«Міс ХТЕК - 2017»

Четвер, 13 квітня 2017, 15:22
Конкурс краси та грації. У Хмельницькому торговельно-економічному коледжі обрали найкрасивішу студентку. Змагалися дівчата у декількох конкурсах. Привітальне дефіле було у національному одязі, потім – візитка та ділова жінка, іспит на інтелект, коронний номер та дефіле у вечірній сукні.
Привітальне дефіле у національному одязі – так розпочався конкурс краси та грації у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі. Традиційно, з приходом весни, тут обирають найкрасивішу студентку.
Привітальне дефіле у національному одязі – це лише перший конкурс. Попереду ще п’ять – візитка, ділова жінка, іспит на інтелект, коронний номер та дефіле у вечірній сукні або, як ще кажуть, конкурс світського життя. Саме після нього і обирали найкрасивішу студентку. Щоправда, зізнаються журі, визначити одну було важко. Адже кожна з дівчат гідна титулу найкрасивішої.
 
Та все ж обрали одну. Катерина Матанчук, студентка нового набору, стала міс ХТЕК – 2017.
Титул першої віце-міс дістався Діані Бандирській. Окрім того, дівчина ще й перемогла у номінації міс Інтернет. Активні користувачі соціальних мереж обрали її як найкрасивішу студентку коледжу.
Інші конкурсантки без нагород не залишилися. Анна Зам’яла стала міс Глядацьких симпатій, Пасічник Світлана – міс Інтелект, Анастасія Тоненька – міс Винахідливість та Діана Антонюк стала другою віце-міс.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51