Змагання між школярами у знаннях правил дорожнього руху

П'ятниця, 05 травня 2017, 16:20
У Хмельницькому патрульні та влада міста влаштували змагання між школярами. Позмагатися у знаннях правил дорожнього руху виявили бажання понад 20 шкіл. Переможців обиратимуть за результатом проходження п’яти різних дисциплін - медична допомога у надзвичайній ситуації, безпечна їзда велосипедом, візитка школи, яка дозволить представити індивідуальність кожної команди та справжній екзамен на знання правил дорожнього руху.
Одним із організаторів змагання стали патрульні Хмельницького. Для них навчання дітей справа особлива, оскільки кожного дня на роботі вони стикаються із безліччю важких наслідків недотримання основних правил дорожнього руху. У поліції переконані, просвітницька робота зменшить дитячий травматизм на дорогах міста.
Одним із напрямків змагання було вправне керування велосипедом. На майданчику біля палацу творчості дітей та юнацтва для учасників влаштували їзду з перешкодами. Школярі після довгої підготовки та вивчення усіх правил їзди містом радо діляться засвоєним.
Наступним етапом став справжній екзамен із правил дорожнього руху. Їх зобов’язані знати не тільки водії автомобілів, а й всі учасники дорожнього руху. Також школярі показували на манекенах вміння надавати першу медичну допомогу у різних можливих ситуаціях на дорогах. Команда із 24 школи готувалася майже місяць, аби сьогодні перемогти.
Дбайливе ставлення до свого життя - ось, що повинні усвідомити школярі. Також дітлахи повинні пам’ятати про солідарність на дорогах. Бо одне неправильно прийняте рішення може призвести до непоправних наслідків.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37