Круглий стіл влади і перевізників

Середа, 10 травня 2017, 17:49
Одні запитували, інші відповідали та пропонували. В Хмельницькому відбулася зустріч приватних перевізників міста і владних структур обласного центру. За кілька годин дискусії обговорили чимало важливих питань. Приватників найбільше турбують нелегали, які забирають і без того малі заробітки. А представників владних органів цікавила якість перевезень.
З вересня поточного року в обласному центрі стартує конкурс на здійснення пасажирських перевезень. В міській раді не виключають можливості, що замість існуючих приватників возити людей будуть інші. Аби уточнити деякі питання та вирішити наболілі проблеми галузі на майбутнє перевізники та представники влади зібралися за круглим столом.
Керівників приватних структур, які займаються перевезенням пасажирів по місту Хмельницькому, переважно цікавили питання щодо нових транспортних розв’язок, майбутнього конкурсу та умов його проведення. А ще - крадіжки пасажирів. Перевізники кажуть, зараз знайти кваліфікованого водія досить важко.
В свою чергу контролюючі органи цікавилися якістю самих перевезень. Вони ще раз нагадали, яких норм потрібно дотримуватися при наданні послуги транспортування.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54