка світу. 15 грудня щорічно відзначають міжнародний день чаю. Його люблять всі і всюди, цей напій найпопулярніший у світі - його регулярно п’ють більше 2 млрд. осіб. І немає значення, який сорт чаю Ви обираєте: зелений, чорний, чи білий – корисні властивості є у всіх видах. Як правильно готувати чай та що можна додавати до нього?
15:08
В Хмельницькому підбили річні підсумки проекту «ЕСКОМ» - енергоефективність: створення коаліції на місцях. Його впроваджує Європейський Союз у чотирьох країнах Східної Європи. Хмельницький до проекту доєднався два роки тому. У 2016-му в нашому місті організували «Школу муніципального енергоменеджменту». Її випускниками стали двадцять шестеро учителів міських шкіл. Нині вони впроваджують знання з управління енергією у своїх навчальних закладах.
14:13
В результаті вибуху загинув 35-річний чоловік, а троє його товаришів отримали поранення.
13:22
Горілку виготовили з неякісної сировини.
12:30
В області триває операція "Новорічна ялинка 2017".
11:34
В експозиції 30 робіт народної майстрині.
10:48
09:59
Четвер, 15 грудня 2016
18:31
У Хмельницькому для дітей-інтернатівців провели веселі старти. Чотири команди вправлялися у баскетболі, хокеї, дартсі та інших видах спорту. Щоправда, ні переможців, ні переможених. Кожен з учасників отримав подарунки від «Спорту для всіх».
18:13
«Керівництво поліції стало місцевими князьками» - нещодавній допис у Facebook екс-працівниці патрульної поліції вразив хмельничан до глибини душі. Адже, вперше в обласному центрі хтось заговорив про патрульних в негативному контексті. І з претензіями до керівництва. Тетяна Атаманова на кілька днів стала практично героєм, бо не побоялась, як кажуть, винести спідню білизну на загальний огляд. Хтось її підтримує, хтось виступає проти таких собі інсинуацій. Самі ж патрульні від посту екс-колеги в шоці.
17:54
Кажуть, таким чином намагаються «увімкнути світло» у власних оселях. Три дні вони живуть без електрики, бо на місцевій підстанції вибухнуло.
17:29
Бренд та слоган є – на черзі рекламна кампанія. Хмельниччина готується популяризувати себе та свою продукцію.
17:08
За допомогою новітнього устаткування там зможуть проводити операції різної складності. Лікуватимуть не лише армійців, а й цивільних.
16:42
Для добрих справ вік необмежений. В Хмельницькому нагородили кращих волонтерів області пенсійного віку. Ці люди вже давно на заслуженому відпочинку, але коли мова йде про підтримку та опіку над нужденними – не відмовляють.
16:06
Хмельницькі школярі налагодили спілкування із вихованцями Краматорського дитячого будинку. Школярі вже встигли передати одне одному подарунки. Педагоги кажуть – такий обмін позитивно впливає на дітей, як Сходу, так і Заходу країни.
15:07
Небезпечна рибалка – у Хмельницькому рятувальники дістали з-під криги тіло чоловіка.
14:09
Поки працівники Укртрансбезпеки "полюють" на нелегальних таксистів, а таксисти скаржаться на безробіття та безвихідну ситуацію – ми продовжуємо проект «Громадський транспорт» і піднімемо цього разу якраз тему "Таксі".
13:37
Дтп сталася у Хмельницькому по проспекту Миру. Це вже друга аварія на проспекті сьогодні.
12:49
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
11:55
Про це повідомили у поліції.
10:38
Чоловік вбив свою співмешканку на очах в її сина.
09:54
Концерт флейти, скрипки і гітари відбудеться 15 грудня в Хмельницькій обласній філармонії.
09:36
Гості студії - Казбек Куразов - військовослужбовець 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ; Руслан Токалюк - співавтор проекту КАЗКИ.UA
Середа, 14 грудня 2016
18:11
Гість студії - народний депутат України Володимир Литвин.
18:03
У селі Миколаїв на Хмельниччині у стінах школи Героя Небесної Сотні відбулися збори селян. Вони обурені великою кількістю перевірок у навчальному закладі. Кажуть,ті звалилися на них після зміни розкладу шкільного автобуса. Впевненні – так діти вчитися не можуть та й навчальний колектив постійно знаходиться у стресі.
17:52
Народного умільця зловили фіскальники. Разом із прокуратурою останні провели належне розслідування. Відкрили кримінальне провадження й передали його на розгляд суду, підготовче засідання котрого відбудеться одразу після нового року – 3 січня. До суду самогонника посадили під домашній арешт. А, от, його кафе і досі працює.
17:34
У Хмельницькому стартував регіональний бізнес-форум "Україна – країна підприємців".
17:19
У пам’ять про Бориса Клименка. У Хмельницькому розпочався обласний турнір з баскетболу серед школярів.
16:58
Чорнобиль нагадує про себе – цими днями країна вшановує ліквідаторів аварії на електростанції.
16:29
Національна академія державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького відзначила свій 24 рік народження. Привітав начальний заклад і народний депутат України Сергія Лабазюк. У стінах академії помічник вручив подяки та подарунки кращим офіцерам та курсантам.
15:59
На Хмельниччину пакунки збирали переважно українці Сполучених Штатів. Там благодійники наладнували 740 наплічників з іграшками, канцелярією та одягом. А от потребуючих дітей значно більше, ще не вистачає 360 подарунків. Разом зібрати їх волонтери запрошують усіх небайдужих подолян.
