9 травня у Славуті пройшло з червоними прапорами

П'ятниця, 12 травня 2017, 17:54
9 травня у Славуті – з радянською символікою. У День Перемоги ветеранські організації міста пройшли вуличною ходою з червоними стягами. Місцеві депутати ініціювали звернення до Служби безпеки та Міністра внутрішніх справ щодо неналежного виконання славутськими полісменами своїх обов’язків.
Славута відзначилась одним з найскандальніших святкувань Дня Перемоги на Хмельниччині. Близько двох десятків мітингувальників пройшлися вулицею міста під радянськими знаменами. Охоронці правопорядку таке порушення законодавства проігнорували. Тож сесія міської ради розпочалася із звернення депутатів до керівництва МВС та СБУ.
Сутичок та протестів у День Перемоги в Славуті не було. Однак місцевих обранців обурила така бездіяльність правоохоронних органів, адже закон про декомунізацію забороняє виготовлення та розповсюдження предметів з радянською символікою.
На пленарному засіданні сесії депутати заслухали доповідь правоохоронців. Ті прозвітували – кримінальне провадження таки відкрили. Проте винних поки немає, адже службова перевірка триває.
Тож чому правоохоронці не завадили носінню антидержавницької символіки ветеранськими організаціями, має виявити внутрішнє розслідування.
Звернення свободівців до СБУ та МВС щодо подій у місті 9 травня підтримали всі депутати Славутської міської ради.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55