9 травня у Славуті пройшло з червоними прапорами

П'ятниця, 12 травня 2017, 17:54
9 травня у Славуті – з радянською символікою. У День Перемоги ветеранські організації міста пройшли вуличною ходою з червоними стягами. Місцеві депутати ініціювали звернення до Служби безпеки та Міністра внутрішніх справ щодо неналежного виконання славутськими полісменами своїх обов’язків.
Славута відзначилась одним з найскандальніших святкувань Дня Перемоги на Хмельниччині. Близько двох десятків мітингувальників пройшлися вулицею міста під радянськими знаменами. Охоронці правопорядку таке порушення законодавства проігнорували. Тож сесія міської ради розпочалася із звернення депутатів до керівництва МВС та СБУ.
Сутичок та протестів у День Перемоги в Славуті не було. Однак місцевих обранців обурила така бездіяльність правоохоронних органів, адже закон про декомунізацію забороняє виготовлення та розповсюдження предметів з радянською символікою.
На пленарному засіданні сесії депутати заслухали доповідь правоохоронців. Ті прозвітували – кримінальне провадження таки відкрили. Проте винних поки немає, адже службова перевірка триває.
Тож чому правоохоронці не завадили носінню антидержавницької символіки ветеранськими організаціями, має виявити внутрішнє розслідування.
Звернення свободівців до СБУ та МВС щодо подій у місті 9 травня підтримали всі депутати Славутської міської ради.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54