15:07
За звання найрозумнішої учнівської команди Хмельницького змагалися п'ятикласники ліцею №17 та гімназії №1. Між учнями цих шкіл провели фінал брейн-рингу на кращі знання про місцеве самоврядування. Перед тим школярі побували на екскурсії до міської ради, де дізналися багато важливої та цікавої інформації про історію та сучасність місцевого самоврядування. Вони перемогли у півфінальних змаганнях, де показали високий рівень знань на тему конкурсу. На переможця фіналу чекає головний приз від міського голови – поїздка до Києва та екскурсія у Верховній Раді України.
14:13
Дискусію проведе актор та режисер Сергій Трояновський.
13:23
12:38
11:40
10:48
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +.
09:51
Гості студії: Тарас Случик - експерт Інституту політичної освіти; Іван Лукеря - експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.
Вівторок, 13 грудня 2016
18:27
В Хмельницькому горіло. 13 грудня близько полудня на міський пункт рятувальників надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку. Негайно на місце приїхало кілька підрозділів вогнеборців. Як з’ясувалось - горів дах приватної оселі.
18:16
Комунальні підприємства з наглядовими радами. Нині у Хмельницькому міські посадовці, депутати й громадські активісти дискутували про потрібність створення колегіальних органів управління, так званого двовладдя, у стратегічно важливих комунальних підприємствах міста. Від червня у силі вступив закон, який рекомендує місцевим радам утворити органи, які контролюватимуть роботу комунальників. Громадські активісти наполягають, влада ж – проти.
17:51
Пам’ятаємо завжди - цими днями в країні вшановують ліквідаторів-чорнобильців.
17:22
Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відзначила свою 24-ту річницю. Прикордонники зібралися у Хмельницькій обласній філармонії аби прозвітувати про здобутки, яких досягнув військовий навчальний заклад за весь період свого існування.
17:04
Непотайно про таємне. Хмельничанам розповіли про жіноче та чоловіче тіла у традиційній культурі українців. Етнолог-польовик Ірина Ігнатенко з Києва поділилася почутим та побаченим. Спочатку - сокровенне Полісся, далі – уся Україна.
16:45
Вихідними місто Хмельницький перетворився на столицю весільної моди, адже свої двері для всіх майбутніх наречених та просто красунь відкрив салон "Pollardi".
16:18
Збройна провокація терористів на одному із пунктів в’їзду – виїзду поблизу Маріуполя. Бойовики спробували захопити в полон одну із громадянок, котра перетинала лінію зіткнення, проте отримали гідну відсіч від прикордонників.
15:55
Козацький двобій був, є і буде. У Харкові відбувся IV Чемпіонат світу з українського національного виду змішаних бойових мистецтв.
15:03
Двадцять п’ять років Збройним силам України. Цього тижня наші захисники відзначали професійне свято. З 2014-го 6 грудня дійсно стало святом. А 23 лютого нарешті зникло з українського календаря. Бо ж не можна святкувати в один день з ворогом. Три роки тому українські захисники взялися голірУч воювати за свою землю – це були, як кадрові військові, так і добровольці. Нині ситуація на фронті, хоч і трохи втихомирилася, проте у кількох гарячих точках стрілянина не стихає ані на мить. Воїни, котрі зі зброєю у руках тримають українську оборону, оптимізму не втрачають, готові до повномасштабного наступу, аби була політична воля керівництва держави. Рядові солдати та офіцери кажуть - не відступлять ні на крок перед агресором.
14:09
Ті, хто не чекає плати за добро цього тижня мали привід для святкування. Міжнародний день волонтера для українців за кілька останніх років перетворився із чогось далекого й абстрактного, у цілком близьке і зрозуміле. Більшість із громадян нашої держави, більше чи менше, та долучилися до волонтерського руху – в такі умови поставила війна на Донбасі. Та є й ті, хто всі свої сили й енергію спрямовує на допомогу воїнам АТО. Хто ліками, хто формою, а хто піснями – кожен із волонтерів чим міг і як вмів долучається до української перемоги.
13:18
Послизнувся, втратив свідомість, прокинувся – гіпс: хмельничани все частіше ламаються. Лише за минулу суботу до міського травмпункту звернулося 90 осіб, кожен другий – із переломом. Лікарі констатують, винна ожеледиця. Та непосипані дороги. Котрі через недоопрацювання ЖЕКів та комунальників стають причиною травмування хмельничан. В Європі та світі за таких обставин люди частенько судяться із владою. А, от, в Україні хиби прощають. Хоча також мають право звернутися до суду із відповідним позовом.
12:27
Діти вчились програмувати, дорослим запропонували на цьому заробити. Цього тижня Україна долучилась до тижня інформатики. В рамках глобальної ініціативи Година коду хмельницьких школярів навчали азам написання компютерних програм. Україна бере участь третій рік поспіль, а от Хмельницький – вперше. А тим, хто програмувати вже вміє, запропонували непогано заробити. Національний конкурс ІТ-проектів у сфері електронної демократії EGAP Challenge презентували в обласному центрі. Призовий фонд – немалий – два мільйони гривень. Кажуть, взяти участь можуть і непрофесійні айтішники. Бо, хочуть залучити людей до створення нових інструментів електронної демократії.
11:33
Хмельницькою місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього керівника Летичівського відділу Держземагенства в Хмельницькій області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.
10:45
Гість студії - начальник міського управління охорони здоров'я Борис Ткач.
09:56
Понеділок, 12 грудня 2016
18:36
Проект обласного бюджету – з якими коштами Хмельниччина увійде у наступний рік?