В центрі Хмельницького комунальні служби демонтували будівельний паркан

П'ятниця, 05 травня 2017, 17:41
Демонтувати - не будувати. В Хмельницькому близько дев’ятої ранку комунальні служби міста почали зносити будівельний паркан. Металеві конструкції загороджували земельну ділянку, на якій проводилися роботи із будівництва. Як кажуть міські посадовці та начальники управлінь, паркан встановлений на території, яка не належить власнику.
Був паркан - і нема паркану. Близько дев’ятої ранку кілька десятків комунальників почали роботи із демонтажу будівельного паркану по вулиці Кам'янецькій 2а, що поблизу набережної річки Південний Буг. За словами начальника управління житлово-комунального господарства міста, забудовник самовільно захопив близько двадцяти соток землі загального користування.
 
Кілька років тому ця земельна ділянка була віддана в оренду для будівництва торгово-розважального комплексу. Тепер, як кажуть міські посадовці, плани забудовника змінилися і замість триповерхового комплексу може вирости тридцятиповерховий велетень.
Про будівництво високоповерхового житлового будинку знають і сусіди цієї земельної ділянки. Ніла Олексіївна, яка мешкає поряд із будівництвом, переконує, спорудження пятиповерхівки ще куди не йшло, а от вища споруда завдасть шкоди всьому приватному масиву.
Що норми будівництва порушені говорять і екологи. Наголошують, так близько до водної артерії висотки не будують.
Самого власника земельної ділянки при демонтажі не було. На засіданні виконавчого комітету Сергій Пенкаль заявив, що ніякого самозахоплення земельної ділянки він не робив, тим більше, в нього є всі документи, які дозволяють проводити будівництво.
Чи буде побудована багатоповерхівка - покаже час. Але вже зараз можна говорити про майбутню тривалу судову тяганину.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37