Круглий стіл влади і перевізників

Середа, 10 травня 2017, 17:49
Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.
З вересня поточного року в обласному центрі стартує конкурс на здійснення пасажирських перевезень. В міській раді не виключають можливості, що замість існуючих приватників возити людей будуть інші. Аби уточнити деякі питання та вирішити наболілі проблеми галузі на майбутнє перевізники та представники влади зібралися за круглим столом.
Керівників приватних структур, які займаються перевезенням пасажирів по місту Хмельницькому, переважно цікавили питання щодо нових транспортних розв’язок, майбутнього конкурсу та умов його проведення. А ще - крадіжки пасажирів. Перевізники кажуть, зараз знайти кваліфікованого водія досить важко.
В свою чергу контролюючі органи цікавилися якістю самих перевезень. Вони ще раз нагадали, яких норм потрібно дотримуватися при наданні послуги транспортування.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55