Депутатські запити – чому не реагують відповідні органи?

П'ятниця, 19 травня 2017, 17:14
Спосіб впливу на контролюючі органи. Щоразу сесійний день не обходиться без депутатських запитів. Проте часто-густо реагування на них з боку посадових органів немає. Відтак, аби досягти ефективного вирішення усіх питань, наступне засідання депутати вирішили присвятити актуальним питанням свого округу. Готувалися почали завчасно.
Неефективні інструменти впливу на посадовців мають зникнути. Натомість, аби вирішити проблему, має бути зацікавленість з усіх сторін. Про це говорили депутати, готуючись, до наступного пленарного засідання. Левову частку пленарної частини займають саме депутатські запити. На вирішення болючих питань з округу інколи ідуть місяці. Часто позитивного вирішення питання можна чекати роками. Такий проблемний об’єкт – Хмельницький аеропорт. Летовише має борги, на його реконструкцію потрібен інвестор. Навіть створена робоча група не змогла підштовхнути проблему до її вирішення.

Формальні відписки контролюючих органів, кажуть депутати,звичне явище.Тому депутатські запити не завжди є ефективними. Схожа ситуація і з підприємством на Кам’янеччині. Довжоцький спиртзавод через свою діяльність забруднює навколишнє середовище. Поки вжиті заходи не вплинули на місцевих господарників.
Депутати пропонують одне з пленарних засідань у раді присвятити саме обговоренню запитів. Так, кажуть, можна ефективніше прослідкувати за їх вирішенням.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54