Кава як мистецтво: вже цими вихідними у Кам’янці-Подільському - ароматний фестиваль

П'ятниця, 05 травня 2017, 11:48
На два дні місто перетвориться на столицю кави.
Кам’янець-Подільський знову запрошує на черговий фестиваль: вже цими вихідними, 6-7 травня, на кам’янчан та гостей міста чекає ароматне свято “Кам’янецька турка”.

Як розповідають організатори, на головній площі Старого міста пригощатимуть кавою різних сортів. На Польському ринку розміститься стилізоване містечко, в якому протягом двох днів вируватиме кавовий ярмарок з різноманітними смаколиками, майстер-класами, дегустаціями.

«Це вже вчетверте у місті відбуватиметься фестиваль кави. На території стилізованого містечка вчитимуть, як краще готувати, приймати і прикрашати ароматний напій. Відбуватимуться численні майстер-класи, вікторини і конкурси на кавову тематику. Також на кавовій гущі можна буде поворожити», - розповідає директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

Уже традиційно головним атрибутом фестивалю стане велетенська турка. Кавою з неї не пригощатимуть, та зробити фото на згадку зможе будь-хто. Крім того, на центральній сцені свої таланти продемонструють поети, музиканти, співаки і танцюристи міста.

Організатори кажуть, кавовий фестиваль “Кам’янецька турка” збере у місті найбільших цінителів цього напою. Фестиваль покликаний нагадати, що кава на українській землі вперше з’явилася у Кам’янці-Подільському. Саме тут, під час османського панування, в 1672 році була відкрита перша кав’ярня.

Нагадаємо, туристичний сезон у Кам’янці-Подільському офіційно відкрили, чекають на 600 тисяч гостей.

Cайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55